امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سطری از کتاب

•قدرت فكر ♡
#ژوزف مورفی

برای قدرت روحی و باطنی خود ارزش قائل شويد و آن را دست كم نگيريد.
يقين داشته باشيد كه اين عنصر درونی قادر است پاسخ همه‌ی مشكلات را بيابد. چون تصوير ذهنی شماست كه در بيرون انعكاس می‌يابد.
پس تصوير وفور و غنا و شادى و تندرستی را به ذهن بسپاريد و مطمئن باشد فرايند آن را به چشم خواهيد ديد.
پاسخ
آگهی
•مثل خون در رگ‌های من ♡
#احمد شاملو

دستت را به من بده، ای تصویر شادمانۀ همه امیدها ! فردا از آن ماست. چرا که نباشد؟ این شایستگی را روح ما به ما می‌دهد. روح ما و معرفت ما.
من با یاری دستان تو همۀ سپیده‌دم‌ها را فتح خواهم کرد. زیرا که به عشق ایمان دارم. به تو فکر می‌کنم و وجود دوگانۀ خود را احساس می‌کنم. تو را دوست می‌دارم و پیروز می‌شوم. تو را در بر می‌گیرم، و این پیوندی است که میوه‌اش پیروزی است.
پیروزی به زندگی و بدی.
پاسخ
•یادداشت‌های روزانه یک هنرمند ♡
#آن ترویت

پذیرش تفاوت‌های زنان و مردان کاملا معقول است. اینکه زنانگی برای من "خانه" است، به این معنا نیست که من میخواهم همیشه در خانه بمانم. اگر من هرگز از خانه بیرون نروم راکد می‌شوم.
من بیش از آن انرژی، کنجکاوی و نیرو دارم که اینقدر محدود بمانم. در محدودیت، کل حوزه‌های وجودم یا ناقص می‌ماند یا صدمه می‌بیند و اگر بخواهم نسبت به خودم مسئول باشم -که میخواهم- باید بتوانم آمال و آرزوهای خود را دنبال کنم.
پاسخ
•راز ♡
#راندا برن

گاهی وقت‌ها به‌ دیگران فرصت میدهی که شادی تو را فراهم کنند و گاهی نیز آن‌ها اینکار را آنچنان که تو میخواهی نمی‌کنند، چرا؟ زیرا فقط یک نفر مسئول شادی و سعادتمندی تو است و آن کسی نیست جز خود تو.
بنابراین والدین، فرزندان یا همسرت بر شادمانی و سعادت تو کنترلی ندارند. آن‌ها خیلی ساده فرصت این را دارند که در خوشی‌های تو سهیم باشند. شادی تو در درونت قرار دارد. تمام شادی تو در فرکانس عشق، بلندترین و قدرتمندترین فرکانس جهان قرار دارد.
پاسخ
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку
همه در جهان آدم های خوبی بودیم فقط می خواستیم آن خوبی را در لحظات نامناسبی به هم عرضه کنیم و به همین دلیل بود که هرگز به هم نمی رسیدیم!

#از_طرف_او
#آلبا_دسس_پدس
پاسخ
 سپاس شده توسط saba 3 ، sober
چرا بایستی علیه عشق دم زد؟ مگر یگانه و زیباترین چیزی که روی زمین یافت می‌شود عشق نیست؟ عشق سرچشمه‌ی تمام شجاعت‌های انسانی است، منشا تمام وجد و هیجانات، شعر و موسیقی و هنر و بالاخره منشا همه چیز عشق است!

گوستاو فلوبر_مادام بوواری
پاسخ
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку
آگهی
انسان هرگز نمیتواند از رویاهای خود دست بکشد. رویا خوراک روح است.
همانطور که غذا خوراک تن است.
در زندگی بارها رویاهامان را فرو ریخته، و تمناهامان را ناکام می بینیم،
اما باید به دیدن رویا بپردازیم.
اگرنه، روحمان می‌میرد ...

خاطرات یک مغ
#پائولو_کوئلیو
پاسخ
•گریزان ♡
#الیف شافاک

«ما آدم‌ها دنبال عشقی هستیم که ما را از این دایره‌ی‌ ابدی بیرون بکشد؛ عشقی متفاوت و غیرمعمولی. اما ما نه فرهاد کوه‌کن هستیم و نه سیمرغ که در آسمان پرواز کنیم. هم دنبال عشقی افسانه‌ای‌ هستیم، هم قصه‌ها و افسانه‌ها را سطربه‌سطر از زندگی‌مان پاک می‌کنیم.»
پاسخ
بهترین چیز برای آدم همین است :
اعتقاد داشتن به حرفی که می‌زند و دوست داشتنِ کاری که می‌کند.

گفتگو_در_کاتدرال
ماریو بارگاسیوسا
پاسخ
•قهوه سرد آقای نویسنده ♡
#روزبه معین

‌‌‌‌‌‌‌دفترچه تلفن من پُر از اسم‌های جور واجوره؛ اما وقتی دنبال کسی می‌گردم که باهاش چند کلمه بتونم حرف بزنم، می‌بینم که به صورت مفتضحانه‌ای هیچکس رو ندارم!
و اون اعدادی که جلوی اسم‌ها نوشته شده، مثل اعدادی که روی یه چک بی‌محل نوشته شده، بی‌ارزش و مسخره هستن .
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Eye-blink کتاب زبان بدن (چگونه افکار دیگران را بخوانیم)
  کتاب باشگاه پنج صبحی ها
Book کتاب رستاخیز مردگان
  کتاب ۴۸ قانون قدرت
  کتاب ۳۳ استراتژی جنگ
  کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم
  کتاب هرگز سازش نکنید
  کتاب نبرد من
Book کتاب { چگونه دیگران را روانکاوی کنیم؟}
  کتاب The Art of Seduction

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان