امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کلانی: با حضور مربی و بازیکن خارجی در فوتبال ایران مخالفم

کلانی: با حضور مربی و بازیکن خارجی در فوتبال ایران مخالفم 1

پیشکسوت فوتبال ایران گفت از اول با حضور مربی و بازیکن خارجی موافق نبود چون هیچ کمکی به پیشرفت فوتبال ایران نمی‌کنند.

به گزارش ایسنا، حسین کلانی در حاشیه مراسم اولین سالگرد افتتاح موزه ورزش بیان کرد: امیدوارم همه مردم زودتر از کرونا جان سالم ببرند. من خیلی از کشورهای جهان رفته‌اند به موزه های ورزش بازدید کرده‌ام. هیچ کجا به اندازه ایران افتخار نداشته است. لازم بود موزه ای داشته باشیم و کار ی که انجام شد واقعا باعث افتخار است.

او ادامه داد: من. همیشه گفته ام با مربی خارجی مخالف بوده ام و الان هم هستم. خوشحالم که حتی الان از حضور بازیکنان خارجی جلوگیری کنند چون رده بالا نیستند و هیچ نقشی نمی توانند در پیشرفت فوتبال داشته باشند.

کلانی در مورد نقش مدیران در آوردن بازیکنان و مربیان خارجی بی کیفیت گفت: کسانی مانند من که به هر حال درون کار نیستیم، نمی‌توانیم منصفانه قضاوت کنیم ولی فکر نمی کنم هیچ کسی مسئولیتی قبول می کنند نمی خواهد کار اشتباهی انجام دهد. من کلا با بازیکن و مربی خارجی مخالفم.

او در پاسخ به این پرسش که چه نظری نسبت به برگزاری لیگ فوتبال دارد، تاکید کرد: خیلی راجع به این مساله صحبت شده است. ستاد مقابله با کرونا باید تصمیم بگیرد که چه بشود. خیلی ها می گویند مثل کشورهای خارجی نیستیم اما کسانی که در راس هستند در اتاق فکر خودشان راه حلی پیدا می کنند. شرکت نکردن یک مشکلاتی دارد و شرکت کردن هم مشکلات خاص خود را خواهد داشت. اظهارنظرهای ما جز اینکه فضا را متشنج کند چیزی ندارد و وقتی اطلاع نداریم نباید اظهار نظر کنیم.

او در مورد خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال هم گفت: در ایران قانون کپی رایت نداریم. به هیچ وجه کسانی که تاجر هستند حاظر نمی‌شوند که سرمایه‌های خود را به خطر بیندازند.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خط قرمز عنایتی روی چهار بازیکن هوادار
  واکنش آذری جهرمی به آیتم جنجالی فوتبال برتر
  جدیدترین بازیکن دوملیتی ایرانی در لیگ سوئد
Information محرومیت بی‌سابقه امیر قلعه‌نویی از فوتبال
  ادعای خبرنگار عراقی: کی روش مربی عراق می شود
  مربی زنیت: آزمون پیشنهاد خاصی ندارد
  تکرار ماجرای فصل گذشته بیرانوند در تیم فوتبال آنتورپ
  آلکنو: مربی که قول نتیجه دهد، شارلاتان است!
  پنج خارجی و یک لژیونر در فهرست تیم‌ملی چین
  حضور در لیگ برتر انگلیس؟ ببینیم چه می شود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان