اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 865 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 865 errorHandler->error

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نویر: تیاگو موتور بایرن مونیخ است؛ امیدوار هستم که آخرین بازی‌اش نباشد

نویر: تیاگو موتور بایرن مونیخ است؛ امیدوار هستم که آخرین بازی‌اش نباشد

مانوئل نویر امیدوار است تا تیاگو آلکانتارا در بایرن مونیخ بماند چرا که او را مانند موتوری محرک برای این تیم می‌داند.
بایرن مونیخ در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با چلسی روبرو خواهد شد. نویر در مصاحبه‌اش پیش از این بازی گفت:" امیدوارم که این یکی از آخرین دیدارهای تیاگو نباشد. او در پایان فصل باید تحت عمل جراحی قرار می گرفت اما اکنون 100 درصد آماده است. او یک بازیکن بسیار با ارزش برای ماست، به خصوص در حفظ توپ. او برای ما بسیار مهم است و موتور ما در خط میانی است. تیم خوبی هستیم و جاه طلبیم. مهم این است که ما یک هدف را پیش رو داریم. در مورد بوندسلیگا نیز همین گونه بود. تاکنون یک فصل خوب و موفق داشته‌ایم اما هنوز هم تمایل زیادی داریم و به هدفِ خود متعهدیم. ما لیگ را بردیم، جام حذفی را بدست آوردیم و اکنون می خواهیم در این رقابت ها هم پیروز شویم تا به این هدف بعدی‌ای که داریم برسیم."

کاپیتان بایرن مونیخ در ادامه گفت:" ابتدا باید از چلسی عبور کنیم و بعد از آن مراحل تک حذفی است. آنها باشگاه هایی بسیار با کیفیت هستند و ما از تجربیات خود می دانیم که هر اشتباهی می تواند هزینه های زیادی را به همراه داشته باشد. ما سه هفته و نیم را با هم به خوبی کار کرده‌ایم و می‌خواهیم به اهدافمان برسیم. شما می توانید به موفقیت های زیادی برسید، اما مطمئنا می توانید به همین شکل هم چیز هایی را از دست بدهید."
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
نویر: تیاگو موتور بایرن مونیخ است؛ امیدوار هستم که آخرین بازی‌اش نباشد - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 07-08-2020، 20:05

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کومان: فکر نکنم این آخرین بازی من بود
  اسدی در آخرین بازی فصل بهترین شد
  زیدان: کلوپ در رئال؟ فعلا من سرمربی این تیم هستم
  پوچتینو: اعتماد به نفس بایرن طبیعی بود
  پاریس 0 - 1 بایرن؛ خوش شانسی هم برای صعود کافی نبود
  ستاره مد نظر یونایتد و رد پیشنهاد تمدید با بایرن
  آرتتا امیدوار به ماندن ستاره قرضی
  شش‌گانه بایرن مونیخ بهتر بود یا شش‌گانه بارسا؟
  مرگ مشکوک نامزد ستاره بایرن یک هفته بعد از جدایی! (عکس)
  طارمی: بازی با ریوآوه برای من بازی خاصی بود.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان