امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دختری جوان به خاطر پسر مورد علاقه اش دست به خودکشی زد + زورگیری با چاقو

دختری جوان به خاطر پسر مورد علاقه اش دست به خودکشی زد/ تلاش یک ساعته پلیس روی پل "صنیع خانی" نتیجه داد
دختری که به خاطر پسر مورد علاقه اش و رهایی از زندگی با شوهر فعلی اش قصد خودکشی از روی پل صنیع خانی را داشت، با تلاش پلیس از این کار صرف نظر کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، ساعت 4 و 10 بامداد امروز 29 اردیبهشت ماه در پی اعلام مرکز فوریت های پلیس تهران بزرگ مبنی بر یک مورد اقدام به خودکشی در آدرس اتوبان آزادگان، پل صنیع خانی بلافاصله واحد گشت خودروی کلانتری 152 خانی آباد نو به موقعیت اعزام و به بررسی موضوع پرداخت.

در بررسی های پلیس مشخص شد که زن جوانی به نام سمیه 25 ساله روی پل صنیع خانی با آویزان کردن خود از میله های کناری قصد خودکشی داشته که خودروهای عبوری متوجه آن شدند و با تماس به آتش نشانی و پلیس 110 موضوع را اطلاع داده اند که سریعا امدادگران و ماموران نیروی انتظامی در محل حاضر و با صحبت و مشاوره یک ساعته وی را از این اقدام منصرف کرده و از کنار پل دور می کنند.

ماموران سمیه را بلافاصله تحت الحفظ به کلانتری منتقل و در حالی که حال مساعدی نداشت و مدام گریه می کرد پس از آرام شدن تحت بازجویی قرا می دهند که وی قصد خود را از خودکشی انصراف نازمزدش به هویت فرشید از ازدواج با وی عنوان کرد.

وی در ادامه اعلام داشت : مدتی با فرشید دوست بودم تا اینکه وی از ازدواج با من پشیمان شد و من نیز بلافاصله با یکی از پسر های فامیل به پیشنهاد خانواده ام ازدواج کردم.

سمیه افزود: در حال حاضر با شوهرم مشکل دارم و زندگی به کامم تلخ شده است و به دلیل اینکه شوهرم از بستگان مادرم است جرات متارکه و بیان طلاق را ندارم و به همین دلیل صبح امروز تصمیم به خودکشی گرفته تا از این زندگی زجرآور رهایی یابم.

در ادامه ماموران با خانواده سمیه تماس گرفته و آنان با حضور در کلانتری گفته های دخترشان را تائید کردند.

سرهنگ امید بهمنیاری رئیس کلانتری 152 خانی آباد نو با اعلام این خبر به خبرنگار باشگاه خبرنگاران، گفت: سمیه به دلیل اینکه با اقدام به خودکشی، اخلال در نظم عمومی کرده بود برای رسیدگی به جنبه عمومی جرم به مرجع قضایی معرفی شد.

زورگیری از مادرزن با چاقو!

رییس کلانتری 115 رازی از دستگیری دامادی خبرداد که با چاقو از مادرزنش زورگیری کرده بود.

سرهنگ حسین دلاور در گفت وگو با ایسنا، در تشریح جزئیات این خبرگفت: در ساعت 10 صبح بنا بر اعلام مرکز پیام فوریت‌های پلیسی در مورد یک درگیری و حضور سارق زورگیر در آدرس خیابان ولی عصر(ع) سریعا واحد گشت این یگان به محل اعزام شد.

وی افزود: فرد جوانی به نام "آرش" به واحد گشت مراجعه و اظهارداشت که پدرش "مهدی" به منزل مادر بزرگش که "صغری" نام دارد و ساکن یافت آباد است، مراجعه و از کهولت وی سوء استفاده و با تهدید چاقو به زور از وی گردنبندش را به سرقت برده و متواری شده است.

دلاور با بیان اینکه ماموران ضمن بررسی موضوع و پس از اینکه از صحت گفته های "آرش" اطمینان حاصل کردند سریعاً متهم را دستگیر و جهت بررسی های بیشتر به کلانتری دلالت دادند گفت: در بازرسی بدنی متهم مبلغ یک میلیون و چهارصد و هشتاد هزار تومان وجه نقد کشف ، که در بازجویی های فنی متهم اظهار داشت پس از سرقت گردنبند آن را در خیابان 15 خرداد به مالخری به نام منصور " به مبلغ دو میلیون سیصد و سی هزار تومان فروختم که از محل فروش ان مقداری انگشتر نقره جهت فروش در کنار خیابان خریداری کردم و مابقی در دست خودم است.

وی افزود: شاکیه "صغری" نیز به ماموران گفت که دامام "مهدی" روز گذشته به منزلمان امد و از من در خواست دو میلیون تومان وجه نقد کرد که گفتم ندارم؛ سپس کارد آشپزخانه را برداشت و به گلویم گذاشت و تهدید به قتل کرد من نیز از ترس مرگم گردنبند طلا به وزن 28گرم را باز کرده و به وی دادم که متهم در این خصوص بیان داشت: اظهارات صغری، مادرزنم را قبول دارم که با راهنمایی متهم عوامل تجسس به پاتوق مالخر در خیابان 15 خرداد اعزام و پس از تعقیب و مراقبت مالخر را دستگیرکردند.

به گفته دلاور، در این رابطه پرونده ایی تشکیل و هردو متهم جهت سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرا گرفتند.
به سلامتیه رفقای قدیم
که شدن ..... های جدید
پاسخ
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، mohpoolad ، L²evi ، mahru ، اذیتا ، saba 3 ، taran08 ، _PαяαиÐ_ ، sohrabe khaste ، ຖēŞค๑໓
آگهی
عقل نداشته ها.Big Grin حیف نیس به خاطر یه پسر خودکشی کنی SleepyBig Grin
پاسخ
وقتی دلت پیش یکی گیرباشه وپیشش نباشی روزی هزاربارمیمیری
زان روزهاى خوب ، گویی هزار سال گذشته...
پاسخ
اسکل بوده  این دختر که بخاطر یه پسر خودکشی کرده :cool:
پاسخ
خاک برسرش کدوم پسری چنین ارزشی داره
دختری جوان به خاطر پسر مورد علاقه اش دست به خودکشی زد  + زورگیری با چاقو 1
پاسخ
چه جالب بودن خخخخخخحخخخ
Big Grinدوستتون ندارمBig Grin
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کدام کشور به خاطر چاقی اقامت نمیدهد؟+عکس
  شیوه عجیب دختران جوان برای سرقت از تازه عروسها
Thumbsdown گرفتاری جوان موتورسوار با ۲۰ کیلو تریاک!
  نامه‌ی دختری زشت که میخواست زیبا باشه
  همه چیز در مورد تزریق چربی و توصیه های مهم درمورد آن
  خودکشی مردی که عاشق بازیگر زن مشهور بود
  رقصنده معروف و شاخ اینستاگرام خودکشی کرد ( عکس )
Heart من به خاطر بایدن و اوباما اینجا هستم
Heart تکذیب خبر رویترز در مورد رخدادهای شب گذشته در بغداد
Sad خودکشی این دختر بخاطر زیبایی حسادت برانگیزش +عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان