امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عکسایی از امین تانی استعداد کشف شده!!

چ صدایی داره تانی هههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههHeart

غغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغExclamationغغغغ
پاسخ
آگهی
امینه انگا موشه
همیشه روشه

شکمت از پهنا تو حلقم
Darya arom taree hamishe bood
پاسخ
 سپاس شده توسط یاسی@_@
هه 

ببین اگه تو میخای رپ بخونیو البوم بدی ی خبر بده رپرا خودشونو از ایفل پرت کنن پایین 

بعد شروع ب کار کن 
خب????
آفرین

(18-04-2014، 19:00)Erfan 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام اشکان.
انشالا همیشه سر بلند باشید. امین تانی هم خوشتیپه ایول.
میشه بیشتر توضیح بدی؟ کی البوم میاد؟ تانی چند سالشه؟ بچه کجا؟ تا حالا فعالیت داشته؟
ممنون.

اشکان و امین جان شما چن تا اکانت دارین  ? 
با همونا میاین تو پستای خودتون نظر میدین دیگه نه????

ایول خوشم اومد ابتکار جالبیه 

هه
پاسخ
 سپاس شده توسط Black_Man
(18-04-2014، 21:36)saeid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون اقایی ک مسخره میکنه بدونه یاس و ارمین هم از شکم مامانشون رپر  و خواننده نبودن حتی ارمین رو نگا کنید من اولین موزیک های تصویریشو دارم تو خونه خودشون خونده خیلی هم بد خونده ولی الان به خاطرش سرو گردن میشکنن 
:|
خود منم دوستایی دارم ک خیلی خوب میخونن ولی اسپانسر خوب ندارن تا معروف شن تونستم میزارم قضاوت کنید 
Heart

سلام داداش دمت گرم ,من خود امین تانی هستم , واقعا با این حرفی که زدی خیلی منو امیدوار کردی من به عشق تو ام که شده دست از این کار بر نمیدارم و به یاری خدا تا چند
وقت دیگه جز معروف ترین خواننده ها میشم .واقعا مرسی - instagram.com/amintuni
پاسخ
امین تانی خل شده رفته اپاراتم خراب کرده  امین چند تا چند تا اکانت داری تو اپارات خخخخخخ
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان