امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مارکینیوش با PSG تمدید کرد

رسمی: مارکینیوش با PSG تمدید کرد

مارکینیوش، مدافع پاری سن ژرمن، قراردادش با این باشگاه را برای 5 سال دیگر تمدید کرد.

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد در تلاش بود که مدافع برزیلی را جذب کند و آینده او در پاری سن ژرمن نامشخص بود. حال او قراردادش را با باشگاه تمدید کرد و مدعی شد که به باشگاه تعلق خاطر دارد.

او گفت:" همیشه گفته ام که از بازی کردن برای پاری سن ژرمن خوشحالم و تمدید قراردادم نیز اثبات تعلق خاطر و وفاداری به باشگاه است. احساس خیلی خوبی در این باشگاه و بازیکنانی که هر روز با آنها تمرین می‌کنم دارم. بهترین جا را برای زندگی انتخاب کرده ام و امیدوارم جام های زیادی کسب کنم. در طول 4 سال اخیر، با پاری سن ژرمن توانسته ام پیشرفت زیادی کنم و بزرگترینش این بوده که راهی تیم ملی برزیل شده ام. منتظر شروع پیش فصلم تا بهترین بازی را انجام داده و هواداران را مفتخر کنیم."

مارکینیوش سال 2013 از رم به پاری سن ژرمن پیوست و در طول 44 سال، 155 بازی برای تیمش انجام داده و 3 قهرمانی لیگ فرانسه در کارنامه خود ثبت کرده است.
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تمدید قرارداد سرمربی یاران طارمی
  رسمی؛ تاتنهام نه، اریک تن هاخ با آژاکس تمدید کرد
  مارکینیوش: گل های احمقانه ای دریافت کردیم
  زلاتان امروز قراردادش با میلان را تمدید می‌کند؟
  ستاره مد نظر یونایتد و رد پیشنهاد تمدید با بایرن
  بن‌بست مذاکرات رئال با راموس و واسکز برای تمدید
  قراردادم با لاتزیو تا سال ۲۰۲۵ تمدید خواهد شد
  اقدام باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد ۲ بازیکن!
  اوزیل با آرسنال تمدید نمی کند
  عجله عجیب سرپرست فدراسیون تنیس برای پرداخت حق‌الزحمه تمدید کارت مربیان و داوران

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان