اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 865 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 865 errorHandler->error

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ترامپ: ممکن است بایدن برنده شود/بعضی‌ها مرا دوست ندارند

Heart 
به نوشته یاهونیوز، ترامپ در مصاحبه‌ای با شبکه خبری «فاکس‌نیوز» گفته ممکن است بایدن «رئیس‌جمهور بعدی آمریکا شود چون بعضی‌ها من را دوست ندارند.»

این اظهارات رئیس‌جمهور آمریکا در حالی مطرح‌شده که نتایج نظرسنجی‌های متعدد، او را عقب‌تر از رقیب انتخاباتی‌اش نشان می‌دهند. تازه‌ترین نظرسنجی که توسط نیویورک‌تایمز منتشرشده اختلاف او با بایدن را ۱۴ درصد نشان می‌دهند.

ترامپ درباره جو بایدن گفت: «او اصلاً حرف نمی‌زند. هیچ‌کس حرف‌هایش را نمی‌شنود. وقتی صحبت می‌کند نمی‌تواند ۲ تا جمله کنار هم بچیند. من نمی‌خواهم خوب یا غیرخوب باشم، درست است؟»

وی اضافه کرد: «منظورم این است که این آدم بلد نیست حرف بزند. بعد ممکن است رئیس‌جمهورتان شود، چون بعضی‌ها مرا دوست ندارند. تنها کاری که من می‌کنم این است که وظیفه‌ام را انجام می‌دهم.»

برخی از کارشناسان با توجه به شیوع ویروس کرونا در آمریکا و تظاهرات‌ها در شمار زیادی از شهرهای این کشور احتمال شکست ترامپ در انتخابات را بعید نمی‌دانند.

جو بایدن ساعاتی قبل‌تر از پاسخ دولت ترامپ به ویروس کرونا انتقاد کرده و گفته بود که او در سراسر این بحران «همانند یک کودک» رفتار کرده است.

نتایج جدیدترین نظرسنجی که چند روز پیش منتشر شد نشان می‌دهد حدود ۶۰ درصد از شهروندان آمریکایی از نحوه مدیریت ترامپ ناراضی هستند.

این نظرسنجی که توسط شبکه خبری ای‌بی‌سی نیوز و مرکز IPsos‌ انجام و نتایج آن روز یکشنبه منتشر شده، نشان می‌دهد که ۵۸ درصد از مردم آمریکا مخالف نحوه مقابله دونالد ترامپ با همه‌گیری ویروس کرونا بوده‌اند.

با وجود این، نتایج نظرسنجی‌ها در آمریکا به خصوص بعد از انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۱۶ به شدت با تردید همراه شده‌اند. در آن انتخابات، به ندرت در نظرسنجی‌ها احتمال پیروزی ترامپ در برابر «هیلاری کلینتون» مطرح‌ می‌شد اما در نهایت او توانست به عنوان چهل و پنجمین رئیس‌جمهور آمریکا ساکن کاخ سفید شود

.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
ترامپ: ممکن است بایدن برنده شود/بعضی‌ها مرا دوست ندارند - Sirvan10_a - 26-06-2020، 23:19

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  التماس دختر 16 ساله برای ازدواج با دوست پسرش (عکس)
  استایل و جواهرات کامالا هریس در مراسم تحلیف جو بایدن رئیس جمهور جدید آمریکا
  روزنده: مردم مخالف مذاکره با آمریکا هستند/آراء خاکستری، نگاه جناحی ندارند
  جو بایدن اصالتا ایرانی است؟
Heart وحشت از ترامپ، کاخ سفید را متروکه کرد
Heart آبرامز: اگر ترامپ رئیس‌جمهور شود ایران با ما مذاکره می‌کند
Heart بایدن: حاضر به حضور در دور دوم مناظره انتخاباتی با رییس جمهور هستم
Heart دانسته‌ها و ندانسته‌های ما درباره ابتلای دونالد ترامپ به ویروس کرونا
Heart صحبت‌های ملانیا ترامپ درباره وضعیت سلامتی‌اش پس از کرونا
Heart کاخ سفید: پزشکان هنوز تصمیمی درباره مرخص شدن ترامپ نگرفته‌اند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان