امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بهترین هاست های رایگان ایرانی و خارجی – مزایا و معایب هاست ارزان

هنگامی که صحبت از هاست رایگان می شود، ویژگی و ملاک هایی همانند نبود تبلیغات در هاست، مقدار فضای اختصاص یافته هاست برای وب سایت شما و همچنین عدم وجود محدودیت زمانی در ارائه هاست رایگان از اهمیت بسیار زیادی برخوردارمی باشند. توصیه می کنم، برای آشنایی بیشتر با ویژگی های بهترین هاست های رایگان این مقاله را مطالعه و از نکات آن بهره لازم را ببرید.

امروزه با گسترش اینترنت و فراگیر شدن کسب و کار اینترنتی مشاهده می کنیم، افراد به دلایل متعدد به دنبال راه اندازی وب سایت و کسب و کار خود در اینترنت هستند. یکی از ضروری ترین موارد برای راه اندازی وب سایت، استفاده از فضای میزبانی مناسب و با کیفیت برای صاحبان کسب و کار اینترنتی است.

اکثر افرادی که قصد دارند، وب سایتی شخصی خود را براساس دلایل مختلف راه اندازی نمایند. در ابتدا سایت خود را بر روی یک هاست رایگان تنظیم می کنند، تا در صورت رضایت و مناسب بودن خدمات شرکت ارائه دهنده هاست، سپس اقدام به خرید یک هاست مناسب و با کیفیت می کنند.

اگر شما به دنبال راه اندازی وب سایت و کسب و کارخود هستید !

توصیه می کنم حتمأ مطلب زیر را مطالعه نمایید تا با بهترین هاست های رایگان ایرانی و خارجی آشنا شوید.

ویژگی های اصلی هاست های رایگان چست؟
همینطور که توضیح دادم، برای خرید یک هاست با کیفیت و مناسب باید امکانات آن را مورد بررسی قرار دهیم. پنل کاربری مناسب، پشتیبانی خوب، میزان ترافیک ماهانه و سالانه، فضای میزبانی اختصاصی مناسب و همچنین پایداری سرورها از ویژگی های اصلی برای انتخاب و خرید یک هاست با کیفیت و مطمعن است.

پیشنهاد می کنم برای آشنایی و خرید هاست وردپرس کلیک نمایید.

ویژگی هایی که به آنها اشاره کردم، فقط برای خرید هاست با کیفیت و مطمعن مناسب است و می توان از این ویژگی ها برای خرید هاست استفاده نماییم. برای شناخت بیشتر و انتخاب بهترین هاست های رایگان نمی توان، فقط از ویژگی های هاست پولی استفاده کنیم.

به همین منظور برای رتبه بندی برترین هاست های رایگان صرفا سعی خواهیم کرد، امکانات و ویژگی هایی را مد نظر داشته باشیم، که برای راه اندازی یک وب سایت غیر تجاری و محدود از اهمیت بالایی بر خوردار است.

ویژگی های هاست رایگان مناسب به شرح زیر است.

نوع کنترل پنل
میزان ترافیک موجود( پهنای باند)
مقدار فضای اختصاصی
تبلیغات موجود در هاست
مدت زمان ارائه خدمات هاست

منبع: شانی وب
معرفی بهترین هاست رایگان ایرانی و خارجی برای راه اندازی وب سایت
لینک مورد نظر در پروفایل قرار دادم حتما مطالعه کنید. Heart
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بهترین نرم افزار برای بازگردانی فایل های پاک شده از گوشی
  چرا دیجی کالا بهترین سیستم همکاری در فروش ایران را دارد ؟
  اموزش گرفتن اینترنت رایگان ایرانسل از ایرانسل من(قانونی)
  معرفی سایت chess.com بهترین سایت شطرنج انلاین
  دریاف اینترنت رایگان ۱ ساعته ایرانسل
  آموزش رایگان کردن روبیکا ( دیدی سپاس ندادی حلالت نمیکنم)
  لذت دانلود رایگان کتاب و مقاله با ketab.io
  آموزش و معرفی بهترین برنامه های ساخت انیموجی و میموجی برای اندروید و iOS
  بهترین مترجم آنلاین متن در سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰
  ترفندی برای رایگان کردن اینترنت همراه اول،ایرانسل با اپرا مینی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان