امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خطیبی: به تیمم افتخار می کنم

سرمربی تیم تراکتور به تمجید از شاگردانش پرداخته و بازی امشب را یکی از زیباترین بازی های مرحله گروهی نامید.

به گزارش ورزش سه، تیم تراکتور در اولین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2021 به مصاف پاختاکور، صدرنشین لیگ ازبکستان رفت و طی یک دیدار جذاب و پرگل به تساوی سه بر سه با این تیم دست یافت. صحبت های رسول خطیبی در نشست خبری پس از این بازی را بخوانید:

خطیبی: به تیمم افتخار می کنم 1

همه از دیدن بازی لذت بردند

هر کسی که این دیدار را دید، مطمئنا از آن لذت برد. چهار مورد را به بازیکنان گوشزد کرده بودیم که در نیمه اول آنها را به خوبی رعایت کردند. در دقایق ابتدایی نیمه دوم توانستیم به گل برسیم و دو بار دروازه حریف را باز کنیم. در ادامه اما سه گل دریافت کردیم. با تعویض هایی که انجام دادیم به بازی برگشتیم. یکی از هدف هایمان از تعویض در نیمه دوم این بود که بازیکنان مان، حریف را تحت فشار قرار دهند.
بچه ها با تمام وجود جنگیدند

پاختاکور تیم بسیار خوبی است و ده یازده بازیکن ملی پوش دارد. بازیکنانم اما نشان دادند که طبق قولی که داده بودند با تمام وجود تلاش می کنند. آنها قول داده بودند که بجنگند و تلاش کنند و بهشان آفرین می گویم.

یکی از زیباترین بازی های مرحله گروهی را دیدیم
از لحاظ تاکتیکی، گل و فیزیکی یکی از زیباترین بازی های این مرحله را دیدیم. این دیدار همه چیز داشت و مهمترین نکته آن کیفیت اش بود. یک سری ایرادات هم داشتیم که امیدوارم آنها را در ادامه برطرف کرده و در مسابقات بعدی عملکرد بهتری داشته باشیم.
به تیمم افتخار می کنم

به نظرم باید بازی را می بردیم. بچه ها بازی جوانمردانه و زیبایی را انجام دادند. پاختاکور با وجود دریافت دو گل در نیمه دوم آمد و جبران کرد. ما هم عقب افتادیم و توانستیم نتیجه را جبران کنیم. روی هم سه موقعیت در نیمه دوم به حریف دادیم که به گل تبدیل شد ولی از لحاظ فوتبال برتر از حریف بودیم و به تیمم افتخار می کنم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
پاسخ
 سپاس شده توسط βάરãɲ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بارسا 3-3 سیتی: 6 گل به افتخار اونسوئه
  زیدان: به تیمم افتحار می کنم؛ قهرمانی می خواهیم
  آژیر خطر بیخ گوش خطیبی (عکس)
Subarrow خطیبی-آسیا؛ این بار در قامت سرمربی (عکس)
  کونسیسائو : به عملکرد پورتو افتخار می کنم
  تمجید اتحادیه جهانی از ستاره کشتی ایران/ گرایی: به این نمایش افتخار می کنم
  رکوردزنی تراکتور با خطیبی در بازی اول(عکس)
  عبداللهی: رفیق نیمه راه خطیبی نیستم
  تراکتور فردا با خطیبی استارت می زند
  اسکوچیچ در کافه خبر لایو: فیلم اکشن یعنی فوتبال هجومی‌تر/به تیمم باور دارم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان