نظرسنجی: دوسداری بچت چی باشه؟
دختر
پسر
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیا خوشت میاد..... باور کن یه سوال دارم.... ده بیا خو دیگ

سلام دوسته گلم

khosh

سوال!!!!
ایشا الله اگه خدا یه روزی بهت بچه بده دوسداری چی باشه؟
دوسداری چی کاره بشه؟
به خودت بره یا همسرت؟

دوستای عزیز میدونم برا همتون فقط سالمی بچه مهمه اما یه سواله دیگ لطفا جواب بدید

دوستون دارم با ســـپاسو بی ســپاس
Big Grinامضام پـسـت هـــای خودمه ببینین لدفن Big Grin
 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا ما؟.... آقا شما... بیا بخند ادامه بده خخخخخ
سوالات متداول خانم ها..... پسرا بیاین یاد بگیرن در آینده بیچاره نشید
سوغات شهرتون چیه؟ بیا بگو و برو دیگ لوس نشو.......
اسمس93.....سری دوم
پاسخ
 سپاس شده توسط lovely girl15 ، α∂ ρяιηcєѕѕ∂ ، M ATIN ، mohamad123456 ، Sara8731 ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، palangsorati ، marjan74 ، BlAcK dAy ، *farimah* ، ✘PETER✘ ، ستاره 15 ، شکوفه2 ، زهراجون80 ، ɱɪɾʌʛє ، pashmak110 ، ققنوس طلایی ، Roooya ، aliali321321321 ، پسرک تنها ، "♥sadaf♥" ، COOL BOY ، ☺رومینا اتیش پاره☺ ، اسلی ، negin2000 ، an idiot ، ZooshiZ ، sinereh ، h6750 ، آقا اميد ، キム尺刀ム乙 ، sarah74 ، دایی رضا ، 975 ، نازنین* ، OnLy-HiDdEn ، سووگند ، ຖēŞค๑໓ ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، ❤R@TA❤ ، ḲℑℳℐÅ ، mahan04 ، ayshaaa.1381 ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، negin 20 ، Meteorite ، گریس ، 77baran ، poorzoor ، ارشيا(دختر) ، G◎lḓℯᾔ~Ŝtąr ، rezaak ، Avril. ، [χσℓσνєѕтєя] ، ♥alone_boy♥ ، نیلوفر جوووووووووون ، narges 021 ، Sмιle ، ♥آتش♥ ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، barado ، saba 3 ، خیس خاطره ، dj erfan ، اگوری پگوری ، golbarg 284 ، ▂▃▄▅▆▇█▓▒░ممل کرمانی░▒▓█▇▆▅▄▃▂ ، GAME LOVE ، sara.gh ، sev sevil ، اذیتا ، .امیرحسین. ، Frozen Girl ، *tara* ، ★ASAL-GIRL★ ، Nυмв ، سارا دوست عاطی جوجو ، سلام نفسم ، جوجه طلاz ، Y@$@M@N ، mª®®ÿª ، رجب 12354 ، bee-a ، بی کس2 ، Brooklyn Baby ، فرانه ، باران20 ، anti love ، ★Gιяℓ★ ، االنا ، ℱΔℛNOOSℋ ℬOZORG ، ✘Nina✘ ، سارا.s ، sober ، ریحون بنفش ، alibalii2000 ، ѕтяong ، ❤❤یه دختر مهربون❤❤ ، n.leito ، آیدا.. ، A lover ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، باحال خوش ، sama00 ، _.sheidg._ ، خانم دکتر خوشگل ، امیر‌حسین ، mahdimirzazadeh ، *Ramesh* ، :) dαяуα ، BIG-DARK ، ραтяιcια
آگهی
دُخمـــل..

مهــندس..

به هـردوتامـون بره..Big Grin
دیگَـر به هَـوای نـــازَت ...

هیـــچ مَـردی ..

سَـر به بیاباڹ نِمی گُذارَد !

سـاده ای لِـــیلــــــے جـاڹ ..

اینجـا مَجنــــوڹ ها ..

با یڪ ڪلیڪ ..

روزی هـِـزار بار عاشِـق مے شَوند !!Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، €/*-+ ، mahdi1441 ، ✘PETER✘ ، پسرک تنها
پسرHeart
هرکاری خودش دوس داشت
هردومونBig Grin
بیا خوشت میاد..... باور کن یه سوال دارم.... ده بیا خو دیگ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، mahdi1441 ، ✘PETER✘
من دوقلو پسر دختر دوست دارم برا همین تو نظرسنجی شرکت نکردم
هرکاری که خودش خواست
دختره از مامانش بره
پسره از خودم
پاسخ
 سپاس شده توسط ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، mahdi1441 ، ✘PETER✘ ، ℱΔℛNOOSℋ ℬOZORG
دخمممممممممممملHeart

معمارHeart

منHeart
http://www.google.com/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Frozup.ir%2Fup%2Fmamadzar%2FPictures%2Flove%2Flove_alo​ne_98love_(8).jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.98love.ir%2Fpost%2F334%2F%25D9%2585%25D8%25AC%25D​9%2585%25D9%2588%25D8%25B9%25D9%2587-%25D8%25AA%25D8%25B5%25D8%25A7%25D9%2588%25DB%258C%25D8%25B1-%25D8%25B9%25D8%25A7%25D8%25B4%25D9%2582%25D8%25A7%25D9%2586%25D9%2587-%25D8%25A8%25D8%25A7-%25D9%2585%25D9%2588%25D8%25B6%25D9%2588%25D8%25B9-%25D8%25AA%25D9%2586%25D9%2587%25D8%25A7%25DB%258C%25DB%258C.html&h=400&w=300&tbnid=61X0IcqD6TI9xM%3A&zoom=1&docid=oTuWO1A4lkXwfM&ei=CK9OU-GIDsWPtAb6lIGQDQ&tbm=isch&ved=0CJ8BEDMoQjBC&iact=rc&uact=3&dur=353&page=4&start=61&ndsp=22
پاسخ
بد نبود
پاسخ
آگهی
هرچی باشه فرقی نداره فقط سالم باشهHeartHeartHeart
هر کاری خودش دوست داشته باشهHeartHeartHeart
به خودم
HeartHeartHeart
پاسخ
(23-04-2014، 18:36)AIONE G!Rl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

3 تا دختر میخام 3تا پسر
اوممم نمیدونم
هم شبیه من هم شبیه باباشBig Grin
آبجی چه خبر 6 تا بچه؟اونم با این وضعیت
Big Grinامضام پـسـت هـــای خودمه ببینین لدفن Big Grin

آقا ما؟.... آقا شما... بیا بخند ادامه بده خخخخخ
سوالات متداول خانم ها..... پسرا بیاین یاد بگیرن در آینده بیچاره نشید
سوغات شهرتون چیه؟ بیا بگو و برو دیگ لوس نشو.......
اسمس93.....سری دوم
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، saba 3
ی 4 تا پسر 1 دختر

مهندس ساختمان یا عمران

ب خودم
پاسخ
 سپاس شده توسط mahdi1441 ، marjan74 ، saba 3 ، MORTEZA RM
خدا نکنه بمن برهSmile ورؤن جدید من میشه دگ دلی برا دخترا نمیمونهSmile
پاسخ
 سپاس شده توسط mahdi1441 ، marjan74 ، ✘PETER✘ ، glembert girl

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دوست داری با چی بیوفتی به جون نفر قبلیت ؟! سوال تصویری
  آخرین آهنگی که گوش کردی و خوشت اومد چی بود؟؟؟
  سوال نفر قبلیتو فقط با یه سوال جواب بده...
Star2 از نظر روحی احتیاج دارم...
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
Clocket سوال کلیدی
  ↓☼به نظرت نـــــام کاربری نفر قبلــیت به شخصیتش میاد؟(◕‿◕)
  قبل از اینکه بمیرم دوست دارم.....؟؟؟ بیا تو جواب بده
  سوال برای پسرا چه دختری برای ازدواج مناسبه؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان