اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 865 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 865 errorHandler->error

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خالکوبی‌های سلنا گومز

کیت مک‌کوردی Keith McCurdy که به عنوان هنرمندِ خالکوب افراد مشهور شناخته می‌شود به تازگی در مصاحبه‌ای به روابطش با سلنا گومز پرداخته است. 

او در این مصاحبۀ اختصاصی بیان کرد که: «درست پیش از آنکه چیزی دربارۀ مرخصی او برای سلامت ذهنی بشنوم با او صحبت کرده بودم. او قرار بود که همراه چند نفر از دوستانش برای خالکوبی سراغ من بیایند، و حالش هم کاملاً خوب به نظر می‌رسید. او در ویدئویی که برای من ارسال کرده بود به روشنی مشخص کرده بود که چه جور خالکوبی‌ای را می‌خواهد.»

او ادامه می‌دهد که: «اما در نهایت برنامه‌مان جور نشد... ما یک رابطۀ پویا و دائمی داریم، به همین خاطر همیشه محدویت‌ها را درک می‌کنم و به آن احترام می‌گذارم.»

خالکوبی‌های سلنا گومز

سلنا به خاطر عوارض ناشی از پیوند کلیه‌اش در طی دو هفته دو بار در بیمارستان بستری شد که استرس و فشار ناشی از این اتفاقات باعث شد دچار افسردگی بشود و پس از آن به درمان ذهنی خود مشغول شود.

مک‌کوردی در مصاحبه با  Page Six TV همچنین دربارۀ دمی لواتو از دوستان سلنا گومز نیز صحبت کرد. او گفت که از وقتی لواتو به مرکز توانبخشی رفته او را ندیده است.

او از صحبت‌های یاد کرد که با دمی دربارۀ سوءمصرف مواد داشته. او می‌گوید: «این مساله قابل‌درک است. می‌فهمم آن را. او واقعاً شجاع است... من خیلی با او دربارۀ سوءمصرف مواد و دست‌و‌پنجه نرم کردن با آن صحبت کرده‌ام، درباره بزرگ شدن و اینکه مرکز تمامی توجهات باشی و فشار ناشی از آن... از آن موقع که مشکل اخیر برایش پیش آمد با او صحبت نکرده‌ام، اما یک پیام "دوستت دارم" برایش فرستادم.»

از جمله مشتریان دیگر مک‌کوردی می‌توان به جاستین بیبر، ریحانا و مایلی سیروس اشاره کرد.

او همچنین اخیراً فاش کرده بود که جاستین بیبر یک خالکوبی جدید روی صورتش انجام داده، که بخشی از یک خالکوبی دوگانه برای او و نامزد تازه‌اش بوده است. بعدها حوالی جولای امسال عکسی از بیبر منتشر شد که او را با یک خالکوبی اطراف ابروهایش که ظاهراً هجی حروف Grace  بود نشان می‌داد.

خالکوبی‌های سلنا گومز
پاسخ
 سپاس شده توسط Aesthetic ، Mr. Potato Head
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
خالکوبی‌های سلنا گومز - Actinium - 06-11-2018، 18:53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
  دکوراسیون منزل زیبای سلنا گومز*خیلی خوجله ^__^
Music سلنا گومز رکورد اینستاگرام را شکست!
Music حمایت سلنا گومز از مهاجران غیرقانونی
  سلنا گومز: سرانجام به سنی رسیده‌ام که تنها بودن را دوست دارم
  سلنا گومز: آهنگ‌هایی که از لحاظ عاطفی با مردم ارتباط برقرار می‌کنند محبوب من هستند
  واکنش رئیس اینستاگرام به انتقادات سلنا گومز
  معنی نوشته پروفایل سلنا چیست؟ Light, space, zest -that’s God
  بیل مری: مامان کاش زنده بودی سلنا را می دیدی!
  میخانۀ سلنا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان