اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 865 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 865 errorHandler->error

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نیمار مثل آب خوردن تیم عوض کرد (عکس)

در میان تمام شایعاتی که این روزها در دنیای فوتبال مطرح می‌شود شرکت آلمانی پوما از یک اتفاق رسمی و بزرگ رونمایی کرد؛ نیمار جونیور در سن 28 سالگی و بعد از 15 سال با کمپانی نایکی خداحافظی کرد و رسما همکاری خود را با یک برند معروف دیگر به نام پوما آغاز کرد.

آغاز ارتباط بین فوق ستاره برزیلی و شرکت نایکی به سال 2005 برمی گشت؛ جایی که بعد از درخشش نیمار، آن ها این استعداد برجسته را نیز به لیست بازیکنان تحت اسپانسرینگ خود اضافه کردند.

کمپانی پوما را تا حدی برای امضای این قرارداد جدی بود که برای متقاعد کردن ستاره پاری سن ژرمن به منظور پایان دادن به قراردادش با نایکی که هنوز دو سال دیگر اعتبار داشت، پیشنهاد 25 میلیون دلاری را به او ارائه داد.

به این ترتیب نیمار بزرگترین قرارداد تاریخ ورزش را در این زمینه امضا کرده است. پیش از این لیونل مسی در قرارداد با ادیداس 19 میلیون یورو و کریستیانو رونالدو از نایکی 16 میلیون یورو دریافت می کرد. از طرفی "پادشاه بازگشت" نام و لقبی بود که شرکت پوما به این قرارداد تاریخی و بزرگ نسبت داده است.

نیمار به شکل رسمی این تغییر را در صفحات اجتماعی خود اعلام کرده و دلیل آن را این گونه توضیح داده است: " من در تماشای فیلم افسانه های بزرگ فوتبال مانند پله ، کرویف ، اوزه بیو و مارادونا بزرگ شدم و همه آنها از پوما استفاده می کردند. به همین دلیل از این پس من افتخار پیوستن به برندی را دارم که به بزرگترین افسانه ها از آن بهره می بردند."

نیمار که سال 2017 با قراردادی 222 میلیون یورویی بارسا را به مقصد پی اس جی ترک کرد و تبدیل به گران ترین فوتبالیست دنیا شد، حالا یک بار دیگر تغییر تیم داده اما این بار نایکی را به مقصد پوما ترک کرد و البته یک مرتبه دیگر لقب گران ترین را در زمینه ای دیگر به خود اختصاص داده است.

کمپانی پوما اسپانسر تیم ملی ایتالیا و باشگاه های معروف میلان و منچسترسیتی است. از ستاره های بزرگ فوتبال که پوما را تبلیغ می کنند، می توان به آنتوان گریزمان ستاره فرانسوی بارسا اشاره کرد اما از این پس نیمار بزرگترین فوتبالیستی است که با پوما همکاری خواهد کرد.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
نیمار مثل آب خوردن تیم عوض کرد (عکس) - omidkaqaz - 21-09-2020، 13:20

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار
  باورنکردنی؛ هت تریک نیمار در بدشانسی! (عکس)
  محرومیت دو جلسه ای نیمار از همراهی پاری سن ژرمن
  نیمار بعد از دعوا توییتر را آباد کرد!(عکس)
  نیمار: منتظر اشاره پاری سن ژرمن هستم
  هررا: اطمینان دارم نیمار و امباپه در پاری سن ژرمن می مانند
  فابرگاس: نیمار شبیه به رونالدینیو است
  ژاوی: بارسلونا به نیمار نیاز دارد
  اونای امری: نیمار می‌تواند به امپراتوری مسی و رونالدو پایان دهد
  ازدواج مجدد مادر نیمار با پسر ۲۲ساله

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان