امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 4.28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اسم بهترین دوستت...

هرکی اسم بهترین دوستشو توی سایت بگه....
دوسال وهشت ماهه که کنارهمیم Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط msit723 ، mahyar ، FARID.SHOMPET ، javati ، deymon 20 ، جک تایلر ، frozen✘girl ، ♫♪M.J.X♪♫ ، pink devil ، mohammadreza... ، MANDI 1 ، Armina ، Ali MuSiC ، Ashkan-Takpar ، A love J ، white angel ، LIGHT ، AmItiSe ، راستین ، سفيدبرفي ، پریا2 ، aCrimoniouSs ، نادیا جون ، Nasim 12 ، *larmes de Feu* ، *GANDOM* ، art ، aLiReZaZ-iM ، عاشقانه====برایت‏==میمیرم ، Kamila❤ ، mina13 ، saaabaaa ، Albert wesker ، parya2 ، behnaz99 ، னιSs~டεனσή ، soofia ، paniz ، mohammad ali ، melodi+ ، RedSparrow ، sorena800 ، pegiti ، nanaz13 ، shahzade ، sara ss501 ، ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ ، تروشکا ، Kiana Ahvaz ، فرشته ي كوچولو ، سیندرلاخانم ، why lie ، mehrasa2012 ، ##شهرزاد## ، T A R A ، pinkey_bear ، M.A.A.7.7 ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، MINA JOON ، *2gether4ever* ، Nazanin501 ، AFEE BOZORG ، Snow-Girl ، noghre ، هادی1992 ، fair of love ، HAMESTER ، atena1 ، asal 77 ، orkideh ، mahsa s ، mobina.p ، ɨAʀʍɨռ ، پيشي ي ملوس ، T N T ، آرامش ، tatiana ، کیمیا 79 ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، ღdorsaღ ، AREZ00 ، lovely mary ، عليرضا1 ، Apathetic ، Mason ، پارمیداnbp ، ƝeGaЯ ، قاتل ، ALA ، 000sara ، نهال---- ، 1378alireza ، آنیکا....... ، Senator✘Strong ، sara:aramis ، šhεïdα ، ըoφsիīkα ، parmis78 ، HeDyE~×~ ، good girl* ، .maryam. ، setare z ، bi kas ، هاناجون ، ღSηow Princessღ ، "SoLmAz RaD" ، Mᴏʙɪɴᴀ ، mahyar 021 ، romina11 ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، hosein(●̮̮̃•̃) ، فرنوش22 ، ( lιεβ ) ، pink lady ، Neioosha ، maryamam ، shawkila ، Matin Dj ، sara mehrani ، samira 409 ، hanieyh ، مریم14 ، مرصاد کاظمی ، яᎧмιиα ، Nυмв ، جیگیل ، *nadia*horan* ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، ѕтяong ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، تک شاخ
آگهی
(12-10-2011، 16:38)mahrokh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هرکی اسم بهترین دوستشو توی سایت بگه....
مال منوهمه میدونن...
من نمیدونم
فرید کامیاب و پرشیا

پاسخ
 سپاس شده توسط msit723 ، FARID.SHOMPET ، deymon 20 ، mohammadreza... ، ♫♪M.J.X♪♫ ، _mozhdeh_ ، کیمیا 79 ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، عليرضا1 ، Apathetic ، 000sara ، šhεïdα
نه.
دوسال وهشت ماهه که کنارهمیم Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط msit723 ، FARID.SHOMPET ، javati ، deymon 20 ، mohammadreza... ، ♫♪M.J.X♪♫ ، کیمیا 79 ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، عليرضا1 ، Apathetic ، MR.BAEN
مایسا
ساغر
ماهرخ
همه چی ویران شد
تو کجایی سهراب ؟
اب را گل کردند .. چشمهارا بستند
وچه با دل کردند ... وای سهراب کجایی اخر ؟
زخم ها بر دل عاشق کردند
خون به چشمان شقایق کردند
کجایی اخر ؟ که همین نزدیکی عشق را دار زدند
همه جا سایه ی دیوار زدند
صبر کن ... قایقت جا دارد ؟
من هم میخواهم دور شوم از این خاک غریب
تو کجایی اخر؟
پاسخ
 سپاس شده توسط خانوم گل ، msit723 ، مایسا ، FARID.SHOMPET ، deymon 20 ، جک تایلر ، mohammadreza... ، ♫♪M.J.X♪♫ ، کیمیا 79 ، ~ ʀσᴢнɪηα ~
کسی که منو دوست خودش نمیدونه
ی اصلی تو دنیا هس که میگه هر کی ادمه پرسپولیسیه مگه اینکه خلافش ثابت شه
پاسخ
 سپاس شده توسط خانوم گل ، nadia.persian ، FARID.SHOMPET ، deymon 20 ، جک تایلر ، mohammadreza... ، jahangard ، Siavsh ، ♫♪M.J.X♪♫ ، Albert wesker ، نورما جین بارک ، mandi ، کیمیا 79 ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، عليرضا1 ، MR.BAEN
من تو رو دوستم می دونم
همه چی ویران شد
تو کجایی سهراب ؟
اب را گل کردند .. چشمهارا بستند
وچه با دل کردند ... وای سهراب کجایی اخر ؟
زخم ها بر دل عاشق کردند
خون به چشمان شقایق کردند
کجایی اخر ؟ که همین نزدیکی عشق را دار زدند
همه جا سایه ی دیوار زدند
صبر کن ... قایقت جا دارد ؟
من هم میخواهم دور شوم از این خاک غریب
تو کجایی اخر؟
پاسخ
 سپاس شده توسط خانوم گل ، msit723 ، deymon 20 ، mohammadreza... ، ♫♪M.J.X♪♫ ، Albert wesker ، னιSs~டεனσή ، کیمیا 79 ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، عليرضا1 ، good girl*
آگهی
من همه ی بچه ها به خصوص پرشیا وصابر و فرید وپانیذ باور کنید
فشردن دکمه سپاس نشانه شخصیت شماست!
پاسخ
 سپاس شده توسط msit723 ، deymon 20 ، mohammadreza... ، ♫♪M.J.X♪♫ ، کیمیا 79 ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، lovely mary ، عليرضا1 ، ըoφsիīkα ، good girl* ، hanieyh
من

روزبه

و

بردیا

رو دوست دارم
پاسخ
 سپاس شده توسط msit723 ، deymon 20 ، mohammadreza... ، ♫♪M.J.X♪♫ ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، عليرضا1 ، گل لاله
فرید(پسر داییم) &destinyبهترین دوستم است.
نصیحت:با کسی که ارزش نداره حرفم نزن.

پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، msit723 ، deymon 20 ، mohammadreza... ، ♫♪M.J.X♪♫ ، کیمیا 79 ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، عليرضا1 ، گل لاله
من shayan1 (پسر عمه ی من) و صابر و سحر عخشم و محمد619 و لطون و سروش و ملودی و گیتا و نازنین و نسیم12 و....(با با بیخیال بشید من اگه بخوام همه دوستام تو فلشخور رو بگم که میشه دو تا کتاب)
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط msit723 ، deymon 20 ، SABER ، mohammadreza... ، Mermaid ، keiana ، ♫♪M.J.X♪♫ ، Nasim 12 ، آرميتا ، melodi+ ، pegiti ، Kamila❤ ، ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ ، M.A.A.7.7 ، atena1 ، nazanin_nr ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، B I N A M ، عليرضا1 ، Apathetic ، Mason ، MR.BAEN ، 1378alireza ، Senator✘Strong ، "SoLmAz RaD" ، ( lιεβ ) ، Neioosha ، sajedehh

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بهترین خاطره ها در فلش خور
Heart اسم بهترین دوستت رو برعکس بنویس ؟
  از صفحه چت با بهترین دوستت شات بده
  اسم بهترین دوستاتون از وقتی به دنیا اومدی تا الان چی بوده؟؟؟
  بهترین شاهکار خرابکاریتون چی بوده ؟؟؟
  اسم صمیمی ترین دوستت تو انجمن و چرا؟
Android ●بهترین پیام
Heart مزایای بهترین متخصص کاشت مو
  چالشِ تو و بهترین دوستت D;
  بهترین دوستت تو انجمن

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان