امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چطوری خونه بخریم با این اوضاع؟

(01-01-2020، 15:32)setare-76 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-01-2020، 15:24)نازگل67 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-01-2020، 15:04)setare-76 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با این اوضاع گرونی تصمیم گرفتیم خونه بخریم حتی شده کوچیک برای خودمون اطلاع دارین خرید و فروش در تهران خوبه بازارش یا نه؟

برو خونه هدی وام دار بگیر اینجور می توانی یه خونه بهتر بگیر خیلی هم در فشار نباشی

خونه های وام دار دردسر نداره ؟ راستش دنبالش نرفتم نمی دونم چطوریه شرایطشون

(01-01-2020، 15:32)bazibazi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-01-2020، 15:04)setare-76 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با این اوضاع گرونی تصمیم گرفتیم خونه بخریم حتی شده کوچیک برای خودمون اطلاع دارین خرید و فروش در تهران خوبه بازارش یا نه؟

من تهران نیستم ولی فکر کنم خیلی گرون باشه
بستگی به بودجه تون داره

خوش بحالتون که تهران نیستین واقعا مشکله من حدود 500 دارم ولی فکر نمی کنم بتونم خونه ی باب دلم رو گیر بیارم
با 500 تو شهر ما میشه یه خونه ویلایی نقلی شیک خرید

تو سایت ها هم بگرد که آگهی فروش آپارتمان میزنن مثل شیپور و...
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: چطوری خونه بخریم با این اوضاع؟ - bazibazi - 01-01-2020، 15:37

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  پاشوبریم خونه خانومم
  چطوری رلمون رو خوشحال کنیم؟
  برای ولنتاین چه هدیه ای بخریم؟
  از کدام صرافی ارز دیجیتال بخریم؟
  اوضاع خیلی جدیه وقتی...
  وقتی ظرف تمیز تو خونه نیست
  فرهنگ و جامعه » جامعه چگونه بلیط هواپیما مشهد را ارزان بخریم؟
  چگونه سیگار برگ اصل بخریم
Star اگه ي روز تو خونه تنها باشي اينو ببيني داره از پله ها مياد بالا چيکار ميکني؟من ک سکته
  تابستون امسالتون چطوری گذشت؟؟؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان