اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 865 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 865 errorHandler->error

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آموزش درست کردن new folder نامرئی!!!!(روش خوب خودم)

اول یک NEW FOLDER باز کنید بعد روی آن راست کلیک کنید و RENAME را انتخاب کنید!(دقت کنید این کار ممکن است با لپ تاب امکان پذیر نباشد و با کامپیوتر های عادی و معمولی امکان پذیر است)وقتی RENAMEرا زدید altرا نگه دارید و 255 را تایپ کنید با این دکمه ها که نشونتون دادم...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد اسم پوشه کلا پاک میشه!!!بعد رو پوشه راست کلیک کنید properties رو بزنید و رو customize کلیک کنید و change icon را بزنید و بعد روی آن تصویری که علامت زدم کلیک کنید و فولدر نامرئی میشود!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این روشی بسیار خوب هستش برای کسایی که نمیخوان بعضی از اطلاعاتشون دیده بشهTongue
بعضیا خوب میدونن من چی میگم=)))
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک
پاسخ
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، shawkila ، come on ، P.K.2 ، -Nᴇɢᴀʀ- ، tekvando ، BlAcK dAy ، ♣yas♣ ، هاناجون ، HediVampire ، Titiw ، نازنین* ، n1379sh ، rezaak ، Avril. ، ✘ ßαÐ-þʘy ✘ ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، SaRvEnAz_Hn ، arbab1376 ، sjmmc ، Shervin_ST ، جیگربلایی(حسنیه) ، ~R@Ha~ ، oktay.j ، nastaran14 ، صادق خطر ، The Ginkel ، TurK WolF ، | NEON DEMON | ، •ДmịrHoSsiŋ• ، Nυмв ، ملیکاخانم ، ❤уαѕαмιη❤ ، فرانه ، reza40 ، ~Mahnaz~ ، *ARTEMIS * ، ALI HaBibZadeh ، τοxικ ، tavsa ، tyjtfhdhr ، شبنم11 ، __mooni__ ، Frozen Girl ، دزدان دریایی کارائیب ، ★ASAL-GIRL★ ، مرضیه 79 ، یاسی@_@ ، nimapouya ، ~~SARA:HIVA~~ ، ashkan100
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
آموزش درست کردن new folder نامرئی!!!!(روش خوب خودم) - Albert wesker - 07-07-2014، 21:09

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آموزش نشان دادن FPS در بازی Call of Duty Modern Warfare 3 برای PC و کنسول
  ازخاطرات فلشخورى تا چالش پیدا کردن دوستان قدیمے
  آموزش مخ زدن در ۱۰ دقيقه !
  تیکه های باحال برای ضایع کردن دوستان(سری 2)
  تفاوت درس کردن تخم مرغ در دخترا و پسرا!!!!!!!!!!!!
Shocked پیدا کردن شماره تلفن خود با ماشین حساب!
  اخیرا کشف کردن حرف فارسی مورد علاقه ی دخترای ایرانی (پ)و(خ)می باشد. . .
  آموزش زبان انگلیسی:کلمات انگلیسی با پیشوند dis
  آموزش زبان *ترکی و انگلیسی*
  چند راه حل عااااااالی برای ذله کردن معلم هامون { تضمینی }

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان