اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 865 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 865 errorHandler->error

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

طارمی: بازی با ریوآوه برای من بازی خاصی بود.

طارمی: بازی با ریوآوه برای من بازی خاصی بود.
مهاجم ایرانی تیم پورتو با مهم ارزیابی کردن 3 امتیاز دیدار با ریوآوه، بازی با تیم سابقش را دیداری خاص و ویژه دانست.

به گزارش ایسنا و به نقل از رکورد، مهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران درباره دیدار با ریوآوه و نقش خود در این دیدار خصوصا گل دوم که با تلاش او به دست آمد، گفت: ذهنیت بازی تدافعی و هجومی با هم است و من باید هر دو وظیفه را انجام دهم و اگر لازم باشد برای تیم بدوم و توپ بگیرم. بازی با ریوآوه برای من بازی خاصی بود چون فصل قبل در این تیم بودم و خیلی از دوستانم را در ریوآوه دیدم. با این حال الان من در پورتو هستم و باید برای موفقیت تیمم تلاش کنم. درباره این دیدار باید بگویم بازی خوبی بود. موقعیت‌های زیادی برای گلزنی داشتیم و می‌توانستیم بیشتر هم گل بزنیم. در هر صورت مهم کسب 3 امتیاز بود که توانستیم به آن برسیم.

او در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: بازی مهم این بازی بود. بازی تیم‌های دیگر مهم نیست. ما بازی‌های تیم‌های دیگر را دنبال نمی‌کنیم و هفته به هفته پیش می‌رویم.

پورتو در دیدار بعدی خود باید با بلننسه دیدار کند و در ادامه بازی دشواری برابر تیم خوب براگا خواهد داشت.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
طارمی: بازی با ریوآوه برای من بازی خاصی بود. - THEDARKNESS - 02-02-2021، 8:49

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برتری پرسپولیس در اولین بازی دوستانه فصل
  مهدی طارمی؛ این‌بار شلیک و گل از روی نقطه پنالتی
  مربی زنیت: آزمون پیشنهاد خاصی ندارد
  کومان: فکر نکنم این آخرین بازی من بود
  اسدی در آخرین بازی فصل بهترین شد
  تمدید قرارداد سرمربی یاران طارمی
  جام قهرمانی از دست طارمی و یارانش لیز خورد
  طارمی: ما برای نشان دادن شخصیت خود جنگیدیم
  طارمی آقای گل لیگ پرتغال بود اگر ...