نظرسنجی: توضیح کامل بود؟
بله
خیر توی نظرات ایرادشو میگم
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هنر جذاب و خاص راپید نقطه:خوشحال میشم نظر بدید:+آموزش

سلام دوستان.تاپیکی که زدم برای معرفی یکی از زیباترین روش های طراحیه که وسایل لازمش فقط یک عذ ماژیک رامید و یک مقوای سفیده.
ماژیک راپید ماژیکی است که مغزیش از یک دهم تا نه دهم رده بندی میشه و من برای این طراحی ماژیک سه دهمو پیشنهاد میکنم
برای طراحی هم میتونید یه طرح رو از اینترنت دانلود بعد به صورت سیاه و سفید پرینت کنید و با چسب روی مقوا فیت با ثابتش کنید.بعد با استفاده از خودکار روی کاغذ طرحتون بکشید یعنی خطوط طرح رو با استفاده از خودکار پرنگ کنید تا ردی از فشار بری روی طرحتون روی مقوای اصلی به جا بمونه.
بعد از اتمام این مرحله کاغذ طرح رو جدا میکنید و خطوطی که از اونها رد به جا مونده با استفاده از گذاشتن نقاط ریز و نزدیک به هم پررنگ میکنید.دقت کنید نقاط نه خیلی دور و نه خیلی نزدیک باشن که نه فاصله حس بشه و نه خیلی به هم بچسبن و خالت یه خط عادی بگیره.
بعد از اینکه طرحتون کاملا پر رنگ شد و روی کاغذ مقوای اصلیتون ظاهر شد بقیه کار سلیقه ای پیش میره و میتونید با کم یا پر تراکم کردن فاصله نقاط سایه روشن روی طرح ایجاد کنید مثل عکس های زیر

این کارهای خودمه و خوشحال میشم کامنتاتونو در مورد این طرحا دریافت کنم و اگر کسی تجربه داره ممنون میشم باهام در اشتراک بزاره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هنر جذاب و خاص راپید نقطه:خوشحال میشم نظر بدید:+آموزش 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حتی برای یکبارم که شده اینو امتحان کنید چون واقعا کارخاصیه و جلوه قشنگی به دیوار میده.میتونید قابشون کنید میتونید هم مثل پوستر استفاده کنیدSmile
این سرنوشت منه،بهم لبخند نزن،بهم بتاب...
پاسخ
 سپاس شده توسط Berserk ، *yoksel* ، مهدی1381 ، تینا45 ، باران 8 ، SABER ، ßяɪcε ، ຖēŞค๑໓ ، mnhh ، ოօჩἶ ، ƁяιƖƖιαηт ، DarkLight
آگهی
و خیلی کار طولانی و حوصله سر بریه ..
تو درس ما به این کار میگن "ترام" و نباید خطی توش باشه 
فقط از سه دهم استفاده نکن شما 
سه چارتا مختلفشو داشته باش و با توجه به سایه روشنی های عکست ازشون استفاده کن 
برای اینکه فقط با نقطه کار کنیم .. دیگه خطی نباشه 
ی طلق انیمیشن سازی یگیر 
از سه طرف بچسبونش رو کپی سیاه سفید .. البته با طلق معمولی هم میشه منتها با انیمیشن سازی راحت تره
ی برگه سفید هم داشته باش هر از گاهی اونو بزار زیر طلقت ببین داری خوب پیش میری یا نه ! 
آخرشم و طلق رو رو ی برگه آچار سفید بچسبون
کارهاتم قشنگن 
Telegh_08
پاسخ
 سپاس شده توسط n.leito ، SABER ، ຖēŞค๑໓
(11-08-2017، 2:18)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ی طلق انیمیشن سازی یگیر 
از سه طرف بچسبونش رو کپی سیاه سفید .. البته با طلق معمولی هم میشه منتها با انیمیشن سازی راحت تره
ی برگه سفید هم داشته باش هر از گاهی اونو بزار زیر طلقت ببین داری خوب پیش میری یا نه ! 
کارهاتم قشنگن 
Telegh_08
ترام؟عجب!معلم هنرمون به ما گفته رامید نقطه،فک کنم اسمشو از خودش اختراع کرده:-D
آره خب حوصله سربره مخصوصا اون ببره خیلی سخت بود!
ممنون از راهنماییتون
پاسخ
 سپاس شده توسط باران 8
معلم ما امسال پدرمون سر اینا در اورد ولی کار قشنگی هم خیلی خیلی سادس

(11-08-2017، 2:18)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ی طلق انیمیشن سازی یگیر 
کارهاتم قشنگن 
Telegh_08

حوصله داری با یک کاغذ کالک (پوستی}همه چیز تمومه نیاز به طلق انیمیشن ساز هم نداره
پاسخ
(11-08-2017، 16:22)مهدی1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

معلم ما امسال پدرمون سر اینا در اورد ولی کار قشنگی هم خیلی خیلی سادس

ی طلق انیمیشن سازی یگیر 
کارهاتم قشنگن 
Telegh_08

حوصله داری با یک کاغذ کالک (پوستی}همه چیز تمومه نیاز به طلق انیمیشن ساز هم نداره
سپاس ندادی£_£
پاسخ
 سپاس شده توسط باران 8
کاراتون عالی بود
من رنگی شو هم کار کردم
پاسخ
 سپاس شده توسط n.leito
آگهی
(17-10-2017، 8:06)باران 8 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاراتون عالی بود
من رنگی شو هم کار کردم

جدا؟با چی کار کردی؟راپید رنگی هم هست؟
پاسخ
 سپاس شده توسط باران 8
آره هست الانم دارم کار میکنم روی کاغذ کالک آسه
پاسخ
سلام. من کار ترام تازه شروع کردم کارمم نسبتا خوبه یعنی همه تعریف میکنن ولی کسیو برای پیشرفت تو این کار ندارم میخواسنم واسه این کار کمکم کنید طرح هامو نشون بدمو تو پیشرفتش کمک بگیرم از اساتید محترم. ااگه میشه از آیدی تلگرام یا ایمیلم باشه(Amir_kl1@)
پاسخ
(13-02-2018، 1:19)Amir_kl1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام. من کار ترام تازه شروع کردم کارمم نسبتا خوبه یعنی همه تعریف میکنن ولی کسیو برای پیشرفت تو این کار ندارم میخواسنم واسه این کار کمکم کنید طرح هامو نشون بدمو تو پیشرفتش کمک بگیرم از اساتید محترم. ااگه میشه از آیدی تلگرام یا ایمیلم باشه(Amir_kl1@)

من استاد نیستم.خودم هم تو مدرسه آموزش گرفتم و خب چیز خاصی هم نداره بخوام یادتون بدم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان