اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 865 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 865 errorHandler->error

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ویرانگر(نویسنده:fereshteh27) رمانی کاملا هیجانی

Heart 

ســــلام..دوستای عزیز و مهربون و ناز و خوشگل و دوست داشتنی مــــن..ویرانگر(نویسنده:fereshteh27) رمانی کاملا هیجانی
با افتخار می خوام دهمین رمانم رو تو یه همچین روز زیبایی که همزمان 2 تا اتفاق خوب تو زندگیم رخ داده رو تقدیم کنم به همه ی شما خوبان....ویرانگر(نویسنده:fereshteh27) رمانی کاملا هیجانی هم این رنگ خوشگلهویرانگر(نویسنده:fereshteh27) رمانی کاملا هیجانی و هم رفتن گناهکار به صفحه ی اصلی سایت!
اسمش که بالای تاپیک هست و می دونم اسم ویرانگــر لرزه به تنتون انداخته که خدا به داد برسه فرشته با این اسم انتخاب کردنش دوباره قصد داره چکار کنه؟!..ویرانگر(نویسنده:fereshteh27) رمانی کاملا هیجانی دیگه تو این رمانش قراره چطور هیجـــان رو بهمون منتقل کنه؟!..ویرانگر(نویسنده:fereshteh27) رمانی کاملا هیجانی

وای که نمی دونید چقدر خاطرتونو می خوام بچه هـــــا..ویرانگر(نویسنده:fereshteh27) رمانی کاملا هیجانی نمی دونید نمی دونید..ویرانگر(نویسنده:fereshteh27) رمانی کاملا هیجانی
بگید ببینم کیا طرفدار گناهکار بودن و هنوزم هستن؟!ویرانگر(نویسنده:fereshteh27) رمانی کاملا هیجانی دستاشون بالا..ویرانگر(نویسنده:fereshteh27) رمانی کاملا هیجانی به به، به به..جونم طرفـــداراش..ویرانگر(نویسنده:fereshteh27) رمانی کاملا هیجانی ویرانگر(نویسنده:fereshteh27) رمانی کاملا هیجانی

قصدم از این جمله این بود که بگم رمان ویرانگر سبکش مثل گناهکاره..هیجان..ترس..عشق..لحظات خاطره انگیز و به یاد ماندنی که با تک تک سلولای بدنتون بتونید لمسش کنید و حسشو درک کنید..هر کس از سبک من تو گناهکار خوشش اومده زود، تند، سریع بیاد اینجا..چون قصد دارم قلمم رو یک بار دیگه تو همین مسیر به نگارش در بیارم..موضوع ویرانگر زمین تا آسمون با گناهکار فرق می کنه ولی همونطور که گفتم سبکاشون یکیه..

هر دو شخصیت اصلی رمان مغرور و خودخواه و سرسخت و نفوذناپذیرن..
امیرسام و صحرا..
غرور امیرسام به پای آرشام نمی رسه بچه ها ولی به همون حـــد سـرسخته..مردی خودساخته و از هر نظر کامل....
و صحرا..شخصیت اصلی رمان ویرانگر..دختری جسور..نترس..مسلط..و به قول خودش خیلی خیلی احساساتی..قلب مهربونی داشته و داره ولی خب..نذاشتن که همینطور خالصانه مهربون بمونه..به روحش آسیب رسوندن..به قلب ظریف و شکننده ش صدمه زدن..صحرا یه دختر خاص ِ ..دختری که مثل اسمش گرم و سوزانه..نمی شکنه..هیچ وقت..حتی وقتی به زور زانوهاشو خم می کنن بازم نمی شکنه..چشماشو بارونی می کنن ولی خم به ابرو نمیاره..صحرا نمونه ی کامل یک زن باشهامت و محکمه..زنی که نمونه ش رو تو هیچ کدوم از رمانای من ندیدید..ویرانگر(نویسنده:fereshteh27) رمانی کاملا هیجانی

خب انگار زیادی حرف زدم..ویرانگر(نویسنده:fereshteh27) رمانی کاملا هیجانی
بچه ها جونمممممم دنیا دنیـــــــا تشکــــر..ویرانگر(نویسنده:fereshteh27) رمانی کاملا هیجانی بابت خوبی های بی دریغتون..همراهی های خالصانه تون..
نگاهه گرم و بیان شیرینتون..عاشقتونم بچه ها قسم می خورم که خیلی خیلی دوستتون دارم..و بازم اینو صادقانه میگم که به وجود تک تکتون افتخار می کنم..بابت همه چیز ممنونــــم..ویرانگر(نویسنده:fereshteh27) رمانی کاملا هیجانی ویرانگر(نویسنده:fereshteh27) رمانی کاملا هیجانی

کپی کردن کتاب بدون اجازه رسمی از نویسنده و ذکر منبع مجاز نمی باشد و در صورت دیدن طبق جرایم رایانه ای با شخص خاطی برخورد می شودویرانگر(نویسنده:fereshteh27) رمانی کاملا هیجانی
ژانر :فوق العاده هیجانی ، بی نهایت عاشقانه ،اجتماعی
به قلم :fereshteh27

خلاصه: بر جانم آتشی افتاده ویرانگر!..سوزنده تر از تب نگاهش!..گرم تر از خورشید!..
من می اندیشم....به یک فریاد!..به یک احساس ِ پر کینه!..به آن طوفان!..به آن سیلاب ِ ویرانگر!..من..به آن سوزنده ی سوزان..می اندیشم!..
قلبی پر ز نفرت درون سینه..پر از کینه!..می تپد به نام عشق و به رسم انتقام!..به فکر انتقام از گذشته ای سیاه!..به فکر انتقام از زمانه ای تباه!..
به تاوان دلم که شکست، دل ها را می شکنم!..گناهش هر چه که باشد..پای دلی که دلم را شکست!....
آهـــــای..قاتل ِ بی احساس!..منم صحرا!..
همان صحرای ویرانگر!..
حواست باشد!..
صحرا، با آن همه سحر و افسون..آتش می زند!..
ذوب می کند!..او خشک است و سوزان!..
حواست باشد!..
این صحرا..
کشنده است!

دو آینه، دو افسانه، دو افسون
دو ویرانگر، دو صیدافکن، دو خون ریز
دو شهر آشوب، سرکش، طوفان برانگیز
دو ساغر، از شراب فتنه لبریز

منبع شعر: سایت shereno

نویسنده ی رمان های : قصه عشق ترگل - مسیر عشق -فرشته من - عشق و احساس من (جلد1) -آبی به رنگ احساس من (جلد2) - در مسیر آب و آتش (گروهی) - قرعه به نام سه نفر - گناهکار-ببار بارون-ویرانگر

منبع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
www.98ia.com

پاسخ
 سپاس شده توسط ♥h@di$♥ ، روناك عاشق ، maryamam ، m love f ، نازنین* ، sara mehrani ، ...melika ، شکوفه2 ، arnvsh77 ، پری خانم ، ღSηow Princessღ ، صنوبر ، ЯΣΨΗΛΝЕH ، # αпGεʟ ، Mojgan3380 ، نازا ، atrina81 ، Dokhtare barOni ، Ghazalgh ، -Demoniac- ، نرسا ، پریاجوون ، س.گ.و.ل یعنی سوگلی ، mehraneh# ، sardar20
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
ویرانگر(نویسنده:fereshteh27) رمانی کاملا هیجانی - s1368 - 12-01-2014، 11:49

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رمان شورنگاشت(داستانی کاملا واقعی)|ز.م
  اسم رمانی که دوست دارید بگید تا براتون بذارم
Heart رمان خیانت به عشق (غم انگیز گریه دار هیجانی)
  چگونه می‌توان نویسنده خوبی شد؟!
  راه های ایجاد شخصیت های هیجانی هوشمند_ داستان و رمان نویسی
  از چه ژانر رمانی بیشتر خوشتون میاد؟
  رمان *کدام چوب کبریت* طنز ، هیجانی ،کلکلی ، عاشقووووونه و ... خلاصه همه چی تموم
  رمان شـــــــــــــــاهـزاده (اثری بسیار متفاوت از نیلوفر جهانجو نویسنده مشهور)
Heart رمان بسیار زیبای ببار بارون (به قلم نویسنده رمان گناهکار:fereshteh27)
Heart کادوپیچ(رمانی طنر و عاشقانه)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان