اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 865 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 865 errorHandler->error

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آخرین خبرها دربارۀ آلبوم جدید سلنا گومز SG2

سلنا گومز دوشنبه 11 دسامبر در رادیو BBC با Nick Grimshaw مصاحبه‌ای را انجام داد و در بخشی از آن دربارۀ آلبوم آیندۀ خود صحبت کرد. وقتی مجری برنامه به صحبت‌‎های سلنا در مراسم جوایر موسیقی بیلبورد اشاره کرد که در آن سلنا گفته بود آلبومی تاثیرگذار و عالی در سال آینده ارایه خواهد کرد، و از او سوال کرد که ممکن است آلبومی در سال اینده منتشر کند او پاسخ داد «ممکن نیست، قطعا آلبومی در راه است».

او در ادامه گقت «فکر می کنم پر بی‌راه نباشد اگر بگویم مردم می دانند که سال گذشته من چه‌ کارهایی کردم. من تمام قلب و احساسم را روی موسیقی‌ام می گذارم. حقیقتا قضیه برای من رتبه در چارت‌ها و آمار و ارقام نبود. قضیه اصلی بیشتر آن چیزی بود که می توانم به طور خلاقانه برای موسیقی‌ام انجام بدهم. می توانم به قاطعیت بگویم که روند کار روی این آلبوم با سرعت زیادی دارد پیگیری می شود و به زودیِ زود شاهد انتشار آن خواهیم بود.»

سلنا سپس گفت بعد 20 سال فعالیت (در اینجا به شوخی گفت "انگار خیلی پیرم") احساس می کنم که می توانم به آن نوع موسیقی که واقعا دقدقه خودم است بپردازم، و مهمتر اینکه این کار را می توانم در عین صحت و سلامتی انجام بدهم. «واقعا حس بسیار خوبی است که در جایگاهی قرار دارم که عاشق غافلگیر کردنِ مردم هستم و به خلق فضاهایی تازه از موسیقی که در آنها به کنکاش مشغول هستم می پردازم. مدتی را بخاطر سلامتی ام از این فضا دور بودم، اما الان دیگر واقعا دارم بر می گردم!».

سلنا در ادامه گفت که قصد ندارد به این زودی‌ها کنار بکشد: «می دانید جنبۀ عجیب و غریب قضیه کجاست؟ خیلی از اوقات احساس می کنم که هنوز واقعا شروع نکرده‌ام. خیلی وقت است که به این کار مشغول بوده‌ام اما خب دوره هایی در زندگی تان وجود داشته - دهه بیست سالگی و بزرگ شدنتان - که خب گیج کننده و آشفته است. همیشه با آدم‌های بیشتری رو به رو می شوید که پیشتر با آنها رابطه نداشته‌اید.»

آخرین خبرها دربارۀ آلبوم جدید سلنا گومز SG2
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
آخرین خبرها دربارۀ آلبوم جدید سلنا گومز SG2 - Actinium - 13-12-2017، 2:28

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
Rainbow فینالیست «عصر جدید» در تدارک انتشار آلبوم موسیقی!
  همکاری آریانا گرنده و زین مالیک در آلبوم جدید جاستین بیبر O_O ؟!
  مراحل گرفتن مجوز آلبوم موسیقی در ایران
  ۩۞۩ بررسی کوتاه آلبوم "اخ" از محسن نامجو + متن ۩۞۩
  دکوراسیون منزل زیبای سلنا گومز*خیلی خوجله ^__^
Music سلنا گومز رکورد اینستاگرام را شکست!
Music آلبوم «بی نام» محسن چاوشی پنجم آذر منتشر می شود
Music علیرضا قربانی: آلبوم مشترکم با همایون شجریان ماه آینده منتشر می‌شود
Music حمایت سلنا گومز از مهاجران غیرقانونی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان