اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 865 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 865 errorHandler->error

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چرت و پرت بازیایه ما سرکلاس و شما

سلام به دوستای گلم چ طورین خوبین؟؟ میخواستم تو این تاپیک از خاطرات خوب و بد و خلاصه هرچی خاطره از مدرسه دارین بزاریم اینجا همه دور همی شاد باشیم و باخاطرات همدیگه بخندیم خخخخBig GrinBig Grin

همین الان یه خاطره ی باحال یادم افتاده که تاحد مرگ خندیدم چند هفته پیش با گروهمون (3mnyf) همون دوستام تصمیم گرفتیم یه خرده سرکلاس کرم بریزیم و به قول گروه خودمون خوش باشیم و حال کنیم یه معلم داریم شدییییییییدا تخس اما جیگر خواستیم اذییتش کنیم به یکی از دوستام سفارش کرده بودم که عطر مشهد بیاره از اون غلیظا حالا عطرو برداشتیم و رو صندلی دبیر و دورمیز و تخته و برد و پنچره هم کنار میزه به پرده و کف زمین اون قسمت مالیدیم ینی در حین عملیات خودمون از بوش حالمون بهم خورد اما مجبور بودیم خلاصه از دم در تا میز عطرو خالی کردیم بعد گروه خودمون رفتیم پشت کلاس که مثلا از کمتر بورو احساس کنیم Big GrinBig Grin نگو که عطر مونده بود تو جیب دوستم و خبر نداشتیم ینی من خودم به شخصه 3 بار غش کردم اخه نمیدونستیم که اخر سر دوستم گف یه دستمال از جیبم در بیارم خیس کنیمو بکشیم کف زمین تا شدت بو کم شه که دستش خورد به عطر ینی قیافش اون لحظه دیدنی بود هممون یه دفعه ریختیم رو سرش فقط غش 
دوستم با حرص عطرو پرت کرد تو افق کلاسو عطر انگی اومد زیرپای دبیر اقامون افتاد و شکست چشمتون روز بد نبینه اخر کلاسم که داشت میرفت بیرون فوری عطر بدی رو در اوردیم و مالیدیم به کاپشنش که رنگ روشن بود خلاصه خیلی بهمون خوش گذشت اهااااااااااا یادم رفت بگم صندلی کلاسمون چرمه ماهم قشنگ عطر مالی کردیم اقا وقتی نشست و پاشد رفت پایه تخته جای عطر افتاده بود روی شلوارش جالبش اینه که شلوارش خاکی رنگ بود خیلی ضایع شده بود ... 

دومین خاطره :
امروز یکی از بچه ها بند اورده بودو پشت لب  یکی از بچه های کلاسمون که سال هاست از جامعه عبقه اصن کلا یه جوریه مابهش میگیم مامان بزرگ رو برداره اونوقت منو یکی از دوستام داشتیم کیلیپ سلام/خداحافظی برنامه یه بچه های ایرانو تجزیه و تحلیل میکردیم که که دوستم برگشت گفت خدا پشتو پناه سیبیل هایتان باشد اخه امیر عباس مجری اون برنامه میگه خدا پشتو پناه سلام هایمان باشد اینو گفتو نیشست کلاس رفت روهوا منم داشتم کیفمو گاز میزدم یکی داشت تخته رو گاز میزد ...خلاصه ترکیدیم از خنده  اصن هواسمون به زنگ نبود در همین حین دبر اقامون اومد سرکلاس حالا دیگه تصور اون لحظه با خودتون باشه .. ینی سیبیل هاهم اصن یه وعضی شدناااااااا خخخخخ 

خیلی دوست دارم نظرتونو بدونم دوستان لایک یادتون نره 
حالا نوبت شماست که خاطراتتون بزارید یادتون نره هااااااا (:

یه خاطره یه دیگه  امتحان ترم عربی داشتیم دیدم بچه ها همه استرس دارن از جام بلند شدم داد زدم : چقدر استرس داری تو اروم باش بیخیال عربی و نمره هاش  یه دفعه معلم پرورشیمون دادزد:شمـــــــــــا HuhHuh گفتم بله گفت : برو اون یکی کلاس SadSad چقدر برنامه تقلب با دوستم چیده بودیم crying
یه دفعه دیدم به دوستمم گفت توهم برو اون یکی کلاس  اصن ینی دنیارو دادن به من Big Grin فقط از کلاس ما من بودم و دوتا از دوستام تامیتونستیم سرجلسه باهم حرف زدیم و تقلب کردیم مراقبب همین جورداشت حرص میخورد AngryAngry  اخرش هممون جمع شدیم تو یه کلاس من سوال 20 مونده بودم که داد زدم اقا من سوالا 20 رو بلد نیستم و وقتی که میگفتم به دوستم نگاه میکردم اونم بلند بلند خوند من نوشتم معلممون همینجور زل زده بود به ما ینی اون لحظه باید تعجبشو میگرفتن ... Big GrinBig GrinBig Grin ادامه دارد ...
چرت و پرت بازیایه ما سرکلاس و شما
پاسخ
 سپاس شده توسط نایریکا-13 ، Asanat ، alireza..... ، Samaneh77 ، Ð E Z I Я E ، خورشید(عاشق نیوشا ضیغمی) ، ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، ♛⋰ℒ⋰ɕ⋰ω⋰☂⋰Ձ⋰ ♛ ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، 30Ḱᗩᔕ ، امیرحسین خفن(قبلیم بابا) ، saeedrajabzade ، hamid ♥ ، shawkila ، arina001 ، rana m ، ~H!P HØp §tâR~ ، خانومي ، ترول ، Roshanak1 ، mahdi1441 ، ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫ ، "تنها" ، ._NeGiX_.
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
چرت و پرت بازیایه ما سرکلاس و شما - ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ - 25-01-2014، 22:53

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان