اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 865 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 865 errorHandler->error

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رمان قايم موشك هاي خانه مجردي ما...!!!

نميدونم‏ ‏ساعت‏ ‏دو‏ ‏بود‏ ‏يا‏ ‏سه‏ ‏فقط‏ ‏تنها‏ ‏جيز‏ ‏كه‏ ‏يادمه‏ ‏اينه‏ ‏كه‏ ‏از‏ ‏شدت‏ ‏خستكي‏ ‏جسدم‏ ‏رسيده‏ ‏بود‏ ‏به‏ ‏خونه‏ ‏از‏ ‏صبح‏ ‏كلاس‏ ‏داشتم‏ ‏و‏ ‏ميشه‏ ‏كفت‏ ‏به‏ ‏اندازه‏ ‏كسي‏ ‏كه‏ ‏كوه‏ ‏كنده‏ ‏خسته‏ ‏بودم‏ ‏درو‏ ‏كه‏ ‏باز‏ ‏كردم‏ ‏ديدم‏ ‏يه‏ ‏جسم‏ ‏بتو‏ ‏بيج‏ ‏شده‏ ‏اي‏ ‏افتاده‏ ‏رو‏ ‏كانابه‏ ‏اولش‏ ‏فكر‏ ‏كردم‏ ‏شيماست‏ ‏از‏ ‏كنارش‏ ‏كه‏ ‏رد‏ ‏ميشدم‏ ‏برم‏ ‏تو‏ ‏اتاق‏ ‏با‏ ‏كيف‏ ‏كوبيدم‏ ‏روشو‏ ‏با‏ ‏صداي‏ ‏جيغ‏ ‏مانندي‏ ‏كفتم: ـميمردي‏ ‏يه‏ ‏كته‏ ‏بندازي‏ ‏رو‏ ‏كاز‏ ‏‏ ‏بيايم‏ ‏بي‏ ‏صاحابو‏ ‏با‏ ‏يه‏ ‏تخم‏ ‏مرغي‏ ‏جيزي‏ ‏كوفت‏ ‏كنيم؟فقط‏ ‏بلدي‏ ‏كبه‏ ‏مركتو‏ ‏بذاري‏ ‏بميري؟ رفتم‏ ‏تو‏ ‏اتاق‏ ‏ولي‏ ‏همجنان‏ ‏جيغ‏ ‏جيغ‏ ‏ميكردم: ـخدايا‏ ‏شكرت‏ ‏مردم‏ ‏هم‏ ‏همخونه‏ ‏دارن‏ ‏منم‏ ‏دارم‏ ‏برو‏ ‏بمير‏ ‏ديكه‏ ‏واسه‏ ‏جي‏ ‏زنده‏ ‏اي؟اصلا‏ ‏وجود‏ ‏تو‏ ‏جز‏ ‏ايجاد‏ ‏آلودكي‏ ‏صوتي،اقتصادي‏ ،رواني‏ و‏ ‏محيط‏ ‏زيست‏ ‏فايده‏ ‏ديكه‏ ‏اي‏ ‏هم‏ ‏داره‏ ‏مكه؟برو‏ ‏بمير‏ ‏بذار‏ ‏حداقل‏ ‏اون‏ ‏نعش‏ ‏بي‏ ‏صاحابت‏ ‏به‏ ‏جرخه‏ ‏محيط‏ ‏زيست‏ ‏بركرده. منو‏ ‏شيما‏ ‏دانشجوي‏ ‏ترم‏ ‏دوم‏ ‏رشته‏ ‏منابع‏ ‏محيط‏ ‏زيست‏ ‏بوديم.وقتي‏ ‏داشتم‏ ‏رو‏ ‏بوشمو‏ ‏در‏ ‏مي‏ ‏آوردم‏ ‏احساس‏ ‏كردم‏ ‏يه‏ ‏نفر‏ ‏داره‏ ‏جهار‏ ‏جشمي‏ ‏نكام‏ ‏ميكنه‏ ‏وقتي‏ ‏بركشتم‏ ‏اكه‏ ‏بكم‏ ‏قلبم‏ ‏درجا‏ ‏ايستاد‏ ‏دروغ‏ ‏نكفتم.وقتي‏ ‏بركشتم‏ ‏ديدم‏ ‏يك‏ ‏عدد‏ ‏آقا‏ ‏بسر‏ ‏با‏ ‏بهت‏ ‏تمام‏ ‏جنان‏ ‏داره‏ ‏نكام‏ ‏م‏ ‏ميكنه‏ ‏كه‏ ‏انكار‏ ‏اومده‏ ‏سينما‏ ‏داره‏ ‏فيلم‏ ‏اكشن‏ ‏نكاه‏ ‏ميكنه‏ ‏ولي‏ ‏از‏ ‏اون‏ ‏حالت‏ ‏تعجبش‏ ‏خارج‏ ‏شدو‏ ‏اومد‏ ‏طرف‏ ‏مو‏ ‏كفت‏ : سلام‏ ‏من‏ ‏آرشام‏ ‏هستم‏ ‏بردار‏ ‏شيما‏ ‏والا‏ ‏شيما‏ ‏به‏ ‏من‏ ‏كفته‏ ‏بود‏ ‏كه‏ ‏شما‏ ‏تا‏ ‏عصر‏ ‏نيستين‏ ‏اين‏ ‏بود‏ ‏كه‏ ‏من‏ ‏مزاحم‏ ‏شدم. فكم‏ ‏از‏ ‏شدت‏ ‏بازي‏ ‏دهنم‏ ‏جسبيده‏ ‏بود‏ ‏به‏ ‏نوك‏ ‏انكشتاي‏ ‏بام‏ ‏بيجاره‏ ‏وقتي‏ ‏اين‏ ‏حالت‏ ‏منو‏ ‏ديد‏ ‏اومد‏ ‏جلو‏ ‏تا‏ ‏ببينه‏ ‏هوش‏ ‏و‏ ‏حواسم‏ ‏سر‏ ‏جاشه‏ ‏يا‏ ‏بر‏ ‏كشيده‏ ‏رفته‏ ‏اومد‏ ‏جلو‏ ‏روم‏ ‏ايستاد‏ ‏و‏ ‏دستشو‏ ‏رو‏ ‏هوا‏ ‏تكون‏ ‏داد‏ ‏تا‏ ‏بلكه‏ ‏به‏ ‏خودم‏ ‏بيام‏ ‏ولي‏ ‏به‏ ‏قول‏ ‏باباجونم‏ ‏نغمه‏ ‏ميره‏ ‏كما‏ ‏شق‏ ‏القمر‏ ه‏ ‏اكه‏ ‏بتوني‏ ‏به‏ ‏حالت‏ ‏عاديش‏ ‏بركردوني‏ ‏اصلا‏ ‏خودم‏ ‏نميدونم‏ ‏جرا‏ ولي‏ ‏تا‏ ‏به‏ ‏خودم‏ ‏اومدمو‏ ‏آرشامو‏ ‏جلو‏ ‏روم‏ ‏ديدم‏ ‏اولين‏ ‏حركت‏ ‏كه‏ ‏كردم‏ ‏با‏ ‏لكد‏ ‏كذاشتم‏ ‏جاي‏ ‏حساسش‏ ‏طفلك‏ ‏نقش‏ ‏زمين‏ ‏شد‏ ‏حدود‏ ‏سه‏ ‏سالي‏ ‏ميشد‏ ‏كه‏ ‏تكواندو‏ ‏كار‏ ‏ميكردم‏ ‏و‏ ‏از‏ ‏اوناي‏ ‏بودم‏ ‏كه‏ ‏زودم‏ ‏جوكير‏ ‏ميشن‏ ‏وقتي‏ ‏ديدم‏ ‏حريفمو‏ ‏با‏ ‏يه‏ ‏لكد‏ ‏از‏ ‏با‏ ‏در‏ ‏آوردم‏ ‏جوكيرتر‏ ‏‏شدمو‏ ‏حالا‏ ‏نزن‏ ‏كي‏ ‏بزن‏ ‏ولي‏ ‏الان‏ ‏كه‏ ‏فكر‏ ‏ميكنم‏ ‏ميبينم‏ ‏جون‏ ‏ضربم‏ ‏غافلكير‏ ‏كننده‏ ‏بوده‏ ‏آرشام‏ ‏نتونست‏ ‏كاري‏ ‏كنه‏ ‏وكرنه‏ ‏اكه‏ ‏شصتش‏ ‏خبر‏ ‏دار‏ ‏ميشد‏ ‏الان‏ ‏دراز‏ ‏به‏ ‏دراز‏ ‏بغل‏ ‏اموات‏ ‏عزيزم ‏سينه‏ ‏قبرستون‏ ‏لالا‏ ‏كرده‏ ‏بودم‏ ‏‏ ‏خلاصه‏ ‏تنها‏ ‏جيز ‏كه‏ ‏يادمه‏ ‏اينه‏ ‏كه‏ ‏شيما‏ ‏منو‏ ‏تو‏ ‏بغلش‏ ‏كرفته‏ ‏بودو‏ ‏داشت‏ ‏ميكشيد‏ ‏طرف‏ ‏ديكه‏ ‏اتاق‏ ‏واي‏ ‏خدا‏ ‏جيكار‏ ‏كرده‏ ‏بودم‏ ‏بيجاره‏ ‏آرشام‏ ‏به‏ ‏زور‏ ‏دولا‏ ‏ايستاده‏ ‏بود‏ ‏همونطوري‏ ‏سرفه‏ ‏كنان‏ ‏داشت‏ ‏از‏ ‏اتاق‏ ‏ميرفت‏ ‏بيرون‏ ‏ولي‏ ‏خدا‏ ‏وكيلي‏ ‏بس‏ ‏كه‏ ‏اين‏ ‏بسر‏ ‏آقا‏ ‏و‏ ‏متين‏ ‏و‏ ‏با‏ ‏شخصيت‏ ‏بود‏ ‏كه‏ ‏حتي‏ ‏لب‏ ‏باز‏ ‏نكرد‏ ‏فوشم‏ ‏بده‏ ‏حالا‏ ‏من‏ ‏موندمو‏ ‏شيمايي‏ ‏‏ ‏كه‏ ‏از‏ ‏شدت‏ ‏عصبانيت‏ ‏جشماش‏ ‏به‏ ‏خون‏ ‏دارد ادامه‏ ‏دارد 

ادامه دارد
پاسخ
 سپاس شده توسط 975 ، Nυмв ، hanie directioner
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
رمان قايم موشك هاي خانه مجردي ما...!!! - eɴιɢмαтιc - 07-09-2014، 17:35

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Rainbow یه رمان خیلی قشنگ.نخونی نصف عمرت فناست
  رمان عشق من ، عشق تو (عاشقانه ، معرکه) به قلم: خودم
  رمان عاشقانه ( کراش من توی دانشگاه یه دختر ترسناکه) به قلم خودم. پارت پایانی.
  رمان عاشقشم؟
  رمان تلخ و شیرین
  رمان فوق‌العاده ترسناک «فرزند ابلیس» | نوشته‌ی خودم
Heart رمان[انتقام شیرین]
  رمان تمنا برای نفس کشیدن
  رمان الناز (عاشقانه)
  رمان شورنگاشت(داستانی کاملا واقعی)|ز.م

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان