اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 865 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 865 errorHandler->error

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

لاغری وحشتناک دختر جوان 25 کیلویی !! + تصاویر

Sad 
نقل قول: دختر جوان با صحبت های یکی از دوستانش به سمت مشکل روحی روانی کشیده شد ، لاغری وحشتناک و صورت استخوانی او اطرافیانش را نگران می کرد ؛ این وضعیت خطرناک وزن او را به 25 کیلوگرم رساند .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لاغری  وحشتناک دختر جوان مبتلا به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بی اشتهایی  عصبی!!

مشکل بی اشتهایی عصبی یکی از اختلالاتی است که در سالهای اخیر رده های سنی جوانان را بیشتر از پیش دچار کرده و موجب نگرانی شده است ، این اختلال در میان زنان و دختران نسبت به مردان بیشتر است ، اینها مقدمه ای بود برای معرفی دختر جوانی که بعد از سن 15 سالگی به واسطه صحبت های نا امید کننده یکی از همکلاسی هایش دچار چنین مشکل روحی و روانی شد و تا در عرض چند سال به وزن خطرناکی رسید.

[i]لاغری وحشتناک[/i] و وضعیت دردناک دختر جوان 25 کیلویی!!

"هانان لوکاس" به وضعیت وخیمی دچار و این پیشروی او را به مرز مرگ رسانده بود ، مشکل بی اشتهایی عصبی از او انسانی اسکلتی (استخوانی) که چهره ای شبیه پیرزن 60 ساله داشت ساخت .
مصرف روزانه تنها 100 کالری آن هم فقط با خوردن ماست و چند تکه ای سیب دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاهش وزن  شدیدی در این دختر جوان ایجاد کرد در حدی که او به وزن 25 کیلوگرم رسید .

دختر 23 ساله در آن شرایط وخیم دچار عوارض جسمی نگران کننده شد به طوریکه دیگر ضربان قلب قابل تشخیص و نبض قابل لمس نداشت.
"هانان" در این مورد می گوید:از 15 سالگی دچار بی اشتهایی شدید شدم اما هرگز فکر نمی کردم برای چنین مشکلی باید به پزشک مراجعه کنم ، این حالت بی میلی به غذا در من کم کم پیشرفت کرد تا در سن 18 سالگی به دلیل وضعیت نگران کننده ی جسمی ام در بیمارستان بستری شدم، 4 بار بستری و ترخیص از بیمارستان در نهایت وضعیت مرا به حد امیدوارکننده بازگرداند.
او در ادامه گفت :روزهای سختی بود درست مثل اینکه در زندان بودم ولی نمی دانستم بستری بودن من در بیمارستان راهی است برای نجاتم ، وضعیت ظاهری و جسمی خوبی نداشتم و پزشکان مدام به من هشدار می دادند که ادامه این وضعیت مرا خواهد کشت اما اهمیتی به صحبت های آنها نمی دادم.

بعد از گذشت مدتی تقریبا طولانی دیگر جرات نگاه کردن به خودم در آینه را نداشتم ، صورتم درست مثل یک پیرزن 60 ساله بود ، اسکلتی پوشیده با یک پوست زرد رنگ که هیچ کس نمی توانست آن را به راحتی تحمل کند ضربان قلبم نیز به 34 رسیده بود ، وضعیت خطرناک من قبل از چهارمین بار بستری شدن در بیمارستان چنین بود تا اینکه بالاخره در مرحله چهارم مراقبت ویژه توسط پزشکان در بیمارستان توانستن از آن شرایط رها شوم و آرام آرام به حد نرمال برسم.
..

. 가끔 기적 같은 침묵 아니에요 항상 환호 되는 필드
پاسخ
 سپاس شده توسط _.miss_.em ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، رها جوووون.لپتاپ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
لاغری وحشتناک دختر جوان 25 کیلویی !! + تصاویر - Aesthetic - 28-01-2019، 22:26

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  وحشتناک ترین نامه دنیا که یک قاتل نوشت (عکس)
Shocked خواستگاری بیش از 200 نفر از این دختر زیبا!
  ازدواج اجباری دختر 9 ساله با سگ!
  شیوه عجیب دختران جوان برای سرقت از تازه عروسها
  مادری که دختر 11 ساله اش را اجاره می دهد
  چشمهای خاص دختر ایلامی زیبا ( عکس)
Thumbsdown گرفتاری جوان موتورسوار با ۲۰ کیلو تریاک!
  عروس شدن یک دختر کم سن و سال(عکس)
  دختر پشمالو معروف به دختر‌ گربه ای (عکس)
  دختر 6 ساله حساب بانکی مادرش را Hک کرد +تصاویر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان