امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جریمه سنگین یک پلیس به دلیل فیلمبرداری از گذرنامه لیونل مسی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جریمه سنگین یک پلیس به دلیل فیلمبرداری از گذرنامه لیونل مسی 1

در اواخر ماه دسامبر لیونل مسی برای حضور در رمراسم گلوب ساکر دبی به کشور امارات سفر کرده بود و یک مامور پلیس فرودگاه دبی از او درخواست کرد که با او یک عکس یادگاری بگیرد که ستاره بارسلونا به او جواب رد داد و عنوان کرده بود که خیلی خسته است.

در پی آن مامور 26 ساله ای که مسئول کنترل گذرنامه ها بود اقدام به فیلم برداری با گذزنامه مسی کرد و در این ویدئو گفته است:

-

این گذرنامه مسی است و اینجا دبی است. چه کاری باید انجام دهم؟ گذرنامه را بسوزانم یا اینکه اجازه بدهم تا او برود. بالاخره من به او اجازه دادم که برود.
-

به نقل از Gulf News یکی از رسانه های عربی، این مامور که جی جی نام دارد عنوان کرده است:

-

منتظر مسی بودم تا با او یک عکس یادگاری بگیرم، اما محافظین شخصی او به من گفتند که مسی خسته است و نمی تواند با تو عکس بگیرد.

سپس به سمت مامور کنترل گذرنامه رفتم و گذرنامه مسی را روی میز دیدم. گذرنامه را برداشتم و از صفحه ای که مشخصلات خصوصی او درج شده بود با گوشی آیفون از طریق نرم افزار اسنپچت فیلم گرفتم.
-

وکیل علی عبدالله ال شمسی در این خصوص گفت:

-

رفتار این افسر پلیس در واقع نقض حریم خصوصی مسی بوده است و به دلیل اینکه اطلاعات شخصی در این گذرنامه بوده است، درست به مانند محافظت از صاحب گذر نامه است و او محکوم خواهد شد.
-

این افسر پلیس ضمن 6 ماه زندان، 124 هزار یورو هم جریمه شد.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Clocket شیطنت سعودی‌ها در غفلت AFC با تغییر ورزشگاه/ دلیل تعجب استقلالی‌ها مشخص شد + عکس
  لیونل مسی نه، سیتی در مسیر جذب یک ستاره بزرگ (عکس)
  شبی که کریس رونالدو، لیونل مسی شد! (عکس)
  شکست سنگین آنتورپ. عملکرد بسیار ضعیف بیرانوند.نمره۴.۷
  گریزمان: مسی به این دلیل از من عصبانی بود
  پیشنهادی دیوانه وار برای لیونل مسی! (عکس)
  لیونل مسی، در مرز انفجار! (عکس)
  لیونل مسی؛ یک قدم تا 1000 تایی شدن!
  جریمه ستاره اینتر؛ جرم؟ رانندگی در مستی!
  افشاگری جالب از رابطه گریزمان و لیونل مسی!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان