اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 865 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 865 errorHandler->error

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

top 10 شما شامل چه اهنگهایی است؟!

سلام دوستان
فکر کردم که شاید شما هم مثل من برای خودتون یه لیست از اهنگ های مورد علاقتونو داشته باشین.
اگه مایل هستین 10 تا از برترینهارو از نظر خودتون توی یه لیست 10 تایی اینجا بذارین تا ما هم از لیست شما اسفاده کنیم!
فرقی هم نداره که اهنگها ایرانی باشن یا نه.

از خودم شروع میکنم:
1جاده ی یک طرفه مرتضی پاشایی
2حس معمولی امیرتتلو
3اینو میدونم که میدونی امیرتتلو
3لاو استوری تیلور سویفت
ehantedاز تیلور سویفت
back to decemberز تیلور سویفت
7قرار نبود از علیرضا
8نباش از محسن یگانه
9اغوش از باراد
10برو از سامی بیگی!
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

پاسخ
 سپاس شده توسط ƝeGaЯ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Adl!g+ ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، negin 20 ، Mr.Robot ، حجت11 ، shawkila ، ~JaSmIn~ ، ♥h@di$♥ ، mahtab_i75 ، First Star ، 30Ḱᗩᔕ ، alireza..... ، Mᴏsᴇs ، -Edgar ، بهار* ، -м α є ∂ є- ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، m.r.gomez ، asal.hz ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، tan!a ، # αпGεʟ ، "K!nd~G!Яl" ، bita joooon ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، دلنیا1383 ، noosha joon ، negin2000 ، sara mehrani ، ~ALONE GIRL~ ، شیدا18 ، rihaneh ، ღSηow Princessღ ، مگان ، narges 021 ، Jack Daniel'ѕ ، pink girl45 ، سارا.s ، ..::ώλɴτΘɴĢίરι::.. ، ℱΔℛNOOSℋ ℬOZORG ، D E N I Z ، mahali ، *!hasti!* ، emily horan ، T@NNAZ ، eNorto ، Spell † ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، یلدا930 ، FARID.SHOMPET ، رونالدینیو ، nanali ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، ×ИамеLеsS× ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، mahsa._.abd ، ._NeGiX_. ، artan.az ، maryam goly ، beyond birthday ، *yoksel* ، Medusa ، sober ، Mutemit
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
top 10 شما شامل چه اهنگهایی است؟! - *Nafas* - 16-12-2013، 15:40

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان