اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 865 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 865 errorHandler->error

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دلـیـل قــطـع شبکه ی پرشین تون!+فرکانس جدیــد!

شبکه پرشین تون هم به علت مشکلات فنی قطع شد !!

این شبکه در صفحه فیس بوک خود اعلام کرد :"همراهان گرامی پرشین تون با عرض پوزش از مشکلات فنی بوجود آمده ،به زودی با برنامه های جدید و خبر های خوب برمیگیردیم "

این چند وقت مشکلات فنی علت قطع شبکه های فارسی زبان بوده است البته بیشتر شبکه ها به صورت روشن در مورد مشکلات خودصحبت نمی کنند هر چند که پرشین تون اعلام کرده در دو ماهواره دیگر برنامه پخش کند باید منتظر بازگشت پر قدرت این شبکه باشیم ...

قطع شدن برای بالا بردن پهنای باند بوده است . تا حالا بر روی هیچ ماهواره ایی نرفته و ظاهرا قراره بر روی یوتلست دبلیو3 برود،در ضمن هاتبرد هم حفظ میشه!

و اما گفته ی یکی از مدیران رسمی شبکه!

سلام به همه ی بینندگان عزیز و محترم که تا اینجا با ما بودید و از شبکه حمایت کردید . یه خبر خوب دارم برای اونایی که از رفتن پرشین تون از هاتبرد ناراحت بودن !!! باید اعلام کنم که شبکه پرشین تون در ماهواره هاتبرد بزودی با برنامه های جدید وصل میشود و به مدت یک سال بر روی همین فرکانس کنونی یعنی (ماهواره هاتبرد ۶ فرکانس ۱۱۳۱۷ پولاریزاسیون عمودی ۲۷۵۰۰) باقی می ماند و همچنین بر روی ماهواره های یوتل ست و و یاه ست نیز قابل دریافت می باشد ………….. پس منتظر باشید !!!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلـیـل قــطـع شبکه ی پرشین تون!+فرکانس جدیــد!

و اما فرکانس جدیــــد!

بر رویه ماهواره یEeutelsat w3A

فرکانس : 10721

پولاریزاسیون : عمودی

اف ای سی : 3/4

سیمبل ریت : 27500

بر روی این فرکانس،از طریق رسیورهای معمولی نمی توانم این کانال را دریافت کنم

ولی از طریق کارت دی وی بی DVB دریافت میکنم(کامپیوتر) بعد از بررسی مشخص شد خیلی از هموطنان هم این مشکل دارند و فکر می کنم بخاطر پارازیته،که نمیذاره این کانال را دریافت کرد.(کارت دی وی بی DVB رسیوری است که به کامپیوتر وصل میشه و من فعلا از طریق کارت دی وی بی DVB دریافت می کنم)
خــط زدنِ مَـــن ، پـایــآنِ من نبـــود !!!
آغـــاز بی لیاقتـــیِ تـو بــود!
 سپاس شده توسط best~boy ، ♥باران عشق♥ ، ناروین ، fat.k ، ...Sara SHZ... ، امیررضا* ، L.A.78 ، Ali MuSiC ، destiny ، علی جوکر ، sara zni ، any body ، AmItiSe ، Amir BF ، sara ss501 ، i think just about you ، سیندرلاخانم ، T A R A ، kame ، atena1 ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، BaDbAkHt ، Albert wesker ، یشیم 2013 ، aLiReZaZ-iM ، ✘ ßαÐ-þʘy ✘ ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، asa14 ، ▪неизвестный▪ ، オスイン ، ساکورا ، Nυмв ، فرهاد مجیدی74 ، TSORUGI ، ღSηow Princessღ ، ❤уαѕαмιη❤ ، l¯̄ ͡ ̶๖̶ۣۜ๖ۣۜA҉L҉I҉ ، [χσℓσνєѕтєя] ، حسین 2015 ، Mr.Unnamed ، کسی پشت سرم اب نریخت ، **elmira** ، ѕтяong
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
دلـیـل قــطـع شبکه ی پرشین تون!+فرکانس جدیــد! - pink devil - 01-10-2012، 14:50

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  هشدار فرابورس درباره دستکاری قیمت سهام در شبکه‌های اجتماعی
  اتحاديه راديو و تلويزيون عراق اقدام شبکه MBC در توهین به شهید المهندس را محکوم کرد!
Heart پناهگاه مهم داعش و شبکه حقانی در کابل منهدم شد
Heart تایید آلودگی شبکه آب غیر آشامیدنی پاریس به ویروس کرونا
  جنجال ازدواج دختر 12 ساله در شبکه های اجتماعی
  ♻ عکسی ک تمام کاربران شبکه های اجتماعی را ب گریه انداخت ♻
  تیپ عجیب یک جوان تهرانی که در شبکه های اجتماعی"دست به دست"می شود (+عکس)
  بیانیه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان درباره وضعیت شبکه‌های اجتماعی
  هشدار آیت الله مکارم درباره شبکه های اجتماعی
  نقل مکان کاربران اینستاگرام به شبکه های اجتماعی دیگر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان