نظرسنجی: كدام سبك سرور را مي پسنديد؟
سخت
نرمال
آسان
اطلاعي در اين مورد ندارم
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سرور بازي انلاين ورلد آف واركرافت رايگان-world of warcraft 2.4.3

سلام من اکانت ساختم چه جوری باید برم تو بازی؟Huh
پاسخ
آگهی
بابا ورلد اف وارکرفت خیلی چرته برین دوتا بازی کنین خدای بازیه
خیلیم آسون میشه آنلاین بازی کرد دنگ و فنگم نداره
زندگی میکنم ... حتی اگر بهترین هایم را از دست بدهم!!! چون این زندگی کردن است که بهترین های دیگر را برایم میسازد بگذار هر چه از دست میرود برود؛ من آن را میخواهم که به التماس آلوده نباشد، حتی زندگی را .
« ارنستو چگوارا »
پاسخ
Wink 
(18-12-2011، 15:12)mahdi mohamad zade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ببخشدمن میخوام world بازی کنم ازتوخونه چجوری میشه بازی رودانلودکنم اگه میشه به من بگین چجوری؟:D:blush::heart:

با سلام به دوست داران world of warceraf : <::> شما میتوا نید با مراجعه به یکی از Game Net های نزدیک محل خودتان بروید و ان را از انجا دریافت . <<<<<<<<<<<<:: با تشکر حسین هاستم 16 سال[/i]ه از اهواز::<<<<<<<<<<<<<
:angel::@:blush::s:huh::heart::exclamation::dodgy::idea::sleepy::-/:):P:D:cool:;);):rolleyes::shy::shy::(:crying::(:(
(24-03-2012، 19:14)esi_hunter نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

salam kasi hast ke server 80 ro to 2.4.3 bazi kardebashe:huh:

are
پاسخ
با سرعت128 نميشه worldبازي كرد؟HuhHuh
پاسخ
:cool:Big Grin
[size=large]
کسی نیست که بازی ورد اف وارک رف رو داشته باشهHeartAngryAngelcryingTongue
پاسخ
salam doostane aziz man Bullet hastam az site Pezeshkiazad90.takbb.com
world baz hastam shadid vali hichvaqt tu khune bazi nakardam.man alan bazio rikhtam ru lap topam vali patchesh 1.1.2 hastesh va az unjaei ke akharin version 4.3.3hastesh age eshteb nakonam mikham link faghat vase patch bi zahmat bezarin

Aya dar hich soorati mishe ye patche kheili ghadidimi mese 1.1.2 ke man daramo yeho ba ye linke mostaghim tabdil konim be masalan 3.3.3?jenabe admin lotfan javab bede

(30-05-2012، 17:32)kian1375 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

dota jaye khod dare wow ham jaye khod.ye omre har 2tashuno bazi kardam vali dota ba inke fogholadast bazam jaye wow ro nemigire.vali har2tashun alian
پاسخ
آگهی
(26-08-2012، 2:42)erfantoo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چجوری می توانم وارکرفت رو دانلود کنم
حجمش زیاده - نسخه 2.4.3 حدود 8 گیگ
و
نسخه 3.3.5 حدود 16 گیگ

بخری به صرفتره
به شماره زیر درخواست خودتو واسه خرید اس ام اس کن
30004866001789

(02-08-2012، 13:44)wwwvvv نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام من نمیتونم برم کمکم میکنید

مشکلت چیه ؟
پاسخ
(30-05-2012، 17:32)kian1375 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

word cherte yz dota
پاسخ
اقا ما با هم همکاریم که منdadapombe
به نام آن که غربت را بنا کرد Rolleyes مرا از تو تورا از من جدا کرد

vagean Chera?Undecided bababere khiaabono jaro kone ma to khone beshinim pishe saite felashkhor va 24 sat chat konim cheRa
پاسخ
man bazi kardam in bazi ro va acont ham daram mikham noskheye jadidesh ro peida koNam mer30Big Grin
سرور بازي انلاين ورلد آف واركرافت رايگان-world of warcraft 2.4.3  2
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Smile سرور با حال تراوین
Brick Battle of Warships v1.72.12 بازي آنلاين نبرد كشتي ها
  معرفی سرور 4.3.4 wow-iran
  شروع سرور 1000x تراوین ورژن 4 بدون فروش منابع و نیرو www.Travo.ir
  سرور های آنلاین تراوین
Star آموزش آنلاین بازی کردن DayZ بدون نیاز به استیم.همراه با سرور ایرانی
  سرور طلای نامحدود تراوین
  World Of Warcraft Pach 3.3.5 a lich king
  شروع سرور ۱۰۰۰۰ برابر تراوین
  معرفی سرور بازی انلاین استراتژیک گیم ترا

پرش به انجمن: