اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 865 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 865 errorHandler->error

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آموزش خارج کردن روح از بدن(برون فکنی)

رای برون فکنی روحی باید دستور عملهای زیر را رعایت کرد
۱-در اتاقی گرم وتاریک بطوریکه سر به سمت شمال باشد و کسی مزاحمتان نشود دراز بکشید
وهرگونه زیورآلات را از خودتان دور کنید ودکمه های پیراهنتان را باز کنید
۲-ذهن و جسمتان را در حالت آرمندگی قرار دهید.چشمتان را بسته ومنظم نفس بکشید
دهانتان باید اندکی باز باشد.
۳-تصویری در ذهنتان مجسم کنیدتابه حالت خواب رفتگی نزدیک شوید وقتی به مرز خواب و
بیداری رسیدید بر روی تاریکی پشت پلکتان تمرکز کنید
۴-بعد بروی نقطه ای در فاصله ۲۵ سانتی پیشانیتان تمرکز کنید تا ارتعاشی که مقدمه خروج
روح از بدن است آغاز شود.وقتی ارتعاش آغاز شد نقطه تمرکز را به ۱۵ سانتی برسانیدودرآنجا
خط موازی بدنتان فرض کنید و مجسم کنید ارتعاش از آنجا صورت می گیرد ارتعاش را به سر
خود منتقل کنید
۵-تسلط بر ارتعاش را با انتقال بر بدن خود حفظ کنید سعی کنید ارتعاش را از سر خود به نوک پا و بالعکس منتقل کنید وقتی توانستید این انتقال را به فرمان ذهنتان ایجاد کنیدلحظه خروج روح از بدن است
۶-ذهنتان را بروی این اندیشه متمرکز کنید که شناور شدن به سوی بالا چقدر لذتبخش است
این فکر را در ذهن خود نگهدارید جسم اختری شما شروع به صعود میکند
۷-برای بازگشت به جسم مادی ذهنتان را بروی یکی شدن دو وجودتان متمرکز کنید

چون در این راه از سوی خدا امتحان می شود چون قدرت متافزیك وماورا به اسانی به دست نمی اید
اگر به مشكل خواب بر می خورید سهی كنید قبل از تمرین هم بخوابید هم استراحت كنید چون به جایی خلسه مفید وارد خلسه كاذب یا خواب می شود قبل از تمرین سبك باشید و غذاهای سنگین پرهیز كنید
كارهای لازمه پرواز روح ومتافزیك است كه باید انجام داد كه در زیر ذكر می كنم
اگر در هنگام تمرین احساس كردید بعد از تمرین چیزی یاد ندارید مربوط به چشم سوم است به علت ضعیف بود فعالیت ان است و نداشتن جنبه كافی شما باید مقدار تمرین زیاد باشد تا تمام تجریبیات ان ثبت شود برای خودم در اوایل چنین چیزهایی پیش امده در ایند با فعال شدن خواب ورویا صادقانه همراه است و حتی سفر روحی به جلو وعقب می گردد دیدن ایند شاید یك روز یا بیشتر چیزی عادی در تمرینهای متافزیك است
در مورد چاكراها سوال شده از من اگر وقت كردم توضیحاتی در اینده می دهم البته برای دوستی كه نمی دانند بگم كه چاكراها هفتا هستند كه در عكسهای تو وبلاگ دیده می شوند كه مهتر واساسی ترین ان كه با ان كار داریم چاكرا شیشم است كه وسط پیشانی است كه باید روی ان محل تمركز كرد تو ایترنت می توان سرچ كرد مطالب زیادی می توان دید مراكز انرژی می باشند و رابطی بین انرژی ماورا وجسم فزیكی كه با تقویت انها می توان به سلامتی جسمی بالایی برسیم
این بگم دوستان كه تازه كار هستید از دو وسه مطلب اخر استفاده كنید صد در صد نتیجه می گیرید هیچ مشكلی هم پیش نمی اید در مورد فایلها هم بگم كه فعلا مشكل پیدا كردن ودانلود نمی شوند سعی می كنم در ایند درستشان كنم فعلا می توانید از موزیك ملایم و استفاده كنند
خوب می رسیم سر چله گیاهخواری این چله خیلی اثر در فعالیت چاكراها و موفقیت در كارهای متافزیكی و تمرینات مدیتیشن دارد در این چله دوستان باید تمامی فراوردهای حیوانی را به مدت ۴۰ روز
بگذارند كنار منظور حتی تخم مرغ یا شیر و غیره می تواند از برنج یا سویا میوها و خورشتهای بدون گوشت وغیره تذكر بدهم كه سوسیس وكالباس وهمبر خیلی تاثیر بروی چاكرها وهاله می گذارند
از این سه نوع مواد برای همیشه خداحافظی كنید چون عامل اصلی جلو گیری از پرواز روح می شوند
برای ارتباط با موجودات ماورایی باید یك چله گیاهخواری بگیرید و از گوشت وفراوردهای حیوانی دوری كنید
برای ارتباط با جن هرشب نماز باید خوانده شود بعد سوره جن را یك بار بخوانید البته باید كلمات درست
خوانده شوند البته به اسانی ارتباط انجام نمی شود ممكن بعد از ۴۰ روز ارتباط برقرار شود كه این ارتباط یا در خلسه یا در خواب می باشد شاید هم در حالات دیگر دوستان هیچ مشكلی پیش نمی اید هیچ ترسی هم ندارد جن با چیزهای كه از گفته شده فرق می كند وبا انسان هیچ كاری ندارد وارتباط با ان هم سخت است و با چشم عادی دیده نمی شود با چشم سوم كه دروازه اثیری است دیده می شود چون موجودات از جسم فزیكی نیستند البته در چله گیاه خواری شبها ۱۴ بار سوره نور البته ایه ۳۴و۳۵ خوانده شود كمك زیادی به چشم سوم می كند خیلی قدرت زیادی به همراه دارد باید در این مدت تمام كارها را كه بد می باشد كنار بگذارید مثلا دروغ كردار بد بدخلاقی غیبت واعمال بد دیگر چون تاثیرات بدی بروی تمرینها می گذارد البته در اینده نحوه ارتباط با فرشتگان وذكر مخصوص ارتباط با انها را خواهم گذاشت البته در ارتباط كه گفتم فقط می توانید جن را ببینید ان هم بیشتر در خلسه یا حالات خواب یا شنیدن صدا در محیط تمرین باید تمرین ادامه داشته باشد تا بتوانید ارتباط به صورت كلماتی باشد
البته كتابی در این زمینه دیدم كه البته روش كار كردم این كتاب روش احضار جنهای مختلف است كه یك از دوستان من انجام داده ولی كمی مشل داره چون كمی ترس به وجود می اورد چون در حالتهای عجیبی انها دیده می شود حالت احضار دارد نه ارتباطالبته راه كه خودم گفتم بهتر چون هیچ مشكلی به وجود نمی اورد نه خودم تمامی دوستانی كه با من كار می كنند از این راه استفاده می كنند ولذت بسیاری هم به همراه دارد نام كتاب كه گفتم علوم قریبه وتجربیات میرداماد می باشد
حالا می رسیم به تكنیك اول پرواز روح
اول سعی می كنیم محیطی ارام بدون صدا خیلی مهم است پیدا می كنیم قبل از تمرین حمام رفته سعی كنید پاك وتمیز باشید خیلی مهم است البته نماز وخواندن ۵ایه قران در روز خیلی تاثیر گذار می باشد سعی شود از لباس سفید استفاده كنید بعد خود را وارد یك خلسه مفید می كنیم می توان این تمرین انجام دهید به مدت ۵ دقیقه یا بیشتر
تمركز به نفسها ونقطه وسط پیشانی متمركز كنید وبعد خود را در محیط زیبا وارامی حس می كنیم توجه داشته باشید به چیز دیگری فكر نمی كنید تمركز باید قوی باشد فقط به تمرین متمركز باشید بعد خود را در ان محیط می بینیم كه دراز كشیدیم و انگاه كه احاس كردیم وار خلسه شدیم منظور بدن بی حس می شود یا مورمور می شود البته خارش هم در بدن زیاد می شود به ان توجه نكنید اب گلو زیاد می شود بعد در ذهن فاطله نوك بینی تا سقف را در نظر می گیریم تمام تمركز روی این قسمت می گذاریم وسعی می كنیم نوك بینی را به سقف نزدیك كنیم ارام ارام بالا وبالاتر می رویم تا فاصله تمام شود ونوك بینی به سقف برسد اوایل ممكن تجربه در یاد نماند ولی با تمرین درست وزیاد برونفكنی وحالاتی از پرواز روح را تجربه می كنید البته این تكنیك با چله گیاهخواری جواب خوبی می دهد
پاسخ
 سپاس شده توسط ```FATEMEH``` ، ☣VALMMO☣ ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، ramin joojoo ، نیما جان ، persian7 ، فرانه ، ~Mahnaz~ ، $yamna$ ، *Ramesh* ، ✘PETER✘ ، *yoksel* ، K33 ، †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† ، ოօჩἶ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
آموزش خارج کردن روح از بدن(برون فکنی) - Mr.Robot - 22-07-2013، 6:50

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آموزش نشان دادن FPS در بازی Call of Duty Modern Warfare 3 برای PC و کنسول
  ازخاطرات فلشخورى تا چالش پیدا کردن دوستان قدیمے
  آموزش مخ زدن در ۱۰ دقيقه !
  تیکه های باحال برای ضایع کردن دوستان(سری 2)
  تفاوت درس کردن تخم مرغ در دخترا و پسرا!!!!!!!!!!!!
Shocked پیدا کردن شماره تلفن خود با ماشین حساب!
  اخیرا کشف کردن حرف فارسی مورد علاقه ی دخترای ایرانی (پ)و(خ)می باشد. . .
  آموزش زبان انگلیسی:کلمات انگلیسی با پیشوند dis
  آموزش زبان *ترکی و انگلیسی*
  چند راه حل عااااااالی برای ذله کردن معلم هامون { تضمینی }

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان