امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اگه اسفندی ای حتماااااااااااااااااا بخون حال کن......

اطلاعاتی در مورد ماه تولد شما
سمبل : دو ماهی كه خلاف جهت هم شنا می كنند
عنصر : آب
سیاره : نپتون
عضو آسیب پذیر : پاها
روز اقبال : جمعه
اعداد شانس : 2و6 و354 ا7 ، 11 ، 73 ورنگ : سبز روشن
گل : نسرین
حیوان : ماهی
رنگ شانس : آبی آسمانی وقهوه ای روشن
همراهان مناسب : اردیبهشت ، تیر ، دی ، آبان
گل ماه تولد شما:
اسفند گل نرگس
مهربان، با گذشت و بسیار تودار هستید، به هیچ وجه خودخواه نیستید.همیشه بهترین را برای دیگران می‌خواهید.دوستانتان برایتان بسیار مهم هستند و قدر آنچه را که دارید می‌دانید.بین دوستان محبوب هستید و در خانواده نظر شما بر دیگران ارجحیت دارد..
متولد اسفند را به تماشاي فيلم اکشن نبريد
متولدين اسفند ماه براي ارضاي خواسته‌هاي خود، به وفور تغيير عقيده مي‌دهند و از اين شاخه به آن شاخه مي‌پرند و گاهي اوقات رفيق نيمه راه شما مي‌شوند. آنها از تماشاي تئاتر و بازديد از موزه‌ها لذت مي‌برند و اين مکان‌ها در واقع پاتوق مورد علاقه‌شان محسوب مي‌شوند. آنها از تماشاي فيلم‌هاي سوزناک و رمانتيک به وجد مي‌آيند، از اين رو هرگز آنها را به تماشاي فيلم‌هاي اکشن و پر زد و خورد نبريد. آنها هرگز از يافتن نيمه گمشده خود نااميد نمي‌شوند و تا او را نيابند، دست از تلاش سرسختانه خود بر نمي‌دارند. تحت هر شرايطي بايد با آنها احساساتي و عاطفي برخورد کنيد تا عميقا آزرده‌خاطر و دلخور نشوند. هرگز با خشونت با آنها رفتار نکنيد. آنها علاقه چندان به حل و فصل مسايل مالي ندارند و ترجيح مي‌دهند که اين طور مسايل را به شريک زندگي‌شان بسپارند و خود از آن دور بمانند. آنها افرادي خيال‌پرداز هستند که به جاي زندگي در دنياي مادي، در عالم معنويت به سر مي‌برند. اگر مي‌خواهيد هديه‌اي به آنها بدهيد که مورد توجه‌شان قرار بگيرد، بهتر است چيزي هنري مثل يک تابلوي زيباي نقاشي برايشان بخريد. آنها مايلند مثل شاهزاده‌ها زندگي کنند و به همراه چند شاخه گل رز در حالي که مقابل‌شان زانو زده‌ايد از آنها خواستگاري کنيد. بله، آنها مثل سيندرلاي قصه‌ها منتظر شاهزاده‌اي سوار بر اسب سپيد هستند و همواره خود را در قصر روياهايشان مجسم مي‌کنند . فلز متولدین اسفند: قلعفلز متولد اسفند ٬ آهن ٬ جیوه ٬ طلا و یا سرب نیست بلکه آلیاژی از فلزهاست که نشانگر غیر واقعی و توهم آمیز بودن این افراد است. آنها قوی تر از آن هستند که می پندارید و عاقل تر ازآن که می شناسید ولی تا زمانی که خودشان راز وجود شان را کشف نکنند ٬ راز آنها همواره پوشیده و مخفی باقی خواهد ماند. یک متولد اسفندتمایل چندانی به آرزوهای دنیوی ندارد٬ همچنین برای مقام ٬ قدرت و یا رهبری ارزشی قائل نیست و ثروت و مال دنیا برای او جذابیتی ندارد. او به آینده هیچ اشتیاقی ندارد و نسبت به آن بی خیال است. در مورد گذشته نیز دانشی شهودی دارد و در مورد امروز شکیبا و مقاوم است

شما تحت تاثیر کدام رنگ هستید:
متولدین اسفند: سبز
رنگ بخشنده فطرت آنها سبب شده تا اصولاً عاری از هر نوع حرص و طمع باشند. سرشت دلپذیر٬ جذاب و در عین حال تنبل متولدین اسفند شما را تحت تأثیر قرار می دهد. او نسبت به همه قید و بندهایی که محدود کننده هستند بی اعتناست به شرط آنکه آزادی خیال پردازی را از او نگیرند و بتواند بنا به خواست خود زندگی کند. او همچنین در مقابل توهین ها٬ تهمت ها و نظرات دیگران نیز بی تفاوت است٬ بنابراین خیلی به ندرت ممکن است عکس العمل شدیدی از او ببینید. البته فکر نکنید که کلاً آدمی بی خیال است زمانی که احساساتش جریحه دار شود با زیرکی خاص خود به نیش و کنایه می پردازد و طرف مقابل را مورد ریشخند و استهزاء قرار می دهدفال مصری : اسفند متولدین دهه اول این ماه، دارای روحیه‎ای متعادل – خوشرو – خوش برخورد – از مشاغل سخت گریزان – تا حدی راحت طلب – از نظر اقتصادی نسبتاً موفق و تابع شرایط روز – عموماً به خورد و خوراک و لباس اهمیت زیادی می‎دهند – تا زمانی که منافع آنان در خر نیفتد، در دوستی و شراکت پایدار – عموماً اجتماعی و معاشرتی – بعضاً درون‎گرا – از نظر خانوادگی دلسوز مهربان، اما متعصب – مسئول و توجیه‎گر افراد خانواده – از نظر اقتصادی متوسط – گاه خسیس و تنگ نظر – از لحاظ شغلی، اغلب متخصص و متبحر در کار – از لحاظ روحی مرگ اعضاء خانواده و فامیل، تأثیر عمیق و پایداری روی آنان خواهد داشت – از نظر خانوادگی و اجتماعی فعال و طالب دخالت در امور – اهل آموختن و دانستن – برخی طالب سبیعت و تفریح و برخی طالب مطالعه و تحقیق – متولدین این دهه اغلب به علوم انسانی، ادبیات و هنر علاقمند می‎باشند – اینان دارای مقاومت جمی و روحی خوبی در مقابل بیماریها هستند. واکنش‎های آنها ر مقابله با مشکلات سخت افراطی بوده اما در مواقع دیگر متعادل می‎باشند – این افراد اغلب از هوش و ذکاوت خوبی برای از میدان به در کردن رقبا و همکاران دارند و همچنین اهل زد و بند و سازش نیز می‎باشند .
مشاغل موافق این افرائ عموماً معماری – ساختمان سازی – نقشه برداری – امور دکوراسیون و تزئینات – امور فرهنگی – هنری – اجتماعی و … می‎باشد

تو همان اسفندی

ونویدی به بهار

گرچه زخم داری به دل

از غم هجرت یار

در رُخت خندانی

به زبان شعر فروغ

با صداقت در دل

بگذار من گویم

حس را من جویم

در ورای دل تو

راهی من پویم

در دلت شوق بهار

تو همان اسفندی
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، اقیانوس اشک ها ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، عاشق الکترونیک
آگهی
UndecidedUndecidedUndecided
پاسخ
 سپاس شده توسط ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، عاشق الکترونیک
ممنوننننننننننننننننننننن[b][code]
در تمام زندگی به ما یار دادن خیانت کنیم
ولی به نگفته اند دوستی کنیم
پاسخ
 سپاس شده توسط ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، عاشق الکترونیک
پرچم اسفندیا بالاآآآآآآآآآآآآآآ

اصن عشقن اسفندیا

خودمم اسفندم
پاسخ
 سپاس شده توسط عاشق الکترونیک
منم اسفندی هستم... و موافقم همش درسته... همش...
ممنون پست جالبی بود...
پاسخ
مرسیSleepySleepySleepy
پاسخ
آگهی
(29-05-2014، 13:12)♥نیما ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسیSleepySleepySleepy
خواهش دارمBig Grin

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه اسفندی ای حتماااااااااااااااااا بخون حال کن...... 2
پاسخ
من زاده ی اسفندم
اگر مرا می خواهی باید با غرورم بخواهی
اگر مرا می خواهی باید با پیچیدگی ام بخواهی
اگر مرا می خواهی باید با صراحتم بخواهی
من با بقیه متفاوتم
اگر می خواهی مثل بقیه باشم برو دنبال همان بقیه
آن چه درون من خفته است عشق است عشقی که منتظر است دست از پا خطا کنی تا تلخ ترین تلخ هارا به تو بچشاند
پس اگر نمی توانی خاص بودنم را تحمل کنی به من نزدبک نشو که هم دورت می کنم هم((درو))ات
پاسخ
Confused5B:Confused5B:Confused5B:Confused5B:Confused5B:Confused5B:Confused5B:Confused5B:Confused5B:Confused5B:لاکصب ازقدیم بالا بوده حالاحالا ها هم بالاستConfused5B:Confused5B:Confused5B:Confused5B:Confused5B:
خداوند زمین را آفرید و گفت :

به به چه زیباست.سپس مرد را آفرید و گفت : جانمی این دیگه آخرشه !

و بعد هم زن را آفرید و با کمی اخم گفت : اشکالی نداره آرایش میکنه !!!
پاسخ
تا دنیا دنیاس اسفندیا تو قلب ماهاس......×...........
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Thumbs Up family...بخون خیلی جالبه..
  در کرونا سفر نرو، اگر رفتی اینو بخون!
Heart ♛فروردینی یعنی عشق(خیلی جالبه بیا بخون تا تهش)ஜ۩۞۩ஜ
  همیشه سعی کن شهوتت بر عشقت غلبه نکند(بخون ضرر نمیکنی)
  اول نامه ام رو بخون بعد دلم رو بشکن
  فرقه کتاب درسی دخترا و پسرا(به من چه خودت بیا بخون ببین طنزه یا نه)
Tongue اگه اسفندی هستی بیا تو !!!
  بخون!نخونی ازدستت رفته!
  قران و ریاضی...بخون شاید چن دیقه وقتتو بگیره ولی می ارزه
  خیلی باحاله ! بیا بخون !!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان