امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مناسبت های کیپاپی

مناسبت های کیپاپی

یک سال از شروع ارای GO生 با انتشار این تریلر میگذره. این ارای فوق العاده با اینکه هیچ بردی توی موزیک شو ها نداشت ولی مسلما بردی برای استری کیدز بودو رنگ و استایل استری کیدز رو بیشتر از پیش نشون داد. همه چیز تقریبا ضبط شده بود و آماده بود تا اینکه با پیشنهاد هیونجین و جونگین به چانگبین با عوض کردن آهنگی که قرار بود به عنوان تایتل شناخته بشه و  قرار دادن God's Menu به جای اون آهنگ توی ثانیه های آخر، کاری کردن که تا به حال توی جی وای پی انجام نشده بود

از استری کیدز به خاطر خلق این ارای عالی ممنونیم

صحبت های اعضا در مورد البوم
چان: پروسه این آلبوم باعث شد ما فکر کنیم این جوابیه که ما دنبالش میگشتیم. میخواستیم استری کیدز واقعی رو نشون بدیم. گادز مینو مثل غذای اصلی میمونه
لینو: حتی اگه استی نباشین، رقص این آهنگ، وقتی که از خواب بیدار میشین و وقتی که میخوابین، میاد توی ذهنتون
چانگبین: ما با این آهنگ شورش کردیم. چیزی مثلش نبوده، جدیده ولی استری کیدزه
هیونجین: حس میکنم این کامبک مثل دبیوی ما میمونه. استری کیدز واقعی داره میاد. ما جوری براش آماده شدیم که انگار دبیوی ما بود
جیسونگ:فقط استری کیدز میتونن همچین آهنگی با همچین کانسپتی بدن. این آهنگ خیلی به استری کیدز میخوره
فلکیس: گوش دادن به گادز منیو، مثل اینه که تمام مزه های ممکن رو امتحان کرده باشی
سونگمین: من روی تمام چیز هایی که تجربه کرده بودم فکر کردم و آنالیزشون کردم. ما هر روز برای استی رشد میکنیم. میخواستم این رشد رو به استی نشون بدم
جونگین: فکر نمیکنم چیزی شبیه ش بوده باشه. من به چانگبین گفتم اگه این آهنگ توی آلبوم باشه ما حتما اجراهای خوبی باهاش خواهیم داشت

پاسخ
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، _sehun_
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: مناسبت های کیپاپی - DarkLight - 28-05-2021، 15:19

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان