امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رابطه ی نازیسم با بی دینی وشیطان پرستی

قلاده ی همه ی سیاستمداران غربی الان دست یهودیاس متاسفانه واونابرجامعه حاکم هستن

(29-07-2012، 23:53)Nicola نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: اقای نیکلای چلیپا علامت شیطان پرستی است؟
نیکلای دوم هم شیطان پرست بوده!
البته چلیپا در گذشته علامت پاکی وچرخه حیات بوده.
اما پس از دوران نازی ها وپس از استعمال توسط نازی ها به عنوان علامت شرارت شناخته میشه.این رو حاج آقای امین خندقی عرض کردند.

وپس از دوران هیتلر نئو نازی ها وشیطان پرستان به عنوان نماد شیطان پرستی وصهیونی استفاده می کردن زیرا پلیدی رو دوست دارن.

نقل قول: بنز هم سازنده اش شیطان پرست است!
بخدا اینها عین جملات کتابه اون حاج آقاست که فرد با سوادی هم هستن.من چیزی نمی گمBig GrinBig Grin
ایشون حتما دلیلی داشتن که اینو گفتن در این مورد می رم تحقیق می کنم.
نقل قول: جناب نیکلاناراحت نشین ولی باتمام جملات آریوبرزن موافقم این چرت وپرتاروفقط اززبون کومونیست هامیشه شنیدوخودشون هم باورمیکنن
منظورتون اینه که حاج آقا امین خندقی کمونیست هستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول: نمادشیطان پرستان پس ازآرم یهودنمادداس وچکش هست ونه صلیب شکسته
داس وچکش نماد کارگر وکشاورز است وهیچ چیز پنهانی ندارد.
فقط اون ستاره بالاش رو عده ای جنجالیش کردن.

شیطان پرستاهم 100میلیون نفررونکشتن
داس وچکش نمادفرقه ایه که نه خدادارن ونه پیغمبرو100میلیون نفرهم کشتن
ازشیطان پرستی بدتره بازاونایه چیزیومیپرستن

شماکه اولین قوائدفرقتون بی خدایی هست لطفاصجبت آیت الله هارونکنیدوبحث روهم به سیاست ایران نکشونید
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭ ، 1939
آگهی
اقتصاد اصلی امریکا رو یهودیان می گردونن.
واقتصاد قدرتمند شوروی رو هم یهودیان کلید زدن.

یهودیان(نه صهیونیست ها) افرادی هستند که فکر اقتصادی خوبی دارند.کاشف استون خاییم وایزمن(رئیس جمهور اسرائیل) یهودی بود.نیوتن یهودی بود.آلبرت انشیتن یهودی بود و...
این قوم بر خلاف عقیده هیتلر استعداد پیشرفت نیز داره.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

رابطه ی نازیسم با بی دینی وشیطان پرستی 3
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
 سپاس شده توسط 卐WaffenSS卐
نقل قول: داس وچکش نمادفرقه ایه که نه خدادارن ونه پیغمبرو100میلیون نفرهم کشتن
فعلا بحث کمونیسم نیست ولی هرچی که هستن.آداب ورسوم ج*سی مثل شیطان پرستا ندارن.مثل نازیها نژاد پرستی نمی کنند و... وبه برابری حقوق مستضعفین پایبندند.کمونیستا اگر اعتقادشون به اون صورت نیست در عوض مرامی دارن که دین(آیین زندگیشون) رو جهت میده.
...
درمورد کمونیسم اینجا بحث نکنین چون جاش نیست یه تایپیک بزنین ومنطقی رابطه کمونیسم با بی دینی و... رو تصویری وبا منبع درست بگین اونجا بحث می کنیم.
نقل قول: شماکه اولین قوائدفرقتون بی خدایی هست لطفاصجبت آیت الله هارونکنیدوبحث روهم به سیاست ایران نکشونید
من عین جملات اون کتاب رو نقل کردم. شما اون کتاب رو بخونین وبعد اون حرفا رو بگین .بحث هم به سیاست نرفت.
شما علنا سخنان حاج آقا امین خندقی رو کمونیستی خوندید.

هزار تا کلیپ هم توی همون آپارات هست که نشون میده نازیسم وعلائمش شیطان پرستی است اما کو چشم بینا؟؟؟؟؟؟

شیطان نمونه بارز انحراف وفساد بشریت است.که نازیسم وصهیونیسم آشکارا بهش گرایش دارن.

نقل قول: این قوم بایدازروی زمین محوبشه تازمین به آرامش برسه

بفرما این حرفتون نمونه نژاد پرستیه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
http://upin.ir/images/svqqvx3ln80vnad2tgy.pdf
نابود باد کمونیسم نابود باد صیهونیسم

عضو گروه تاریخ انجمن

توآپارات خیلی چیزامیگن مهم باورآدم هاست
دنیاهمینه خیلی چیزهادیده میشه وشنیده میشه که بایدازیه گوش شنیده بشه وازگوش دیگه دربشه
منظورم این بودکه شمااگه کومونیست هستی نبایدبه آیت الله و.... اعتقادی داشته باشی

پس اگه اینطوریه اعوذباالله کل مسلمونای دنیاحتی امامان وپیامبران وکل ایرانی های امپراطوری اشکانیان بایدشیطان پرست باشن

این نمادهای ساختگی فقط برای تخریب قهرمان بزرگ آلمان واسطوره ی آزادی هست

باشه بحث کومونیسمومیبرم به تاپیک مربوطش فقط بی زحمت لینکشوبه من بدین

مشکل کومونیست هااینه که فقط اعتقاددارن عمل 0
زندگۓ سزاۓ کسۓ است که به شکم مادرش لگد مۓ زند
 سپاس شده توسط 1939
در مورد سخن دوستم عرفان بگم
اون آرم بنز نیستBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
آرم بنز رو نگفتن شیطان پرستیه.

اون ها هم حرف یک نفر با سواد تر از من وشماست این گوشه ای از سوابق حاج آقا امین خندقیه:

سوابق تدریس:

ادبیات عرب، منطق، اصول، فقه، کلام اسلامی، روش نقد فیلم و بحث‌های پیرامون سینما، عرفان‌های نوظهور، یهود شناسی

مراکز آموزشی: حوزه‌های علمیه، گروه فرهنگی صراط، کارگاه‌های تخصصی سطح عالی حوزه، دانشگاه‌های آزاد اسلامی مشهد، پیام نور مشهد، خاوران، آزاد اسلامی کاشمر، شهید مطهری، جامعة المصطفی العالمیة، دبیرستان‌های خراسان، فرهنگسرای بهشت شهرداری، مرکز آموزش ضمن خدمت هاشمی نژاد، مکتب نرجس سبزوار، مرکز آموزش ضمن خدمت مدیران‌ خانه‌های فرهنگ تهران، مرکز آموزش بسیج هنرمندان خراسان، سازمان تبلیغات اسلامی بیرجند

سوابق مدیریتی و اجرایی:

دبیر جشنواره IT شهرداری مشهد، کارشناس نظارت و ارزیابی سازمان صدا و سیما، کارشناس گروه معارف اسلامی سازمان صدا و سیما، مسئول کارگروه سینمای گروه مبلغان هنرمند/دفتر تبلیغات اسلامی خراسان، مسئول برگزاری کارگاه‌های جشنواره سوگواره لحظه‌های عاشورایی‌

کسب مقام ها و جوایز علمی:

پژوهشگر برتر حوزه علمیه در سال‌های 1387 و 1388، کسب رتبه برتر استانی در بخش دانشجویی ششمین جشنواره خوارزمی/1383، برگزیده اولین همایش حوزه‌های علمیه، تحول و طلاب جوان/1387، برگزیده فراخوان پژوهش‌های دینی (تبلیغ دین)/1389، کسب مقام دوم فیلمنامه در سومین جشنواره ادبی و هنری حوزه /1387، کسب مقام دوم داستان در جشنواره اندیشه جاوید/1389، کسب مقام اول فیلمنامه در دومین جشنواره ادبی و هنری حوزه/1388، کسب مقام دوم کارگردانی در دومین جشنواره ادبی و هنری حوزه/ 1388، کسب رتبه اول نقد آثار سینمائی جشنواره تبلیغ مطهر 1390

عضویت در مراکز علمی و پژوهشی:

کارشناس خدمات رسانه‌ای مرکز پژوهش‌های اسلامی صدا و سیما، کارشناس پژوهش حوزه علمیه خراسان، کارشناس سایت ایپرسش در موضوعات رسانه، سینما و عرفان‌های نوظهور، پژوهشگر رسانه‌ای مرکز پژوهش‌های صدا و سیما

سوابق پژوهش:

- مقالات و پژوهش‌هایی با موضوعات و عناوین درآمدی بر عهدنامه حکومتی، مدیریت اسلامی، نگرشی کوتاه به حسابداری با رویکرد اسلامی، نقد فیلم‌های سینمایی، عرفان‌های نوظهور، یهود بدون نقاب، فقه آنچه هست آنچه باید، حقیقت وحی، بررسی سینمای کودک و بازی‌های رایانه‌ای، این جنگ سخت نیست و...

- کتاب «شناخت و بررسی شیطان‌پرستی»/1389

اینهم وبلاگ ایشونه.
http://noises.blogfa.com/

ایمیلشون رو هم بنده دارم.

نقل قول: منظورم این بودکه شمااگه کومونیست هستی نبایدبه آیت الله و.... اعتقادی داشته باشی
نه خیر بنده کمونیس نیستم من عقیده منحصر به فرد خودم رو دارم.به چیزی که درسته اقتدا می کنم.

نقل قول: باشه بحث کومونیسمومیبرم به تاپیک مربوطش فقط بی زحمت لینکشوبه من بدین
فقط یه دونه تایپیک در بخش معاصر به نام بلشویک مکتب صهیونیستی هستش.
دیگه چیز دیگه ای نیست.
مگر اینکه خودتون درست کنید.
البته به پای منبع قرص ومحکم من نمی رسه چون این منبع از نازی سنتر وسخنانش معتبر تره چون نازی سنتر رو هیچ استادی تایید نکرده ومن با چند نفر از اساتید حرف می زدم نوشته های اون سایت رو به چشم داستان نگاه می کردن.
یکی از اونها می گفت اون سایت اصلا منبع های رسمی برای نوشته اش نداره ومنبع هایش حتی با زبان اصلی هم ذکر نمیکنه.
وهمین طور ترجمه ناعادلانه سخنان هیتلر که به نفع خودتون تغییرش دادین.
بله خیلی ها از این ها آگاهند.

من که شخصا کتاب حاج آقا رو خوندم تحت تاثیر قرار گرفتم واقعا بهترین اثری بوده که تاحالا مطالعه کردم.
حتما اگر شده این کتاب رو تهیه کنید.
به چاپ چهاردهم نیز رسیده ویک عدد سی دی آموزشی سخنان حاج آقا در این باره هست که بسیار آموزنده است.

بخش های دیگری از این کتاب را که دیدم جالب است را نیز قرار می دهم.
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
 سپاس شده توسط بر پشت شیر،خورشید اثر
آگهی
ریزبه ریزترجمه سخنان هیتلررودیگران دارن تغییرمیدن
من اون انجمن رومیشناسم اونامترجم زبان آلمانی دارن ومولادرزترجمشون نمیره

منظورتون ازخیلی هایاکومونیست هاهستن یایهودی هاوغربی های طرفداریهوددیگه هیچ کس ایناروباورنمیکنه (نمونشوتوسایت می بینیم)

اساتیدتون روهم فقط خودتون قبول دارید

یه تاپیک میسازم

منابع شماازریشه نامعتبرن(کسانی که انتشارش دادن)

حرف من نژادپرستی نیست حقیقته شمافکرکن اگه اسرائیل نبودچه درگیری هایی الان نبود!
زندگۓ سزاۓ کسۓ است که به شکم مادرش لگد مۓ زند
 سپاس شده توسط 1939
من نمی فهمم.این مسخره بازیا چیه.
ضد صهیونیسم بودن نازیسم تابلوترین چیزیه که در طی تاریخ ثابت شده.اینقدر که صهیون ها عین سگ از نازیسم میترسن و میرن قبر رودولف هس رو خراب می کنن و به بهانه ی هلوکاست اسرائیل ملعون رو بنا کردن و فریاد هولوکاست هلوکاستشون گوش همرو کر کرده.

کمونیسم،لیبرالیسم و سرمایه داری هرسه نوکر صهیونیسم هستن و بس

در ضمن من صدتا منبع و کتاب معتبر میتونم به شما معرفی کنم که نشون میده کمونیسم(حالم از اسمش بهم میخوره) با صهیونیسم ارتباط داره.

ولی شما چی.
یک کتاب درپیت یک نویسندش هم یک آخوند درپیت تر از خودش هست رو اومدی به عنوان یک منبع معرفی کردی.

نه دوست عزیز این رو بدون که حقیقت تلخه و هیچ راهی برای فرار ازش وجود نداره.

کمونیسم مکتبی صهیونیستی هست و بس

در ضمن اگه استالین با یهودیا اختلاف داشته پس چرا زنش یهودی بوده.
به نظر شما این منطقیه که کسی که از یهودیا بدش میاد بره زن یهودی بگیره؟

در این عکس هم یک سرباز یهودی ارتش سرخ رو نشون میده.ستاره شش پر روی لباسش را ببینید
بر اساس گفته ی ویکی پدیا در زمان تهاجم شوروی به سوی برلین 50000 سرباز یهودی در ارتش سرخ برای انتقام از نازیها وجود داشتند
پیشوا.........
پیشوای عزیز تر از جانم، میدانم که صدای مرا میشنوی
میدانم که با چه سختی و از جان گذشتگی ای برای سرافرازی نژاد آریایی و ملتت تلاش کردی
میدانم سربازان وطن چگونه برای سرافرازی اش شجاعانه و دلیرانه جنگیدند
میدانم از ما چه میخواهی.......
با چکمه هایمان مغرورانه بر روی جسد دشمنانت رژه خواهیم رفت.......
پیشوا آسوده باش که ما بیداریم.....
http://uploadtak.com/images/r7921_xwvtcmvaldf9aegi18rh.jpg
اولا اینجا بحث کمونیسم نیست لطفا این رو مطرح نکنید.

فقط در مورد صهیونیسم ورابطه آن با نازیسم وسیتنیسم صحبت می شود.

سخنان متن اصلی هم گلچینسخنان حاج آقا امین خندقی در مورد نازیسم است.

نقل قول: در ضمن اگه استالین با یهودیا اختلاف داشته پس چرا زنش یهودی بوده.
به نظر شما این منطقیه که کسی که از یهودیا بدش میاد بره زن یهودی بگیره؟
دراین مورد من به شما توضیح دادم حتما به اجبار لنین آنها با یهودیان ازدواج کردند چون که اونهارو ستم دیدگان زمان تزار می دونستن ومی خواستن بهشون کمک کنند.
بعدش استالین به زندگی خانوادگی اهمیت نمی داد و پسر اون زن یاکف را هم به کشتن داد.
استالین خودش وورشیلف را در زمان جنگ داخلی روسیه فرستاد تا به بهانه جنگ داخلی لهستان یهودی کشی در لهستان راه بندازد در حالی که لنین اصلا خبر نداشت واگر می فهمید استالین رو اخراج می کرد.
شما در ویکیپدیا بخش توطئه دکتران رو بخونید.
http://en.wikipedia.org/wiki/Doctors_plot
تماما پاکسازی یهودیان مشخصه.
درسال های 1937 و38 جوخه های ارتش سرخ یهودی کشی رو به حداکثر رسوندند
زن مولوتف بیچاره رو به اتهام یهودی بودن به سیبری تبعید کرد.
نقل قول: کمونیسم مکتبی صهیونیستی هست و بس
اصلا صهیون ها در زمان لنین قدرتی نداشتند.تعداد آنها هم بسیار کم بود.لنین می خواست به یهودیان که ستم دیدگان زمان تزار بودند کم کند.اما مخالفت لنین با صهیونیسم مبهم است.
واستالین هم مخالف صهیونیسم بود.
اینهم مدرکی دیگر.استان خودگردان یهودی.دلیل تاسیسش را بخوانید.
http://fa.wikipedia.org/wiki/استان_خودگردان_یهودی

بنده هزار ویک آیه برای مخالفت استالین با صهیونسم اوردم

نقل قول: ولی شما چی.
یک کتاب درپیت یک نویسندش هم یک آخوند درپیت تر از خودش هست رو اومدی به عنوان یک منبع معرفی کردی.
نمونه ای از سوابق ایشون اون بالاهستش.می تونید ببینید از من وشما ایشون با سواد تره.

اینها دلیل بر شرارت های موجود در امروز نمیشه که پارتی های عجیب وغریب فرقه ای با علائم صلیب شکسته کشف می شوند!!!!!!!!!!!این علامت در قدیم علامت پاکی بود اما با کارهای هیتلر پاکیش رو از دست داد.
درمورد سواستیکا هم حاج آقا در صفحه ای نوشتند که خواستید اونهم اضافه کنم.که همین رو بیان میکنه.

دضمن اون کتاب پژوهش برتر حوزه علمیه در سال 86 شناخته شده.
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
 سپاس شده توسط بر پشت شیر،خورشید اثر
مطمئنی اون وبلاگشه؟

مطمئن باش اگر با ایمان باشه کتابشو تغییر میده در اینده ای نزدیک
نابود باد کمونیسم نابود باد صیهونیسم

عضو گروه تاریخ انجمن

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گروه‌های دینی اصلی
  رابطه امیر کبیر با روحانیت
  یکتا پرستی در ایران باستان
  رابطه تصادف با طبیعت تاریخ
Tongue رابطه بین اهرام و اعتقاد مصریان !
  مختصری در رابطه با آتشکده ها
  ۷۰ سال پس از حمله آلمان به شوروی؛ قربانیان کمونیسم و نازیسم
  مازیار بهروز: رابطه حزب توده با دولت مصدق هرگز عادی نشد
  شوخی‌ای به نام روشنفکری دینی- سید حسین نصر
  زندیان.....رابطه با دیگر کشورها

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان