امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بررسی کی پاپ و گروه های کی پاپ

Biggrin 
من گروه زیاد استن میکنم بخوام بگم تا صب طول می‌کشه گروهایی هستن که تازه دبیوت کردن و خیلی با استعدادن : ترژر_انهاپین_گرلز آن تاپ (گروه جدید اس امه ورژن دخترانه سوپرامه) و... واقعنم ارزش استن کردن رو دارن.رپر قوی از نظرمن چانگبین استری کیدزه(شوگا و نامجون و هیونجین و جی دراگونم هستن(اینایی که گفتم جزو رپرای اصلی و سریع کیپاپن ولی چانگبین بخاطر سرعت رپ زیادش به امینم کیپاپ معروفه ? وکالیست خفن هم صداهای زیادی هستن.

و یه چیز دیگه اس ام بخاطر این به اکسو توجه نمیکنه تا اعضای انسیتی جا بیوفتن اکسو هنوزم محبوبیت داره و بالاست اس ام میخواد انسیتی رو به جایگاه اکسو برسونه که نمیشه(توهین نمیکنم ولی اعضای انسیتی همین الانشم هیترای زیادی دارن ) . هایب تونسته تی اکس تی رو به جایگاهی عالی برسونه و الان پسرای تی اکس تی خیلی معروفن. هدف جدید هایب اینکه انهاپین رو مثل بقیه گروها معروف کنه

و یه چیز دیگه اس ام بخاطر این به اکسو توجه نمیکنه تا اعضای انسیتی جا بیوفتن اکسو هنوزم محبوبیت داره و بالاست اس ام میخواد انسیتی رو به جایگاه اکسو برسونه که نمیشه(توهین نمیکنم ولی اعضای انسیتی همین الانشم هیترای زیادی دارن ) . هایب تونسته تی اکس تی رو به جایگاهی عالی برسونه و الان پسرای تی اکس تی خیلی معروفن. هدف جدید هایب اینکه انهاپین رو مثل بقیه گروها معروف کنه
پاسخ
 سپاس شده توسط DarkLight

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بررسی کی پاپ و گروه های کی پاپ - swite kpop - 28-03-2022، 21:54

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان