اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 865 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 865 errorHandler->error

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رمان دموکراسی عشق (اسرار آمیز ، عاشقانه) به قلم: خودم

Star 
به نام خدا...
سلااااااام به همه ی عزیزای دلمHeartHeartHeart
خیلی ازتون معذرت می خوام که تو گذاشتن رمان قبلیم وقفه ایجاد شد ولی باور کنید ، خیلیییییی درس داشتم
این رمان یه رمان جدیده که قولش رو بهتون دادمBig Grin

دموکراسی عشق سرشار از حق ها و ناحق هاست و یک رمان کاملا متفاوته ، رمان جدیدمه ، خیلی براش تحقیق کردم ، تو همین مدتی که نمیومدم نوشتمش ، آخرش مونده که اونم به احتمال زیاد به زودی تمام میشه ، امیدوارم که مورد پسند همگی واقع بشه. عکس شخصیت هارو هم میدونید وسطای رمان می زارم ، راستی متنظر حرمت عشق و ادامه ی عشق من ، عشق تو هم باشید ، این رو زدم ، فقط برای اینکه بهتون ثابت کنم ، بقیه قسمت ها از تاریخ 1 فروردین به طور رسمی شروع میشه.
خب خب خب
بریم سر رمان:

مقدمه:
حرف هایم را قبلا زدم ، حرف هایت را قبلا زدی ، حال تنها به سکوت نیاز دارم ، اعتراض ها باشد برای بعد ، نه من و نه تو حق نظر دادن نداریم ، دموکراسی را کورش به گور برد ، من و تو نتیجه دست خط هایی هستیم که به میل خودشان نوشتند و نامش را سرنوشت گذاشتند... این سکوت تا زمانی که با فریادم نشکنمش ، سکوت باقی می ماند... ناگهان یاد حرفی افتادم از یه آشنا که می گفت: اگه دلت گرفت سکوت من... این روزها کسی معنی دلتنگی را نمی فهمد.
پاسخ
 سپاس شده توسط هیوا1 ، TurK WolF ، پری خانم ، saba3 ، 7383 ، rezaak ، مارال 2 ، شکوفه2 ، spent † ، ♥h@di$♥ ، Spell †
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
رمان دموکراسی عشق (اسرار آمیز ، عاشقانه) به قلم: خودم - ըoφsիīkα - 17-03-2014، 1:31

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Rainbow یه رمان خیلی قشنگ.نخونی نصف عمرت فناست
  رمان عشق من ، عشق تو (عاشقانه ، معرکه) به قلم: خودم
  رمان عاشقانه ( کراش من توی دانشگاه یه دختر ترسناکه) به قلم خودم. پارت پایانی.
  رمان عاشقشم؟
  رمان تلخ و شیرین
Heart یه داستان عاشقانه غمگین و زیبا از یک دختر((( حتما بخونید)))
  رمان فوق‌العاده ترسناک «فرزند ابلیس» | نوشته‌ی خودم
Heart رمان[انتقام شیرین]
  رمان تمنا برای نفس کشیدن
  رمان الناز (عاشقانه)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان