امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درخواست بی شرمانه ی دختر خاله ی هوس بازم

خوشم اومد ولی واقعا چطوری جلو خودشو میگرفت با اون پدر و مادر ودختر خالشو......
اشک هایی که برای هر شکست میریزم
همان عرق هایی است که برای هر پیروزی نریخته ایم!درخواست بی شرمانه ی دختر خاله ی هوس بازم 4
پاسخ
آگهی
(10-06-2017، 17:58)オスイン نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین مگه ما جنگ خواستیم

هر موقع دشمن خواست حمله کنه من بهشون میگم دم خونتون کارت پستال بفرستن ازت اجازه بگیرن 4fvf

• بحثو ادامه ندید!
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، # αпGεʟ
(11-06-2017، 11:18)fatemeh.mh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2017، 17:58)オスイン نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2017، 15:40)fatemeh.mh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2017، 11:09)オスイン نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2017، 11:06)fatemeh.mh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی میگن شهادت لیاقت میخوادواسه همینه
واقعامتاسفم واسه بعضیاکه شهیداشون کسانی که به خاطرحفظ امنیتشون رفتن وشهیدشدن روهم مسخره میکنن

ببین هر کی یه نظری داره مثلا اعتقاد اون این بوده که بره شهید بشه اعتقاد من این که باید از زندگی لذت ببری
وقتی دشمن داره به خاکت به ناموست تجاوزمیکنه وقتی بمب میریزه روسرشهرت ومردم شهرت دقیقابایدازچی لذت ببری؟؟

ببین ما موقعی که به دنیا می یایم برامون اسم انتخاب میکنن برامون دین انتخاب میکنن بدون اینکه ما بتونیم انتخابی داشته باشیم ببین مگه ما جنگ خواستیم
شماالان میتونی هم اسمت روتغییربدی هم دینت رو.ولی جنگ یه چیزتحمیلیه.زمان جنگ فقط دوتاراه داری.یااینکه تسلیم بشی وهمه زندگیت روبسپاری به دشمن ویااینکه دفاع کنی واستقلال داشته باشی

اول اینکه اسمت نمیشه عوض کنی من پوستم کند شد ولی نتونستم تو هم دینت عوض کن که سریع بیان بیرنت اعدامت کنن اگه تسلیم میشدیم خیلی از جوونا کشته نمی شدن ایران همیشه برای من مقدس بوده با تاریخ هفت هزار ساله

درخواست بی شرمانه ی دختر خاله ی هوس بازم 4
پاسخ
(11-06-2017، 14:19)オスイン نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-06-2017، 11:18)fatemeh.mh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2017، 15:40)fatemeh.mh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2017، 11:09)オスイン نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین هر کی یه نظری داره مثلا اعتقاد اون این بوده که بره شهید بشه اعتقاد من این که باید از زندگی لذت ببری
وقتی دشمن داره به خاکت به ناموست تجاوزمیکنه وقتی بمب میریزه روسرشهرت ومردم شهرت دقیقابایدازچی لذت ببری؟؟

ببین ما موقعی که به دنیا می یایم برامون اسم انتخاب میکنن برامون دین انتخاب میکنن بدون اینکه ما بتونیم انتخابی داشته باشیم ببین مگه ما جنگ خواستیم
شماالان میتونی هم اسمت روتغییربدی هم دینت رو.ولی جنگ یه چیزتحمیلیه.زمان جنگ فقط دوتاراه داری.یااینکه تسلیم بشی وهمه زندگیت روبسپاری به دشمن ویااینکه دفاع کنی واستقلال داشته باشی

اول اینکه اسمت نمیشه عوض کنی من پوستم کند شد ولی نتونستم تو هم دینت عوض کن که سریع بیان بیرنت اعدامت کنن اگه تسلیم میشدیم خیلی از جوونا کشته نمی شدن ایران همیشه برای من مقدس بوده با تاریخ هفت هزار ساله

کی گفته بخوای دینت روعوض کنی میبرن اعدامت میکنن؟
فکرشوبکن اگه هزاران نفرازجوونامون شهیدنمیشدن ماالان مثل سوریه.یمن فلسطین و... بودیم.امنیت نداشتیم.واقعاحاضری خواهرت برهنه توجامعه حاضربشه؟
[کاش‌میشُد بَعضیا‌رواَز‌‌مَجازی بیرون‌کِشید مُحکَم‌بَغَلِشون‌کَرد^^♡
پاسخ
تا باشد از این دختر خاله ها Telegh_01
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان