امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قرص لاغری و داروی ضد چاقی ساخته شد!

قرص لاغری و داروی ضد چاقی ساخته شد! 1
داروی گیاهی بدون عوارض برای لاغری و کاهش وزن کشف شده است. قرص ضد چاقی Gelesis100 از چاق شدن و اضافه وزن جلوگیری می کند.
قرص ضد چاقی و داروی لاغری بدون عوارض
قرص ضد چاقی گیاهی با نام Gelesis100 توسط گروهی متخصص ساخته شد. معضل اضافه وزن و چاقی که ارمغان زندگی کم تحرک دنیای غرق در تکنولوژی است متخصصان و کارشناسان دنیای پزشکی به خصوص در زمینه مربوط دچار چالشی کرده است که بیش از پیش برای ساخت و تولید دارویی بدون عوارض برای رفع این مشکل تلاش کنند.
تازه ترین اخبار منتشر شده حاکی از ساخت قرص ضدچاقی است و از عصاره چند نوع سبزی ساخته شده است.

قرص ضد چاقی گیاهی معرفی شد
محققان دریافتند استفاده از این قرص سلولزی به صورت قابل توجهی در کاهش وزن موثر است.
قرص ضد چاقی چطور موجب لاغری و سرکوب اشتها می شود؟
با کمی دقت در تصویر می توانید متوجه عملکرد این قرص لاغری بشوید ، قرصی که با سرکوب گرسنگی موج کاهش وزن قابل توجه می شود.
نحوه عملکرد قرص ضد چاقی و لاغرکننده بدون عوارض
نحوه عملکرد این قرص بدین شکل است که فرد بعد از مصرف قرص ضد چاقی یا همان داروی لاغری دچار تغییر در سیستم گوارش خود می شود ،Gelesis100 با جذب آب که منجر به افزایش 100 برابری حجم آن در سیستم گوارش می شود، پس از حجیم شدن در معده به سرکوب احساس گرسنگی کمک می کند و در نهایت این قرص به تدریج تجزیه و از بدن دفع می شود.
برای اثبات نتیجه موثر این داروی لاغری یکی از محققان دانشگاه “آینتری” لیورپوول انگلستان گفت :با آزمایش این قرص دریافتیم که یک پنجم بزرگسالان بعد از استفاده از این قرص لاغرکننده 10 درصد یا میزان بیشتری از وزن خود را در عرض 6 ماه کم کردند.
براساس گزارش وب سایت رسمی gelesis این قرص برای افرادی که دچار دیابت هستند نیز مفید است چراکه محققان دریافتند که این دارو موجب افت سطح قند خون در بیماران می شود که درواقع به این معنی است که استفاده از این قرص خطر ابتلای آنها را به دیابت نوع دو کاهش می دهد.

منبع تاپ ناز
یار مگو که من منم
من نه منم نه من منم
گر تو تویی و من منم
من نه منم نه من منم
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آیا خواص آبغوره برای لاغری مفید است ؟
  درمان چاقی شکمی در کودکان
  شکستگی استخوان با چاقی شکمی در مردان
  داروی جدید حملات میگرن را کاهش میدهد
  داروی “ویتاگنوس” برای بانوان عوارض و کارکرد این دارو
  اطلاعاتی در مورد داروی “سنکل” و موارد مصرف آن
  داروی استاتین عفونت باکتریایی خون را کاهش می دهد
  داروی آلومینیوم هیدروکسید برای درمان سوزش معده
  رانیتیدین کاربرد این داروی و عوارض رانیتیدین
  داروی آتورواستاتین چه عوارضی دارد؟

پرش به انجمن: