امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کارگردان Ex Machina یک فیلم ترسناک جدید و کم هزینه را تولید خواهد کرد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کارگردان Ex Machina یک فیلم ترسناک جدید و کم هزینه را تولید خواهد کرد 1

الکس گارلند، کارگردان فیلم Ex Machina در مصاحبه جدید خود در مورد پروژه جدیدش صحبت کرده که یک فیلم ترسناک کم هزینه خواهد بود و اتفاقات آن در بریتانیا جریان خواهد داشت.

الکس گارلند طی این سال‌ها برای کارگردانی فیلم Ex Machina (اکس ماکینا) و فیلم Annihilation (نابودی) شناخته می‌شود و توانسته تحسین منتقدان و بینندگان را جلب کند. حالا پس از کارگردانی دو فیلم سینمایی، گارلند امسال سریال Devs (توسعه‌دهندگان) را تولید کرد که این مینی سریال امسال ازطریق برنامه FX on Hulu روی سرویس استریم هولو منتشر شد و توانست تحسین منتقدان و بینندگان را به همراه داشته باشد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، گارلند در حال ساخت یک فیلم سینمایی جدید است. گارلند در مصاحبه با امپایر تایید کرد که در حال ساخت یک فیلم ترسناک و با بودجه کم است که اتفاقات آن در بریتانیا جریان دارد.
گارلند در ادامه گفت که او وظیفه نوشتن فیلمنامه و کارگردانی این پروژه را بر عهده دارد و در حال حاضر به‌دنبال تأمین مالی پروژه است. گارلند ابراز امیدواری کرد که تولید این فیلم از بهار یا تابستان آینده آغاز شود که این موضوع بستگی به بازیگران آن نیز خواهد داشت. گارلند گفت: «من در حال نوشتن فیلمنامه یک فیلم ترسناک کم هزینه هستم. نمی‌دانم که چقدر این پروژه اکنون واقع‌بینانه است. در این مقطع خاص، همیشه احساس غیرواقعی در مورد یک فیلم دارم، اما به نحوی این موضوع جواب می‌دهد».
او در حال برنامه‌ریزی برای ساخت یک سریال جدید درباره اعتراضات و نافرمانی مدنی بود. بااین‌حال، اعتراضات اخیر در آمریکا و چند کشور دیگر باعث شد تا او متوجه شود که دیگر نیازی به ساخت چنین سریالی نیست و درنهایت باعث تغییر در برنامه‌های آینده او شده است. او در ادامه گفت: «به این فکر کردم که حالا هرچی می‌خواهم بنویسم دیگر بی‌معنا شده است و به شکلی مثبت و عجیب در مورد آن خوشحال بودم». در حال حاضر اطلاعات بیشتری از فیلم جدید الکس گارلند در دسترس نیست.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Love
(: ♡
*-*

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  علی پوراحمد با فیلم علمی تخیلی دروازه فراموشی در هالیوود + تصاویر فیلم Oblivion Gatew
  تریلر جدید سریال ترسناک Chucky و نمایش عروسک شیطانی
  فیلم تقدیر شده جشنواره ونیز راهی جشنواره جهانی فیلم فجر شد
  آغاز فیلمبرداری سریال دنباله Band of Brothers توسط کارگردان جیمز باند
  تاریخ اکران فیلم اکشن جدید گای ریچی و جیسون استاتهام
  پرکارترین کارگردان های تاریخ سینما را بشناسید
  بچه های فیلم ترسناک این روزها چه کار میکنند؟
  آیا شما فیلم ترسناک دوست دارید؟
  کارگردان آکوامن تهیه‌کنندگی فیلم جدید Van Helsing را بر عهده گرفت
  بازیگر فیلم‌های Wolverine و 47 Ronin در فیلم Bullet Train با برد پیت هم‌ بازی می‌شود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان