امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اگه نترسی بیا تو... همه چیز درباره جن و چگونگی احضار جن...!

خب دوستان این اولین موضوع منه امیدوارم خوشتون بیاد... Heart
.
.
.
جن...؟

جن' (در عربی به این صورت به کار ر می‌رود، در فارسی به اشتباه به صورت اَجنّه جمع بسته می‌شود) نام دسته‌ای از موجودات فراطبیعی است، اعتقاد اسلام بر این است که وجودش از آتش بدون دود است (قرآن ۵۵:۱۴; الرحمن، ۱، «و جنیّان را از رخشنده شعله آتش خلق کرد.») که هم به صورت آشکار و هم به صورت ناپیدا زندگی می‌کنند. در قسمتهای مختلفی از قرآن از آن یاد شده، هفتاد و دومین سوره قرآن به نام آن (الجن) نامگذاری شده‌است؛ و کلمه جن و انس. محققان فرهنگ عرب ریشه این واژه را از کلمه جنا می‌دانند، اما ممکن است ریشه خارجی داشته باشد. منابع قدیمی فارسی واژه فارسی پری و کلمه عربی جن و پری را به طور هم‌زمان به‌کار می‌بردند؛ ولی در اصل جن و انس می‌باشد که در قرآن به آن اشاره شده است.

یه داستان واقعی درباره جن...

سلام من سرتاسر زندگیم پر از اتفاقاتیه که دارم ازش یک کتاب میسازم

۱۲ سالم بود متدین و نماز خون بودم از مدرسه اومدم خونه طبق معمول خونه کسی نبود

در رو بستم و شروع به درس خوندن کردم خونه ما کنار قبرستان پر از درختیه داشتم درس میخوندم که دیدم از توی راه رو صدای پا میاد از ترس دزد رفتم

نگاه کردم کسی پشت در نبود در حیاطو قفل کرده بودم پس گفتم حتما روزه گرفتتم ولی گرسنه نبودم

باز نشستم صدا اومد ولی این بار صدایی بود که انگار انسانی رو دارند خفه میکنند وخس خس میکرد ترسیدم بسم الله گفتم

داخل آشپز خانه رفتم کسی را ندیدم میز تلویزیون بزرگی داشتیم جثه کوچکم را پشتش پنهان کردم

تلویزیون روشن بود ولی با صدای کم

در کابینت ها محکم بهم میخورد وباز هم صدای خس خس گریه کردم حس کردم وارد خانه شده ودر کمد دیواری را باز کرد من از پشت میز تلویزیون یواشکی سرگ کشیدم

صدای ممتد تلویزیون که موجود پنهانی کم وزیاد میکردش را شنیدم واز خدا خواستم بمن که برایشروزه گرفته بودم کمک کند

هوا داغ وسنگین تر میشد نفس های تند میکشید انگار قصد پیدا کردنم را داشت جسم زرد رنگی را دیدم که دارد وارد اتاق خواب میشود

داشتم سکته میکردم ولی کمی دور شد من با چشمانم بدن زشت او را دیدم انگار داشت با خودش حرف میزد

ولی جمله ای با صدای ظریف ونامفهوم شب شده بود ومن مادر را تو دلم فریاد میزدم

صدای زیبای ربنا از تلویزیون پخش شد و واشک ریختم اون موجود ترسناک با صدای وحشتناکی چرخ خورد وبه زمین افتاد

اذان گفت ومن حاظرم دستم را روی قرآن بگذارم که هوای خانه سنگینی خود را از دست داد وعادی شد

ولی در باز شد ومن باز ترسیدم صدایی مرا بخود خواند دخترم وقتی مادر چهره کبود شده من را دید گریست و این علنا واقعیت بود

. آیا جن و شیطان می خوابند؟

تنها ذات اقدس احدیت است که نمی خوابد و همه مخلوقات حتی فرشتگان خواب دارند.

. می گویند جن در بعضی از موجودات از جمله گربه وجود دارد آیا این گفته درست است ؟

در تعریف جن گفته اند : جن جسم و موجودی است آتشی و از موجودات عالم پایین که به شکل های مختلف جلوه می کند حتی به شکل سگ و خوک در می اید.
بنابراین جن ها می توانند به صورت موجودات کوچک و بزرگ درایند حتی موش و گربه

. جن ها بهشت و جهنم دارند؟

در تفسیر فخر رازی در پاسخ به این سوال که شیطان و بدان از جن از آتش خلق شدند پس چگونه هیزم آتش بر آنها اثر می کند بر آمده است:درست است که از آتش خلق شدند ولی تغییر کیفیت داده و گوشت و خون می شوند و ابن عربی هم در این باره می گوید:عذاب شیاطین جنی و اکثرا به زمهریز یعنی سرمای شدید است و نیز روایت است که از امام(علیه السلام)پرسیدند:آیا مومنین از جن به بهشت داخل می شوند؟فرمود:نه ولی برای خداوند باغهایی بین بهشت و جهنم است که ایشان و فساق شیعه در آنجا خواهند بود

هر گاه خواستی یک جن را تسخیر کنی که تو را در امورات زندگی

و کارهایت یاری کند

۱- باید ۴۰ روز ریاضت بکشی و بعد شروع به خواندن عزیمت کنی

۱- ترک حیوانی( گوشت نخور)

۲- ترک معصیت و گناه صغیر و کبیر

۳- به جا آوردن نماز یومیه و نماز شب ۱۱ رکعت

۴- با نیت به اینکه خدمتگذار خلق شوی و در راه حق

گام بگذاری و هر شب در مکانی خلوت و پاک و با غسل

و طهارت نشسته و بخور می کنی به مقبل ازرق

و کندر و سندروس

و عزیمت زیر را ۱۰۰۰ مرتبه می خوانی به مدت ۴۰ شب

تمام و هرگز از جن و ارواح نترسی چرا که اگر بترسی

دیگر روبرویت نخواهد آمد.

و این عزیمت را باید هر شب ۱۰۰۰ مرتبه خواند

و عزیمت چنین است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم صلی علی محمد و آل محمد بعدد الفاس المخلوقات

اللهم صلی علی محمد و آل محمد بعد اشجار الموجود

برخی می‌گویند جن‌ها نمی‌توانند به انسان آسیب برسانند. برخی می‌گویند که می‌توانند و نوع شرور آن‌ها این کار را می‌کند. برخی می‌گویند که جن‌ها از آسیب رساندن به انسان به طور عادی منع شده‌اند اما اگر انسان بهانه به دست جن‌ها بدهد، مثلا تسخیر یا احضار جن‌ها یا آسیب رساندن به آن‌ها در آن صورت می‌توانند و اجازه پیدا می‌کنند تا انسان را تا حتی سرحد مرگ آزار بدهند .

شکل ضاهری جن چگونه است؟
نژاد متوسط، سرخ رنگ، چشمان عمودی، پاهای کوتاه و گرد (شبیه سم)و هیکل جن کمی ریزتر از انسان است

ـ جن زدگی چیست و جن گیر چه شخصی است؟

جن زدگی یک بیماری روحی و روانی است که بر اثر مس شیاطین بوجود می آید که معمولا بر اثر آزارهای نا خواسته که در حق آنها توسط انسان بوجود می آید . جن زدگی را در قدیم ناشی از ورود یک روح شیطانی در کالبد یک انسان می دانستند و اشخاصی نیز بوده اند که اصطلاحا به آنها جن گیر می گفتند که این اشخاص با فنون خاص و حرفه خود مبادرت به خارج کردن آن روح شیطانی از بدن شخص جن زده می کردند.

بچه ها از اینجا به بعد درباره احضار جن مینویسم اگه انجام بدیدو اتفاقی براتون بیوفته گردن خودتونه پس بهتره انجام ندید ممنون Blush

در جاي پاک و تاريک وتنها رو به قبله چهار زانو نشسته و به گوييد:

اي اجنه مطيع الله و مطيع الرسول اگر بين شما کسي هست که به من کمک کند خدا به او مدد رساند و سپس ايستاده و 7 مرتبه سوره جن را بخوانيد . بعد از تمام شدن به راست پيچيده و بگوييد:

احسن الله الي من ارواح الموئمنين

سپس به چپ پيچيده وبگوييد:

يصدفيش بقطلميه يش تزدادوابها سرّ اً و علي سرّ کم ، اسلام عليکم ايها الارواح طاهره من جان المومنين
بعد از اتمام کار يکي از اجنه مي آيد و به شما مي گويد اسلمود عليک

شما هم در جواب بگوييد عليکم السلام

هر چه مي خواهيد به او بگوييد البته با احترام.

توجه

لازم به ذکر هست که بگم جن های مسلمون به راحتی با انسان ارتباط برقرا نمیکنن

اين مطلب فقط براي آگاهي شما در مورد یکی از روش های احضار جن هست واينكه صد در صد اين روش جواب نميدهد.

2) مسئوليت انجام آن کاملا با خود شماست.

3) خواهش ميکنم از انجام اين کار جداٌ خوداري کنيد.
.
.
.
.
ساده ترین روش احضار ارواح ....

ساده ترین روش احضار ارواح رو برای اون دسته از دوستان که به این مطلب علاقه دارند بنویسم ، فقط یه چیزی رو همین اول بگم که :

من آخرین قسمت از دعاهای این روش رو نمی نویسم ، چون بلاخره یه عده از شما دوستان این روش رو
تست میکنید و چون دفعه اولتونه به مشکل بر می خورید و من نمی خوام اینطوری بشه و دوستانم به دردسر بیفتند .
اول باید یه سری ریاضت بکشید .( 15 تا 20 روز ) بستگی به خودتون داره ( قدرت تمرکز ) .

این روش چه چیز هایی لازم داره ؟؟؟

1- یه جمع خوب که به وجود ایزد یکتا و ارواح اعتقاد داشته باشند .

2- یه اتاق نسبتا تاریک .

3- وجود کسی که از این روش اطلاعات کافی داشته باشد و یه مدیوم خوب .

4- یه صفحه که حروف الفبا رو توی اون نوشته باشید با ترتیب خودش که در زیز عکس اون صفحه رو می بینید و روشن کردن یه دونه عود ( وجود عود کمک می کنه تا ارواح بهتر و سریعتر دعوت شما رو قبول کنند ) .

5- یه چیزی هم مثل درب نوشابه ، درب شیشه شربت یا چیزی مثل اینا هم داشته باشید که بتونید با روح حرف بزنید ( اون درب نوشابه روی حروف حرکت می کنه تا شما به جوابتون برسید ) .

دوستان حالا روش احضار ارواح :

ابتدا کل جمع یه فاتحه برای هم? رفتگان می خونند ، بعد کسی که رهبری گروه رو به عهده داره روی روح مورد نظر تمرکز می کنه و براش فاتحه می فرسته و سوره قدر رو می خونه و بعد دعا های مورد نظر و کسب اجازه از ................................................................................​.. . ( اینا رو نمی نویسم ) .

مدیوم یا کسی که پشت این صفحه نشسته بدن خودشو کاملا شل کنه ( ریلکس باشه ) تا روح بتونه دست اون عزیزو بگیره .

وقتی روح بیاد دست مدیوم شروع به حرکت می کنه ( یه راهنمایی : دست از ناحیه آرنج کمی درد داره به خاطر اینه که روح دست رو از آرنج گرفته ) . با روح خیلی مودب و متین صحبت کنید ، اگر روح به سوالی جواب نداد اصرار نکید ، حتما مشکلی از طرف شماست چون دفعه اول و دوم و ......... دهم . روح به شما باج نمی ده . در صورتی که یه سری از دعاهای خاص و سوره های خاص رو بخونید .

به همین سادگی دوستان ، حالا پی بردید چرا می گم ساده ترین روش احضار ارواح .

فقط یه راهنمایی می کنم :

در صورت بروز هر گونه مشکل ابتدا ایه اول سوره جن رو بخونید و بعد شروع کنید سوره مبارکه فتح رو بخونید و از روح یا هر موجود دیگه بخواهید بره بیرون . سوره فتح رو زیاد بخونید تا زمانی که مطمئن بشید روح یا جن از اتاق رفته و جمع رو ترک کرده .

بازم می گم ، من دعاهای مهم رو ننوشتم لطفا اجرا نکنید ،

آماده شوید که چیزی را ببینید که تا به حال ندیدید، اصلا نباید ترس به دلتون راه بدید چون جن فقط برای کسی ظهور می کنه که طرف ظرفیت دیدن اونو داشته باشه،نه کسی باشه که با دیدن جن در جا سکته بزنه!
حالا اول از همه ار خود قرآن برای انجان این امر کمک می گیریم!
به این صورت که شما در یک جای ساکت و آرام و همچنین بدون حضور کسی دیگه قرآن رو باز کرده و سوره جن را چهل مرتبه بدون جا انداختن 1 واو ،میخوانید... در پایان سوره چهلم با گفتن حرف »آ« از کلمه »عددا« جن بر شما نازل میشه!
سوره جن هفتاد و دومین سوره قرآن است!
..........................................................................
راه دیگر که یکم راه ساده تری هست اما خطرناکتر استفاده از مکان سازی برای حضور جنیان است.
در این روش باید بعد از طهارت بدن یک لباس سفید که تمیز باشه رو بپوشید. بعد از نیمه شب در یک اتاق کاملا تاریک 2 تا شمع سفید روشن کنید و شمعها رو کنار آیینه بزارید و شمهعا رو روشن کنید!
حالا توی اون نور کم سه بار با رنگ قرمز با مثلا ماژیک روی آیینه با خط خوش سه بار بنویسید »جن« و بعد از آن از روی همان 3 نوشته 40 مرتبه بخوانید!
ناگهان متوجه می شوید که پشت سر شما کسی ایستاده...
فقط به پشت سرتون نگاه نکنید از اینه به جن نگاه کنید و سریع بسم الله الرحمن الرحیم رو بگید و سوره الناس رو بخونید تا نتونه صدمه بزنه بهتون

تموم شد دوستان سپاس یادتون نره
پاسخ
 سپاس شده توسط رامین 1993 ، alone girl_sama ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ . ، SAHHH ، رها جوووون.لپتاپ ، ☆єℓαнєн✮ ، sina34916 ، ffttmm
آگهی
بسم الله ...شب خواب تعطیله :hlp:
پاسخ
 سپاس شده توسط alone girl_sama ، ⚡️Zahraw.M⚡️
: Big Grin Big Grin يوهاهاهاها من عاشق جنم افرين اجي
پاسخ
 سپاس شده توسط ⚡️Zahraw.M⚡️
(24-10-2016، 21:20)sama.s/b نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: Big Grin  Big Grin يوهاهاهاها من عاشق جنم افرين اجي
فقط بخاطر تو گذاشتم میمون خانوم فردا منم هستم احضار میکنیم
پاسخ
 سپاس شده توسط alone girl_sama ، ⚡️Zahraw.M⚡️
(24-10-2016، 21:28)گیسو جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2016، 21:20)sama.s/b نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: Big Grin  Big Grin يوهاهاهاها من عاشق جنم افرين اجي
فقط بخاطر تو گذاشتم میمون خانوم فردا منم هستم احضار میکنیم

Angry Angry Angry بله فردا حرف ميزنيم ديگه
پاسخ
جدیداخونتون دم قبرستون شده   واقعیتش من کتابخونه حرم رفتم اتفاقی به کتابی برخوردم درباره ی ارواحوایناالبت ترجمه شده بودیه هفته میرفتم اونجاومیخوندم نزدیک به دوازده کتاب خوندم به یه سری مشکلات برخوردم که به یه شیخی گفتم گفت زیادجستجونکن دررابطش

خیلیاش دلیله علمی داره خانوم   بعضیاشم چرته میدونم که میگم ازاون جعبه احضارارواح استفاده نکنین بگم که مثله اینه که دره خونتون بازبذاریدمعلوم نیس ادم خوب بیادیاادم بد
اگه نترسی بیا تو... همه چیز درباره جن و چگونگی احضار جن...! 1

پاسخ
 سپاس شده توسط alone girl_sama ، رها جوووون.لپتاپ
آگهی
ایول عالی بود Tongue
پاسخ
(24-10-2016، 21:45)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جدیداخونتون دم قبرستون شده   واقعیتش من کتابخونه حرم رفتم اتفاقی به کتابی برخوردم درباره ی ارواحوایناالبت ترجمه شده بودیه هفته میرفتم اونجاومیخوندم نزدیک به دوازده کتاب خوندم به یه سری مشکلات برخوردم که به یه شیخی گفتم گفت زیادجستجونکن دررابطش

خیلیاش دلیله علمی داره خانوم   بعضیاشم چرته میدونم که میگم ازاون جعبه احضارارواح استفاده نکنین بگم که مثله اینه که دره خونتون بازبذاریدمعلوم نیس ادم خوب بیادیاادم بد

ببخشيد ميشه اسم اون كتاب رو بدونم؟
پاسخ
(25-10-2016، 9:45)sama.s/b نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2016، 21:45)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بخدایادم نمیادچاپ 86بودترجمه شده بودهفتایی بود

پاسخ
(25-10-2016، 16:26)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2016، 9:45)sama.s/b نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بخدایادم نمیادچاپ 86بودترجمه شده بودهفتایی بود
باشه ممنون
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  حقایق مخفی درباره خون اشام ها
Sad روش های امتحا شده برای احضار جن
  داستان واقعی ترسناک درباره اتفاقات عجیب
  دخترا بیان یه حقیقتو درباره پسرا بدونن
  نظرتون درباره ی نسل سوخته چیست ؟ (1)
  پایان رویای خیالی ؛ بایدن هم مانند ترامپ درباره برجام حرف می زند
  چگونگی بهداشت پوشاک زیر آقایان
  رمان درباره بی تی اس-رای بدید
  يك جمله درباره ى انجمن فلش خور بنويسيد
  متن خفن درباره لیاقت

پرش به انجمن: