اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 865 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 865 errorHandler->error

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

استقبال از کنسرت علیرضا قربانی | تمدید «با من بخوان» در روزهای ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت

Music 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فروش هشت ساعته ۳ شب کنسرت «علیرضا قربانی» به تمدید منجر شد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، بلیت‌های سه شب کنسرت علیرضا قربانی در مدت کمتر از هشت ساعت به فروش رفت. فروش بلیت‌های جدیدترین اجرای زنده این خواننده مطرح موسیقی ایرانی از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه دوم اردیبهشت آغاز شد و ظرف مدت کمتر از هشت ساعت با مهر Sold Out در سایت ایران کنسرت مواجه شد.

این برنامه اولین کنسرت پروژه “با من بخوان” و اولین کنسرت الکتروآکوستیک علیرضا قربانی است که در آن رپرتواری جدید با اتفاقاتی کاملاً متفاوت نسبت به کنسرت‌های گذشته او اجرا می‌شود. اما به تازگی هنرمندان حاضر در این کنسرت که کارگردانی آن بر عهده رضا موسوی است معرفی شده‌اند.

به غیر از حسام ناصری که قطعات این پروژه با موسیقی او اجرا شده است شاهد هنرنمایی سامان صمیمی، میلاد محمدی، میثم مروستی، نیلوفر محبی، ماکان خوی‌نژاد، نگار فرجی، آرش پاکزاد، زکریا یوسفی، مهگل صفدری و یزدان بهمنی خواهیم بود.

همچنین این کنسرت برای روزهای ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت تمدید شده است. فروش بلیت‌های سانس‌های تمدیدی این برنامه هم از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه چهارم اردیبهشت آغاز شده است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
00:01
BFF#
View this post on Instagram

A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

پاسخ
 سپاس شده توسط ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، *Aɴѕel*
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
استقبال از کنسرت علیرضا قربانی | تمدید «با من بخوان» در روزهای ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت - ƁяιƖƖιαηт - 27-04-2019، 12:49

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Rainbow فعالیت‌های انجمن موسیقی در روزهای کرونایی ،یک پروژه مهم کلید خورد!
  سیروان خسروی در اعتراض به وضعیت اقتصادی مردم کنسرت هایش را لغو کرد / 150 میلیون خسارت
Rainbow سالار عقیلی و یک کنسرت خانوادگی !
  آمار فاجعه بار فروش بلیت کنسرت محمدرضا گلزار در آمریکا
  آندره بوچلی کنسرت آنلاین رایگان برگزار می کند
  خواننده ایرانی برای صندلی های خالی کنسرت برگزار می کند!
Music اجرای اهنگ عالیجناب عشق در کنسرت
Music اجرای تک ترک جنگ لایو از علی یاسینی در کنسرت❤ورژن جدید جنگ از علی یاسینی❤
Heart ورژن جدید اهنگ برگرد علی یاسینی و گیتار زدنش در کنسرت
  عاشقانه های پاپ اسفند ماه کنسرت برگزار می کند/ دوست دارم رابطه خوانندگان را با هم بهت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان