امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دی بروین: گلی که زدم شانسی بود!

کوین دی بروین، کاپیتان منچسترسیتی مدعی شد این تیم در نیمه دوم درخشان ظاهر شده است.
دی بروین: گلی که زدم شانسی بود! 1
به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی با ارائه عملکردی بسیار خوب در 30 دقیقه پایانی موفق شد 1-2 در فرانسه مقابل پاری سن ژرمن به برتری رسیده و بخش زیادی از راه صعود به فینال را طی بکند. کوین دی بروین که گل اول تیمش را به ثمر رساند در مورد ضربه فنی خود و البته کاشته ریاض محرز صحبت کرد.

کوین دی بروین گفت: "بازی دو نیمه متفاوت داشت. در ده دقیقه ابتدایی شروع خوبی داشتیم و بازی را کنترل کردیم، اما پاری سن ژرمن تیم فوق العاده ای است. آنها موقعیت های معدودی خلق کردند، اما ما گل خجالت آوری دریافت کردیم.
دی بروین: گلی که زدم شانسی بود! 1
بعد از 25 دقیقه نحوه پرس حریف را تغییر دادیم. اما در نیمه دوم ما خیلی بهتر بودیم و پاری سن ژرمن را تحت فشار قرار دادیم. البته گل اول ما با خوش شانی به ثمر رسید، اما در کل در نیمه دوم فوتبال خوبی بازی کردیم و عملکرد درخشانی داشتیم.

مهار ضربه ای که من زدم برای دروازه بان ها دشوار است و آنها تصور می کردند کسی قبل از رسیدن توپ به دروازه به توپ ضربه می زند. ما به حملات خود ادامه دادیم و طبیعتا گل دوم ریاض محرز شرایط را به سود سیتی کرد، اما هنوز یک بازی دیگر وجود دارد و ما باید تمرکز کنیم.

در صحنه گل دوم ریاض محرز از من خواست پشت توپ قرار بگیرد و من نیز گفتم اگر فکر می کنی می توانی دروازه را باز بکنی ضربه بزن. من به همه بازیکنان تیم اطمینان کامل دارم. محرز موفق به گلزنی شد و دیگر چه می توان گفت."
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  پاریس 0 - 1 بایرن؛ خوش شانسی هم برای صعود کافی نبود
  سیمئونه: جبران شکست ۲ بر صفر برابر لیورپول شانسی نبود
  دی بروین ساز جدایی سر داد
  دی بروین به دنبال شکستن رکورد آنری
  دی بروین: دلم برای لیورپولی‌ها نمی‌سوزد چون از آنها بهتر بودیم
  دی‌بروین: حضور سیلوا به پیشرفتم کمک می‌کند
  اولین گل دی بروین برای سیتی (عکس)
  دی‌بروین: مورینیو تنها دو بار با من صحبت کرد
  دی بروین به سطح مسی و رونالدو می رسد
  عدم تمایل دی بروین برای ماندن در ولفسبورگ

پرش به انجمن: