امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عکس های جنیفر لوپز جدید

بالاخره تموم شد!!!!!!

اسپم ها حذف شدن+_+
عکس های جنیفر لوپز جدید 3
پاسخ
 سپاس شده توسط ×fteя LifE∀×
آگهی
من میگم صورتش خوب مونده نه؟
whatever
پاسخ
(23-07-2012، 18:12)جیگر$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی بی ریخته من که اصلا خوشم نمی یاد شبیه دایناسور25r30 های منقرض شده است
توهین نکنیدAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry

[img]file:///C:/Users/RGA-315/Documents/Bluetooth%20Folder/IMG_20160605_192107.jpg[/img]

پاسخ
(09-07-2012، 19:54)♥گل یخ ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی احساس خوشگلی میکنه!به نظر من اصلا خوشگل نیست!فقط صداش باحاله!Smile
کاملا باهات موافقم !
البته جذاب هست ! ولی خب نه اون قدرا که خودش تصور می کنه ! فقط خیلی خوش هیکله !
صدا خیلی خوبه !
پاسخ
ناز شده
یِـہ وَقتایـــے یِـہ ☜ غَـریبهـ ☞

میتونـہ ⇍ بِـهتَـرینْ دوستت بِـشـہ

هَـمونْ طوری کـہ ↯

بِـهتَـرینْ دوسـتِـت هَـمـــ میتونـہ ⇘

یہ روزی بَـرات غَـریبـہ شِـه. . .

پاسخ
(26-06-2012، 18:54)anna نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس های جنیفر لوپز جدید 3                                                                                                   عکس های جنیفر لوپز جدید 3                                                                                                   عکس های جنیفر لوپز جدید 3                                                                                                          عکس های جنیفر لوپز جدید 3                                                                                                   عکس های جنیفر لوپز جدید 3                                                                                                   عکس های جنیفر لوپز جدید 3
پاسخ
آگهی
خیلی کم بودن....بیشتر بزار...!!!!!!!!HeartHeartHeartUndecidedUndecidedUndecidedUndecided
بسه مرد کوبیدن مشت به دیوار کسی نمیشنوه صداتو انگار سیم گیتاره زیره دستای من ملودی اشکا و رفتن من...این دل اصن ارزش نداش  کس دیگه ای رو اوردی به جاش ای کاش من مرده بودم اگه از اول اخرو خونده بودم..نمیخوام کسی کنه دخالتی نمیزارم بری به راحتی چه راحتی وقتی با اون هستیو وقتی خواب بودم اروم رفتیو..واااای دیگه کابوسام تبیر شد اره آغوش تو تقسیم شده با کس دیگه و نیستی برای من نکنه وقتی با اونی میفتی به یاده من خوش باشو خوش بگذرون عشقه من بشکن این قلبمو باز دل بکن الان دیگه داره بارون میاد اره گلای باغچمون بارون میخواد اره کم کم صب میشه شب گم میشه توهم کنار اون آروم بخواب...تو هم کناره اون  اروم بخواب...
پاسخ
HeartHeartHeartHeart
پاسخ
دوست پسرش 20 سال از خودش کوچیکترهDodgyDodgyDodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
Shocked 
(26-06-2012، 19:16)المیرا باحاله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولا 42سال نه 44سال دوما درمورد جنیفر درست حرف بزن  گزارش میدما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
I JUST LOVE MY H HYUN AND MY BROTHER SIJ SIAVASH SIJAL
Heart :
HAVE A NICE LIVE
  Angel

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عکـس هآی جدید جآستین بیبر در pool party بآ مدل موی جدید و بیریختـِـش -ـ- ..!
  تصاویر جنيفر لوپز در فرش قرمز بيلبورد لاتين موزيک آواردز
  عکس بدون آرایش جنیفر لوپز
  تصاویر جدید جنیفر لوپز در حال رفتن به ‘American Idol’
  جنیفر لوپز در پروموی انیمیشن HOME در L.A
  عکسهای جدید جنیفر لوپز در غرب هالیوود
  ارسالی های جدید جاستین-عکس جدید جاستین بیبر و کایلی جنر 2014
  عکس بچگی جنیفر لــُــوپز !!!
  تصاویر جنیفر لوپز در Burbank
  جنیفر لوپز در مهمانی فینال برنامه امریکن ایدل در لس انجلس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان