امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

لحظـــــــــات آخر زندگـــــــــــــی

یه سوال؟
اگه بدونی فقط یک هفته زنده هستی چه کار هایی انجام می دی؟

من خودم کارهایی که دوست دارم مثل سوار موتور بشم یا اینکه با سرعت نور رانندگی کنم Sleepy Sleepy Sleepy Sleepy Sleepy Sleepy
زندگـــــــــــــــــــــــــــــی جدی ترین شوخـــــــــــــــی ناراحــــــــــت کننــــــــــده خدا بود  crying  crying
پاسخ
 سپاس شده توسط B@R@N ، رها جوووون.لپتاپ
آگهی
من از همه معذرت می‌خوام بعدش میرم کارایی ک دوست دارم و انجام بدم
    ریاضی زندگی
_ کینه
منم معذرت خواهی میکنم الان که دارم فکر میکنم
زندگـــــــــــــــــــــــــــــی جدی ترین شوخـــــــــــــــی ناراحــــــــــت کننــــــــــده خدا بود  crying  crying
پاسخ
سعی می کنم کار های بدمو جبران کنم و از همه معذرت خواهی کنم و حلالیت بخواهم
پاسخ
 سپاس شده توسط نرگس 11 ، ყ_ʍ
(29-11-2019، 16:14)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سعی می کنم کار های بدمو جبران کنم و از همه معذرت خواهی کنم و حلالیت بخواهم

منم
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
پاسخ
سعی میکنم از کسایی که در حقشون بدی کردم بخشش بخوام
و کار هایی تو دلم مونده رو انجام بدم
وتا لحظه ی اخر کنار خانوادم باشم
.Haters  are my greatest  motivators
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

پاسخ
 سپاس شده توسط نرگس 11
آگهی
(30-11-2019، 1:17)*نفس* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سعی میکنم از کسایی که در  حقشون بدی کردم بخشش بخوام
خیلی هم عالییی
انشاالله که هیچوقت به اون موقع نمیرسه و از همین الان به هر چی که دوست دارید برسید Heart Heart Heart
پاسخ
(04-12-2019، 19:55)نرگس 11 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-11-2019، 1:17)*نفس* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی هم عالییی
انشاالله که هیچوقت به اون موقع نمیرسه و از همین الان به هر چی که دوست دارید برسید Heart  Heart  Heart

ممنون عزیزم Heart
امیدوارم شما هم به هر چی دوست دارید برسید
.Haters  are my greatest  motivators
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

پاسخ
 سپاس شده توسط نرگس 11
(04-12-2019، 20:30)*نفس* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2019، 19:55)نرگس 11 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی هم عالییی
انشاالله که هیچوقت به اون موقع نمیرسه و از همین الان به هر چی که دوست دارید برسید Heart  Heart  Heart

ممنون عزیزم  Heart
امیدوارم شما هم به هر چی دوست دارید برسید
سپاس
پاسخ
 سپاس شده توسط red_Queen
کارهای بدمو جبران میکنم و معذرت خواهی میکنم و میرم کارایی که تا حالا جرئتشو نداشتم انجام میدم
حالا فک کن یه غلطی میکنم بعد دکتر میگه اشتباه شد یعنی بابام...
لحظـــــــــات آخر زندگـــــــــــــی 1

ما روحمون به خون آلوده ست. ما هزارتا احساسو کشتیم.....
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زندگـــــــــــــی دختـــــــــــــــــــران ایرانـــــــــــــــی در طول تاریخ + طنز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان