اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 865 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 865 errorHandler->error

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عبداللهی: رفیق نیمه راه خطیبی نیستم

مربی آلومینیوم با جدایی از این تیم اعلام کرد راهی تراکتور می‌شود تا در کنار رسول خطیبی فعالیت کند.

به گزارش "ورزش سه"، ساعاتی قبل باشگاه آلومینیوم اعلام کرد حمیدرضا عبداللهی که به‌عنوان دستیار رسول خطیبی در آلومینیوم فعالیت داشت را به‌عنوان سرمربی موقت انتخاب کرده، اما عبداللهی از اعلام رسمی چنین موضوعی در محل تمرین و بین بازیکنان‌شان اظهار بی‌اطلاعی نمود.

عبداللهی درباره کار در آلومینیوم اراک اظهار کرد: از اینکه در آلومینیوم با هدایت رسول خطیبی و حمایت هواداران بی‌نظیر اراکی توانستیم نتایج فوق‌العاده‌ای کسب کنیم، خوشحال هستم. در این مسیر پُر فراز و نشیب، کادر مدیریتی باشگاه و کارخانه همواره حامی ما بودند و استاندار محترم استان مانند یک پدر معنوی به هر شکلی از مجموعه ما حمایت کردند.

او ادامه داد: همه می‌دانند رسول خطیبی فرزند آذربایجان و تراکتور است و زمانی که این تیم احتیاج به کمک داشت، برای کمک به تراکتور درنگ نکرد.

عبداللهی: رفیق نیمه راه خطیبی نیستم

این مربی فوتبال یادآور شد: به هواداران اراکی هم که به بنده لطف داشتند، اعلام کردم که تا قبل از تمرین امروز هیچ‌کسی از باشگاه رسما با من صحبت نکرد، اما به یکباره سر تمرین بحث موقت بودن بنده به‌عنوان سرمربی مطرح شد که چنین کاری در شان من نبود؛ کلمه موقت یعنی دوستان به دنبال سرمربی هستند و از طرف دیگر، من هم اخلاقی به رسول خطیبی تعهد داشتم و با توجه به اینکه رفیق نیمه راه نیستم، نتوانستم با آلومینیوم ادامه دهم.

عبداللهی تاکید کرد: بنابر دلایلی که اشاره نمودم، از ادامه همکاری با باشگاه آلومینیوم اراک انصراف می‌دهم تا باشگاه با فراق بال نقشه راه آینده‌شان را به طور قطعی ترسیم کنند، نه موقت!

این مربی که قرار است به کادر فنی تراکتور اضافه شود، ابراز کرد: امیدوار هستم روحیه جنگندگی و سبک کاری‌مان در تراکتور پاسخ دهد و اتفاقات خوبی را برای این تیم رقم بزنیم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
پاسخ
 سپاس شده توسط *VENUS*
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
عبداللهی: رفیق نیمه راه خطیبی نیستم - THEDARKNESS - 22-02-2021، 22:06

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  جنجال در لیگ فرانسه؛ مارسی- نیس نیمه‌کاره ماند (عکس)
  خداحافظی بغض‌آلود حاج‌رضایی با رفیق دیرینه
  آژیر خطر بیخ گوش خطیبی (عکس)
  یک نیمه پیترچک، یک نیمه ساشا ایلیچ (عکس)
  خطیبی: به تیمم افتخار می کنم
Subarrow خطیبی-آسیا؛ این بار در قامت سرمربی (عکس)
  شکست پرگل وایله با حضور یک نیمه عزت اللهی
  رکوردزنی تراکتور با خطیبی در بازی اول(عکس)
  تراکتور فردا با خطیبی استارت می زند
  گریه‌های بی پایان بهروز برای رفیق از دست رفته

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان