امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

12 نکته درباره ی کتی پری!!

1. به گزارش نیک صالحی کتی پری با نام کاترین هادسن به دنیا آمد ولی بعدها نامش را تغییر داد تا با کیت هادسن اشتباه نشود. تصویر زیر عکسی از کیت هادسن در صحنه ای از فیلم "جنگ های عروس" است.

12 نکته درباره ی کتی پری!! 1

2. کلمه "مسیح" روی مچ دست راست کتی پری خالکوبی شده است. او بعدها به رسانه ها گفت :"وقتی اجرا می کنم ، همیشه بخشی از من خواهد بود." و مستقیم به من نگاه می کند و می گوید:"به خاطر داشته باش تو از کجا آمدی"

3. هوادارانش در طول یکی از کنسرت ها به افتخار یکی از آهنگ هایش برق لب آلبالویی روی صحنه پرتاب کردند!

4. والدین کتی پری هر دو پیشوایان روحانی مسیحت فرقه پروتستان در سانتا باربارا هستند. او در شبکه ام تی وی گفته است: "من در یک خانواده به شدت مذهبی بزرگ شده ام که در آن تنها چیزی که وجود داشت آیات انجیل بود." والدین کتی پری، کیت و مری هادسن هستند.

5. والدین کتی پری ارتباط هایی با بخش ضبط اشعار انجیل در نشویل دارند . به گزارش نیک صالحی از همین رو او حرفه موسیقی اش را اولین بار با خواندن سبک پاپ مسیحی شروع کرد.

6. وقتی او 16 ساله بود یک آلبوم موسیقی پاپ مسیحی با نام واقعی خودش کتی هادسن منتشر کرد. او درباره این آلبوم گفته است:"این آلبوم شاید تنها به دست 100 نفر رسید و بعد ورشکسته شد."

7. در سال 2004 دوباره سعی کرد آلبوم دومی با ماتریکس (که برای آوریل لاوین نیز اینکار را کرده بود) منتشر کند ، ولی برنامه ریزی آن درست چند هفته قبل از انتشار متوقف شد

. 8. در آلبوم "یکی از پسرها" کتی پری تمام ترانه های آلبوم را خودش نوشته و یا آنکه در نوشتن آنها همکاری داشته است.

9. کتی پری گربه ای به نام کیتی پوری دارد.

10. کتی پری و راسل برند بعد از سه ماه آشنایی با یکدیگر نامزد شدند. برند از او در تعطیلات سال نو 2009 در هند خواستگاری کرد ، در حالی که او سوار بر یک فیل مشغول تماشای آتش بازی بود.

11. در سال 2009 در حالی که او مشغول عکس برداری مجله بود، باید یک میمون را در صحنه می داشت ولی میمون بر روی تمام لباسش خرابکاری کرد و او مجبور شد در وسط کار به حمام برود.

12. کتی پری یک بار خودش را نسخه چاق تر امی واین هاوس و نسخه لاغرتر لیلی آلن توصیف کرد. ولی آلن از این توصیف ناراحت شد و تهدید کرد شماره تلفن شخصی کتی پری را منتشر می کند.
پاسخ
آگهی
کلایه جوریه این بشر

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  درباره وانتونز+ عکس
  200 حقیقت درباره ی 1D
  توضیحی درباره ی آلبــوم هـــــآی جاستین
  "درباره وان دایرکشن"
  26 حقیقت درباره امینم
  درباره سالار عقیلی و همسرش+عکس
  اعترافات یاس درباره زندگی خصوصی اش
  50 نکته خصوصی در زندگی آوریل لاوین (خیلی جالب)
  10 نکته‌ای که در مورد کیتی پری نمی‌دانستید‍‍!( -----< عکس>
  اگفته های انریکه ایگلسیاس خواننده معروف درباره ظاهرش

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان