امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ما انسان ها قادر به کنترل روح خودمون هستیم.!!! امتحانش کنید.راهشو نوشتم براتون...

Tongue 
وقتی شما میخوابید،خواب میبینید! همین خواب یه جور برون فکنیه البته خیلی مبهم.برون فکنی یعنی این که روحتون رو از بدنتون بیارید بیرون(البته قسمتی از روح رو) و هر جا که خواستید برید و همه چیز رو ببینید و هیچ کس شما رو نبینه و اون چیز هایی که شما دیدید ، همه واقعا در اون لحظه در حال وقوع بودن.یعنی ممکنه الان یکی برون فکنی کرده باشه،و شما الان دارید این مطلب رو میخونید،اون طرف شما رو همین الان ببینه و وقتی که اون طرف به جسمش برگرده تمامی چیز هایی که تو برون فکنی دیده بود رو یادش میاد.پس همین طوری میشه از همه چی سر دراورد.

ولی فضولی در این کار خوبی نیست و ممکنه که خدا هم شما رو در حال برون فکنی به طرف خودش هدایت کنه! و دیگه برنگردین! و همون طوری تو خواب بمیرین! پس مراقب رفتارتون باشید.

*هر کسی در طول زندگی خودش حد اقل 2 بار برون فکنی کرده چه خواسته و چه ناخواسته.دست خودش نبوده و یکی از علائمش اینه که وقتی خوابید فکر میکنید نمیتونید تکون بخورید،یا هر چی داد میزنید صداتون در نمیاد! یا این که یه چیزی افتاده روتون نمیتونید حرکت کنید و ممکنه در اون لحظه حتی گریه هم بکنید چون حالت بدیه اگه این اتفاق ها در شما رخ داده بدونید که یه نوع برون فکنی ساده انجام شده . اگه اتفاق نیافتاده،بازم برون فکنی کردید،ولی یادتون نمونده وقتی که از خواب بیدار شدین!
قضیه ی مرگ هم که خیلی واضحه:وقتی طرف میره جای بسیار دور،ممکنه طناب(همون ارتباط) روح با جسد به هر دلیلی قطع بشه! برای همین هم هست که توصیه میکنن در اولین برون فکنی زیاد دور از جسد نرید و همون دورتا دور جسد بگردید و بعد از مرور زمان کم کم فاصله رو زیاد کنید. حتما از خودتون میپرسید که اگه این طوریه چرا کسانی که برون فکنی میکنن نمیرن به این ستاره شناس ها کمک کنن! این طوری که خیلی راحت میشه از همه چی سر دراورد.
من جواب این سوالو از کسی شنیدم که اینجا می نویسم: خود ناسا شرایطی رو برای بعضی از افرادشون آماده
میکنن و بهترین استاد ها در زمینه ی خروج روح رو استخدام میکنن و...

روش های انجام برون فکنی :

تا این جا که همش مقدمه بود از این جا به بعد یه کم عملی تر میشیم!.

برای برون فکنی روش های زیادی وجود داره که کامل ترینشون کتاب برون فکنی در 30 روز)
هست که متونید برید بخرید. ولی این کتاب به درد بعضی ها نمیخوره،چون 30 روز برای اون ها
خیلی زیاده ! مثل خود من! که اصلا حوصله ندارم 30 روز صبر کنم.

اما روش های برون فکنی بهتره که یه دعایی قرآنی آیه الکرسی یه چیزی بخونید که اتفاقی
نیافته):

1-وقتی که خوابتون میاد به سقف نگاه کنید،آرامش داشته باشید ، حالا دستاتون رو طوری
که خسته نمیشید بالا نگه دارید(میتونید از آرنج به بعد رو بالا نگه دارید)حالا کم کم خسته تر
میشید و کم کم میرید تو خواب ولی تا میخواد خوابتون ببره،دستتون خود به خود میافته و شما
با اون ضربه بیدار میشید،تا بیدار شدید دوباره دستتون رو به حالت قبلی برگردونید و دوباره
همون اتفاق قبلی میافته.یعنی شما میخواید بخوابید،ولی بیدار میشید.

انقدر این کارو بکنید که دیگه کاملا برید تو حالت خواب و بیداری،بعد از یه مدت احساس میکنید
که بدون بالا نگه داشتن دست هم میتونید خودتون رو در حالت خواب و بیداری نگه دارید.

(تا وقتی که مطمئن نشدید،دستتون رو نخوابونید) حالا شما نه دستتون بالاست نه تو خوابید
اگه اول با دست کاری نکنید،به احتمال100 درصد به خواب میرید ولی الان دیگه به مرحله ای
رسیدید که بین حالت خواب و بیداری هستید و این حالتو با جسمتون انجام نمیدین،با تمرکز
هست که شما در این حالت باقی موندین.حالا چشماتون رو ببندین،به بین دو ابرو تمرکز کنید

البته نه تمرکزی که آرامشتون رو به هم بزنه و از حالت خواب و بیداری کاملا بیدار شید.

(کلا بذارید بگم که وقتی بیدارید،در جا به خواب نمیرید و اول از حالتی عبور میکنید ، بعد به

خواب میرید،این حالت همون حالت خواب و بیداری هست،ما هم میخوایم که در این حالت

به خواب نریم و همین طوری در حالت خواب بیداری باشیم،چون برون فکنی در این حالت

رخ میده،حالا متوجه شدید؟!) دوباره برمیگردیم به همون تمرین

به ناحیه ی بین دو ابرو تمرکز کنید،حدودا تا وقتی که احساس کنید خیلی به این ناحیه تمرکز

کردید.حالا چشماتون رو باز کنید(از این جا به بعد میتونید یکی از روش های زیر رو انجام بدین

چون تا اینجا فقط یاد گرفتین که چطور به حالت خواب و بیداری برید. توجه کنید که در روش های

زیر هیچ عکس العمل فیزیکی انجام ندین و فقط تصور کنید)

1-احساس کنید که سقف اتاق داره به شما نزدیک میشه

2-یک طناب رو جلوتون تصور کنید و از اون بالا برید

3-احساس کنید روی یک جای داغ قرار گرفتین و میخواید از اون جا بلند شید.

4-تصور کنید که دستتون رو گذاشتین رو تخت و بلند شدین

5-احساس کنید روی آب هستین و مشن طور شناور شدن و سبک تر میشید

6-احساس کنید که هیچ وزنی ندارید و سبک شدید،حالا به طرف بالا حرکت میکنید

7-تصور کنید که از حالت دراز کش،میشینید و سپس بلند میشید

8-تصور کنید که سر روحتون رو میچرخونید و همین طر کل روح رو در جسم میچرخونید و همین

طور میاید بیرون از جسم.

این روش ایی که گفتم روش هایی هستن که با سرعت زیاد شما رو به برون فکنی میرسونن

فقط تنها نکته که باید در 8 روش بالا دقت کنید،اینه که فکر کنید شما روح هستید و در یک

جسم گیر افتادید و میخواهید از شرش خلاص شید،حالا هر تصوری رو انقدر روش فکر کنید

که بالاخره از جسم خارج شید.شاید الان پیش خودتون بگید که اینا سختن و تمرکز جواب نمیده

باید بگم که وقتی در حالت خواب و بیداری هستید به قدر این ها آسون و سریع انجام میشن

که خودتون هم تعجب میکنید. اگه اطمینان ندارید به حرفم وقتی که به حالت خواب و بیداری

رفتید،بگید چه قدر سردمه،همون موقع سردتون میشه در صورتی که قبل از این فکر اصلا

احساس سرما درونتون وجود نداشت تلقین در بین حالت خواب و بیداری،99 درصد بهتر از

حالت بیداری انجام میشه.

این هم روش های برون فکنی. دیگه وقتی از روحتون خارج شدید جسمتون رو میبینید که روی

تخت هست ولی شما یکی دیگه هستید!! این همون برون فکنی هست که بعد از یک بار

انجام اون چنان بهتون حال میده که دوست دارید اصلا بیدار نشید!!.

فقط اگه در دیدن جسمتون بترسید،کار یکم خراب میشه

این تمرینا رو 90 درصد از کسانی که بهشون گفتم در شب اول جواب داده! شما هم میتونید

در شب اول این کار رو انجام بدین تنها قسمت مهم این تمرین،رفتن به حالت خواب و بیداری

هست که مهم ترین بخشه برون فکنی اینه و البته باقی موندن در این حالت هم موثره

با یرون فکنی میتونید به خواب دیگران هم برید روشش اینجوریه:

وقتی از جسدتون اومدید بیرون،اراده کنید که برید تو خواب فلان کس ! همین!!

نظر شما چیه ؟ یعنی ادم با این کارا میتونه جسم خودشو به وسیله روحش ببینه ؟ر
سپاس یادتون نره Heart
 :....I miss myself.....:    

پاسخ
 سپاس شده توسط یلدا 86 ، محمد حسین قادری
آگهی
من خیلیی برون فکری کردن ولی نه از این روش
باید بگم که عااالیییههههه
خیلی خوبه
برون فکری واقعا واقعیه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
my life ❤︎noʎ ǝʞᴉl ᴉ
پاسخ
 سپاس شده توسط (ʂէεllმ(R
(11-03-2020، 12:37)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی خوبه
برون فکری واقعا واقعیه

از جسمت میترسی ؟؟

اینو پرسیدم چون میخوام امتحان کنم
 :....I miss myself.....:    

پاسخ
منتقل شد
+
لطفا تو زدن تاپیک در انجمن مربوطه دقت کنید .
پاسخ
 سپاس شده توسط (ʂէεllმ(R
وااای خیلییییییی عالیههههههههه
من حتمااااااااا امتحانش میکنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16293567424736
پاسخ
 سپاس شده توسط (ʂէεllმ(R
(11-03-2020، 12:38)..(stella(R نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2020، 12:37)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی خوبه
برون فکری واقعا واقعیه

از جسمت میترسی ؟؟

اینو پرسیدم چون میخوام امتحان کنم

نه وقتی به کاری که میخوای فکر کنی
اصلا نمیترسی
بگو این خودمم پس ترس نره
my life ❤︎noʎ ǝʞᴉl ᴉ
پاسخ
 سپاس شده توسط (ʂէεllმ(R
آگهی
دلم میخواد امتحان کنم روش های زیادی هست یکمی سخته انجام دادنش.....

فقط دقیقا نفهمدم چجوری به حالت عادی برگردیم؟
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
پاسخ
 سپاس شده توسط (ʂէεllმ(R
یعنی واقا میشه Confused
می خوام امنتحان کنم ولی یکم سخته...
https://harfeto.timefriend.net/17100514030732
پاسخ
 سپاس شده توسط (ʂէεllმ(R

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نقطه ی کور چشم انسان
  انسان حس مغناطیسی دارد
Rainbow تحولات مغز انسان ۳۰ ثانیه پس از مرگ
  شباهت درخت نخل و انسان
  دانستنی جالب انسان
  واقعا انسان‌ها فقط از 10 درصد مغزشان استفاده می‌کنند؟
  انواع جوجه های محلی و رام کردن(به این تاپیک پست اضافه کنید وسوالاتتون رو بپرسید)
  چرا نوزاد انسان قادر به راه رفتن نیست؟
  آیا “انسان‎های باستانی” قربانیان انقراض ششم بودند؟
  موی انسان می‌تواند وزن ۲ فیل را تحمل کند!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان