اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 865 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 865 errorHandler->error

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ازدواج عجیب یک زن با رو تختی اش

Exclamation 
زنی که عاشق روتختی اش شد و با او ازدواج کرد
ازدواج عجیب یک زن با رو تختی اش
"پاسکال سلیک" 49 ساله لیست مخصوصی را به مسئول برنامه ریزی مراسم ازدواجش تحویل داده است تا او همه چیز را برای آن روز به خصوص به صورت ویژه طراحی کند ، این خانم قصد دارد در حضور میهمانان پیمان ازدواج و یکدلی با روتختی مورد علاقه اش ببندد و می خواهد مثل ازدواجشان مراسم هم به طور عالی برگزار شود. او ادعا می کند مدتهاست با لحاف ست روتختی خود ارتباط صمیمی برقرار کرده است و از بودن کنار او بیشتر از همیشه و هر لحظه احساس آرامش دارد برای همین قصد دارد این حس آرامش همیشگی بوده و تا ابد با او باقی بماند
Huh
خانم سلیک می گوید :ارتباط قلبی من با لحاف روتختی ام طولانی ترین ، عمیق ترین و آرامبخش ترین ارتباط عاطفی است که تا کنون در طول زندگی ام داشته ام و برای همین قصد دارم آن را همیشه مال خود کنم و از آغوش گرم او همیشه لذت ببرم.
Big Grin  Heart
برای تماشای آن روز فراموش نشدنی من تعداد زیادی را دعوت خواهم کرد و مراسمی با موزیک ؛ پذیرایی و تزیینات فوق العاده برگزار خواهد شد تا همه ی مردم ببینند چطور من با عشق زندگی ام هم پیمان می شوم. من لباس زیبایی خواهم پوشید که از جزئیات آن برخی از دوستانم اطلاع دارند اما هنوز هیچ کس نمیداند لحافم در آن روز چگونه خواهد بود و من چیزی در این مورد نمی گویم تا روز ازدواج میهمانان را سورپرایز کنم.
Wink

شاید شما کاربران   تصور کنید که این خانم برای خنده و تمسخر این حرفها را گفته است اما باید بدانید که اینطور نیست و او در این مورد بسیار جدی احساسات خود را بیان می کند به طوریکه کاربران شبکه های اجتماعی در واکنش به این موضوع بیشتر استیکر تعجب ارسال کرده اند تا نظر و ... .
پاسخ
 سپاس شده توسط ☆єℓαнєн✮ ، رها جوووون.لپتاپ ، _mahi_ ، shghyegh ، @پوریا@
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
ازدواج عجیب یک زن با رو تختی اش - دلی *-* - 04-04-2019، 22:57

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ازدواج اجباری دختر 9 ساله با سگ!
  التماس دختر 16 ساله برای ازدواج با دوست پسرش (عکس)
Shocked نامه عجیب سارق اموال به صاحب خانه!
  عجیب و غریب‌ترین تابو‌ها در دنیا
  دستگیری 2 دختر بخاطر پوشیدن ساپورت عجیب
  رستورانی عجیب با دو گارسون میمون!!!!!
  اقدام عجیب در کتاب فارسی پایه هفتم
  دوستی عجیب یک دختر 10 ساله با گرگ ها! +عکس
  عشق عجیب یک دختر به عروسک زامبی (عکس)
  سفر عجیب این کودک دوساله به دور دنیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان