امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ !

(18-04-2019، 13:15)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-04-2019، 13:12)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-04-2019، 2:10)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقدرتو چت  نسخه های گ.ا پارسال خز بودم:||||

تازه رسیدی به حرفم v:
خیلی چیزام هست ک بعدا میفهمی :/

البته خز بامرام بودم:>

خز باشی ولی فیلم اکشن نباشی صلوات((:

دقیقا نوع نادرش ((:

اکشن بیشتر دوسدارن ((;
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
آگهی
(18-04-2019، 13:16)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-04-2019، 13:15)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-04-2019، 13:12)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-04-2019، 2:10)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقدرتو چت  نسخه های گ.ا پارسال خز بودم:||||

تازه رسیدی به حرفم v:
خیلی چیزام هست ک بعدا میفهمی :/

البته خز بامرام بودم:>

خز باشی ولی فیلم اکشن نباشی صلوات((:

دقیقا نوع نادرش ((:

اکشن بیشتر دوسدارن ((;
همون کمیابش قشنگه((:
چیزی که همه باشن تو هم باشی که افتخار نداره(:

عاع به سلامتی((:
سلام برسون خدمتشون:>
(18-04-2019، 0:56)¤غریبہ آشنا¤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-04-2019، 23:33)ھلنا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره، خب دوستش دارم

ببین ھلن بہ پرو پای شھرام نپیچ زندگی اون بہ من ربطی ندارہ
اما اگہ بہ زور بخوای بہ زندگیش وارد بشی بقران واسہ خودت بد میشہ واسہ اون ھیچ فرقی ندارہ زندگی رو برای تو جھنم میکنہ مطمین باش!
من پشت فرمونم بعدا میحرفیم فعلا بای

سلام
دریا ابجی بیاپ خ کارت دارم زودان شو
خبرخوبی برات دارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
00:01
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
BFF#
View this post on Instagram

A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

(18-04-2019، 20:37)ƁяιƖƖιαηт نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
دریا ابجی بياپ خ کارت دارم زودان شو خبر خوبي برات دارم

سلام عزیزم باشہ چشم اومدم!
یادش بخیر قبلنا یچیزی
بنام قلب توی سینم میکوبید
@a®¥a
 سپاس شده توسط ƁяιƖƖιαηт
نسخه جدید بغض قلم مبارک:/
 سپاس شده توسط Faust ، Mr.Ramin
(18-04-2019، 21:47)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نسخه جدید بغض قلم مبارک:/
24 23 22
A psychopath bibliophile
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
آگهی
سلام بر همه کسانی که در این مدتی که من نبودم نگرانم شدن!(هیچکس)
و همه اونایی که نگران نشدن(همه)
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ
(19-04-2019، 18:35)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برار گل من به شخصه نگران شدم جمع نبند .__.
 سپاس شده توسط م‍حمّد
(19-04-2019، 19:19)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-04-2019، 18:35)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برار گل من به شخصه نگران شدم جمع نبند .__.

شما اقایی
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ
(18-04-2019، 20:46)¤غریبہ آشنا¤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-04-2019، 20:37)ƁяιƖƖιαηт نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
دریا ابجی بياپ خ کارت دارم زودان شو خبر خوبي برات دارم

سلام عزیزم باشہ چشم اومدم!

دریااااا آن شوکارت دارم زودباش
00:01
BFF#
View this post on Instagram

A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

سپاس شده توسط ¤غریبہ آشنا¤

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان