نظرسنجی: كدام سبك سرور را مي پسنديد؟
سخت
نرمال
آسان
اطلاعي در اين مورد ندارم
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سرور بازي انلاين ورلد آف واركرافت رايگان-world of warcraft 2.4.3

ببخشید من وقتی وارد سایت میشوم نمی دانم چه کار کنمAngryConfusedBlushSmile
پاسخ
آگهی
Information 
سلام ، ببخشید من در سرور battlewow.ir اکانت ساختم ولی هر کاری می کنم توش نمیره لطفا راهنمایی کنید!!!
آیا سرورش آف می باشد؟؟؟
آیا اینترنت من مشکل دارد؟؟؟ اما من که با سرعت بالا دانلود می کنم البته البته از دیشب که بازی اینجوری شد  دیگه بعضی از سایت ها رو لود نمتونم بکنم!!!

لطفا کمک کنیدcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمـــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک
کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــنـــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​د

(10-12-2013، 2:25)nimagh7979 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید من وقتی وارد سایت میشوم نمی دانم چه کار کنمAngryConfusedBlushSmile
بگو تو چه سروری می خوای ثبت نام کنیHuh
پاسخ
با سلام به همه دوستان من یکی از اعضای تیم زرین هستم و میخوام اولین کاره ارائه شده توسط تیم زرین را به شما دوستان معرفی کنم فقط توجه داشته باشید این پست تلیغاتی یا شعار نیست بلکه آشنایی شما با تیم زرین و پچ جدید ارائه شده توسط تیم میباشد !!!

-اعمال ایجاد شده در پچ زرین گیم

اضافه شدن دو Race جدید :دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Race 1 و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Race 2 در ورژن 1.1a

6× برابر کردن تمام Facilities داخل بازی از جمله (Item - Inctance - Qouest - Npc Full Map- Damage - Hp & Mana) بدون نیاز به ایتم فیکس

شروع بازی از IncTance های پچ Tbc

اضافه شدن مپ The Maelstrom (بعد از باز شدن Northrend و اتمام آن - توضیحات کامل در توضیحات نحو پچ و گیم نوشنه شده) در ورژن 2.4ca

اضافه شدن ایتم های پچ 4.3.4 به طور فیکس در ورژن 2.6ca

اضافه شدن تمامی Mount پچ 4.3.4 در ورژن 1.4a و اضافه شدن Mount پچ 5.0.3 در ورژن 3.3ap

اضافه شدن Facilities پچ 5.0.3 به جز Race در ورژن 3.1ap

════════════════� �════════════════� ��═══════ஜ۩۞۩ஜ═════ ════════════════�
توضیحات پچ و گیم
تیم زرین برای این که بفهمد این پچ ساخته شده چه مقدار نظر بازکن ها را جلب میکند سروری به نام PluSwOw را راه اندازی کرده و به همین دلیل توضیحاتی من از گیم برای شما میدم تا کامل متوجه شوید البته تا وقتی وارد بازی نشوید و ان را تست نکنید کامل متوجه نمی شوید

*** بعد ساخت اکانت از سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
....:::: Plus Wow ::::..... وارد پوشه گیم ورلد اف وارکرفت شده و پوشه Cach را حذف کنید سپس با استفاده از Luncher Wowram2 (دانلود) و ریلم گیم سرور را که به شرح زیر می باشد را وارد کرده در بدوع ورود به سرور گروه هورد از OrGrimmar و گروه الاینس از Stormwind ظاهر شده به دلیل اسان شدن Level Up تیم تعدادی Qouest طراحی کرده که با گرفتن و کامل کردن ان ها مارک های دریافت میکنید [Levelup Mark] که با کلیک کردن روی انها Level میدهد هر مارک 1=1 Level در همین حال که Level Up میکنید در داخل یونت ها مارک های دراپ میکنید [Glowcap] که در اخر با انها می توانید تعدادی از ایتم های T2 دریافت کنید این قابلیت محدود بوده و به فقط به دلیل این تعدادی از دوستان به دلیل Level Up کردن داخل الکی خسته شده بودند این سیستم گذاشته شده و به مرور زمان سخت میشود
*** بعد از 80 شدن دو راه وحود دارد 1 Reputation شهر ها را گرفته و بعد از ان ایتم به دست اورد یا با بالا اوردن work بعد از ان تمامی اینستنس های پچ Tbc باز بوده و شما دوستان میتوانید انها رفته و بعد از این حد اکثر بازکنان به مقدار لازم رسیدند مپ Northrend باز شده در همین حال 5 Level دیگر باید Levelup کرده تا بتوانید ایتم پچ Woltek را روی خود بیندازید و بعد از این همانند قبل زمانی که بازی کنان به حد نساب رسیده و توانستد به راحتی اینستنس ها را بزنند سرور به ورژن 2.4ca تبدیل میشود ورژن 2.4ca یعنی چه ؟ یعنی سرور مپ و Facilities های پچ 4.3.4 را به بازی اضافه کرده

*** ورژن های بازی داخل سایت گیم سرور اعلام خواهد شد

با تشکر Coustomer
پاسخ
سلام من ادرس سرور های 2.4.3 رو میخوام من to pacht master va mashadwo acc daram baqe server haro mikham wowzon callofwow va va name hero hay man icelove and mahdis
پاسخ
ازبرنامه ی گارنا پلاس استفاده کنید بهترهSmile
کاش می دانستی دنیا با همه وسعتش بدون عزیزان جایی برای ماندن ندارد...
پاسخ
سلام داش من میخوام پچ 3.3.5a رو دانلود یا بخرم از کجا بگیرم تروخدا بگین 
cryingcryingcryingcryingcryingcrying
منمیتونم در عوضش ایمیل یاهو بسازمممممممممBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
پاسخ
آگهی
سلام من میخواستم پچ دانلود کنم ولی من اینجا لینک دانلود نمیبینم لطفا لینک دانلود بزارید
ممنون میشم

مهرناز عزیز شما اکانتتون درسته نسخه بازیتون قدیمیه
پاسخ
درود به دوستان گل . من هفت سال در تمتم سرور های 2.4.3 و غیره . بازی کردم الان به دنبال ی پچ 70 درست میگرم برای بازی کردن .اگه شما ی سرور جدید میشناسید که تازه انلاین باشه . من نیاز به کمک داشته من درخدمتم .
اگه میشناسید یا تیاز به کمک دارید به این ایمیل بفرستید arianlol1371@gmail.com و یا به این شماره اس بدید 09332925985  ممنون با تشکر .
پاسخ
سلام.ببخشید کسی میتونه برا من اکانت بسازه
پاسخ
سلام من در world of Warcraft the burning crusade version 2.4.3 بازی میکنم ولی نمیدونم چطور میشه توش اکانت رایگان ساخت. ممنون میشم اگه پاسخ بدید، ایمیلم: ha7982022@gmail.com
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Smile سرور با حال تراوین
Brick Battle of Warships v1.72.12 بازي آنلاين نبرد كشتي ها
  معرفی سرور 4.3.4 wow-iran
  شروع سرور 1000x تراوین ورژن 4 بدون فروش منابع و نیرو www.Travo.ir
  سرور های آنلاین تراوین
Star آموزش آنلاین بازی کردن DayZ بدون نیاز به استیم.همراه با سرور ایرانی
  سرور طلای نامحدود تراوین
  World Of Warcraft Pach 3.3.5 a lich king
  شروع سرور ۱۰۰۰۰ برابر تراوین
  معرفی سرور بازی انلاین استراتژیک گیم ترا

پرش به انجمن: