امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

«آسپرین» به مشکلات جاری در جامعه می پردازد

«آسپرین» به مشکلات جاری در جامعه می پردازد 1

بازیگر جوان «آسپرین» در رابطه با حضور خود در جدیدترین سریال فرهاد نجفی سخن گفت.

آرمیا قاسمی بازیگر سریال «آسپرین» در گفت و گو با برنا در رابطه با نحوه ورود خود به عرصه بازیگری، اظهار داشت: یک سال و شش ماه در کانون فیلمسازان جوان دوره بازیگری را پشت سر گذاشتم که البته منجر به خروجی خاصی نشد، ولی به دانش و سواد سینمایی خودم طی کردن این دوره کمک زیادی کرد.

وی افزود: پس از پایان دوره یادگیری از ‌‌طریق دستیار قاسم جعفری با پیشنهاد بازی در «عین شین قاف» روبه رو شدم که در ابتدا نقش بلندی داشتم. ولی سناریو چندین بار بازنویسی شد و در ۴ الی ۵ سکانس مقابل دوربین رفتم. بعد از «عین شین قاف» در یکی از تئاترهای عظیم موسوی حدود چندین ماه تمرین کردم و قرار بود آن نمایش در تئاتر سنگلج به روی صحنه برود که متاسفانه بنا به برخی از مشکلات شخصی نتوانستم در آن نمایش به روی صحنه بروم.

این بازیگر در رابطه با نحوه حضور خود سریال «آسپرین» گفت: پس از آن با پیشنهاد بازی در این مجموعه نمایشی از طریق دستیار فرهاد نجفی روبه‌رو شدم. دستیار کارگردان «عین شین قاف» دستیار فرهاد نجفی در این سریال بود که تست‌های مختلفی وی و دیگر دستیاران این کارگردان از من گرفتند که نتیجه آن خوشبختانه منجر به نقش آفرینی در این اثر شده است. قاسمی با اعلام اینکه تصور میکنم «آسپرین» در جذب مخاطب موفق عمل کند، گفت: این اثر در ۴ اپیزود ۱۳ قسمتی مقابل دوربین خواهد رفت و در ژانر معمایی به حساب می آید که از بازی در کنار بازیگرانی مانند علیرام نورایی و مجید صالحی لذت بردم، زیرا در طول کار هم کمک‌های زیادی را در رابطه با بازی به من کردند. این بازیگر با اشاره به اینکه نقش و فیلمنامه از اهمیت بسزایی برای نقش آفرینی برخودار است، گفت: پیشنهادهای نسبتا خوبی برای بازیگری داشتم ولی سعی می کنم که راه درست را ‌طی کنم و نقش های را قبول کنم که یک گام به جلو به حساب بیاید. قاسمی در آخر گفت: امیدوارم «آسپرین» هم مانند «شهرزاد» مخا‌‌‌طبان خودش را پیدا کند و مورد توجه علاقه مندان شبکه رسانه خانگی قرار بگیرد چرا که این اثر نمایشی به مسائل و مشکلات جاری در جامعه می پردازد.
«آسپرین» به مشکلات جاری در جامعه می پردازد 1

پاسخ
آگهی
آرمیا ن و اِرمیا
آسپرین داستان و موضوع فوق العاده ای داشت
این آقا اونجا درسته نقش پررنگی نداشتن ولی به نظر من حرفه ی مدلینگ رو ادامه بدن بهتره چون بازی طبیعی ندارن._.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آدام سندلر در تریلر فیلم کمدی Hubie Halloween به نجات هالووین می‌پردازد
Video فصل دوم The Witcher به‌شکل عمیق‌تر به کاهیر و فرینجیلا می‌پردازد
  مشکلات محصول جدید نتفلیکس در کره جنوبی / آیا « اوکجا » تحریم می شود ؟
Video فیلم یلدا طی ماه جاری در چهار جشنواره حضور خواهد داشت
  چرا جامعه از واژه سلبریتی متنفر شده است؟
Shocked سپاس خانه سینما از جامعه پزشکی کشور
  «اکسیدان» با نگاهی نو به موضوع مهاجرت می‌پردازد
  «آسپرین» می کوشد ذائقه جدیدی برای مخاطب ایرانی ایجاد کند
  »پریا«حرفهای ناگفته جامعه است!
  مسائل سينما از اتفاقات جامعه نشات می‌گيرد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان