اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 865 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 865 errorHandler->error

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هری کین تا یورو استراحت خواهد کرد

گرت ساوت‎‌گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس قصد دارد فعلا به هری کین، گلزن قهار خود استراحت بدهد.
به گزارش "ورزش سه"، امشب تیم ملی انگلیس در آخرین دیدار دوستانه خود قبل از رقابت های یورو 2020 به مصاف رومانی خواهد رفت. هری کین، امید اول سه شیرها برای درخشش در این تورنمنت تمرینات روزهای اخیر تیم ملی انگلیس را به دلیل مصدومیت از ناحیه مچ پا از دست داده است. گرت ساوت‎‌گیت نیز تمایلی به میدان دادن به هری کین نداشته و فعلا قصد دارد به او استراحت بدهد.
گرت ساوت‎‌گیت گفت: "هری کین برنامه شخصی خود را دنبال می کند. در اردو ما سه یا چهار بازیکن حضور دارند که ممکن است در روزهای مختلف برخی بخش های تمرین را از دست بدهند، اما هرگز جای نگرانی وجود ندارد.
من فکر نمی کنم هری کین در دیدار برابر رومانی بازی کند و ما چنین برنامه ای نداریم، بنابراین او فرصت خواهد داشت دوره بهبود آمادگی فیزیکی خود در باشگاه بدنسازی را پیگیری بکند. به احتمال زیاد بازیکنانی که در فینال لیگ اروپا بازی کردند در این دیدار نیز در ترکیب قرار خواهند گرفت. باقی بازیکنان دیرتر به ما اضافه شدند و من فکر نمی کنم از نظر برنامه های تمرینی، حضور آنها در ترکیب در بازی امشب درست باشد."
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
هری کین تا یورو استراحت خواهد کرد - THEDARKNESS - 06-06-2021، 18:29

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مورینیو ستون‌نویس جدید سان در مسابقات یورو
  شجاع می‌خواهد مقابل پرسپولیس «سوپرمن» شود!
  رسانه یونانی: مجید حسینی حاضر است با نیم میلیون یورو به آاِک برود
  طلاق بانوی پیر و رونالدو جاری خواهد شد
  قراردادم با لاتزیو تا سال ۲۰۲۵ تمدید خواهد شد
  اسبقیان: در ادامه فعالیت رشته‌های معلولان با فدراسیون‌های تخصصی تجدیدنظر خواهد شد
  دیبالا: بازی کردن در بارسلونا زیبا خواهد بود
  والیبال ایران بهتر از ولاسکو را می‌خواهد
  جزئیات قرارداد اسکوچیچ با فدراسیون فوتبال/ امضا به یورو، پرداخت به ریال!
  روزنامه اسپانیایی: نکونام می‌خواهد به اوساسونا برگردد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان