امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بازی ایرانی شتاب در شهر

بازی رایانه ای«شتاب در شهر» که یک بازی اتومبیل سواری و مسابقه‌ای است

با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و با مشارکت استودیو بازی سازی «آروین تک» وارد مراحل پایانی تولید شده است.

به گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، این بازی که شروع مراحل پیش تولید آن از اوایل سال ۸۶ بوده است هم اکنون در حال آماده سازی برای عرضه عمومی است.

در این بازی که داستان از پیش تعیین شده ای ندارد بازیکن می تواند آزادانه در خیابان‌های شهر رانندگی کند و ماموریت های جالبی را انجام دهد.

در اصل بازیکن مسیر پیشرفت خود را به تنهایی انتخاب می کند و می تواند در مسابقات رالی داخل یا خارج شهر شرکت کند. هدف بازیکن کسب تجربه و

امتیاز در مقایسه با سایر رانندگان شهر و نهایتا شرکت در مسابقات بزرگ پیست های برون شهری و کسب رتبه اول در آن مسابقات است.

در انتهای بازی پیست فضایی با محیطی متفاوت حس واقعی سرعت و جذابیت بالا را برای بازیکن ایجاد می کند.

نقشه بازی شامل فضای شبیه سازی شده به وسعت ۱۰۰ کیلومتر مربع شهری و برون شهری به همراه سه پیست مسابقه و بیش از ده ها مرحله

جذاب دیگر از جمله سرعت عمل ، مسابقات پرش ارتفاع و زمان، مسابقات رالی خیابانی و …است. امکان خرید و فروش ماشین ، تعمیر، تعویض قطعات،

اسپورت کردن، تعویض رنگ و … در این بازی برای بازیکن وجود دارد. بازی شامل ده ها ماشین خارجی و ایرانی است.

مدیر پروژه و برنامه نویس موتور بازی : حسین احمدی، برنامه نویس : شروین کتابی، طراح نقشه و محیط بازی : محسن عبدالعلی ،

طراح برخی از مراحل بازی و ماشین ها : مهدی صفری، طراح بازی : علی احمدی، انیماتور : میلاد بطحایی، کارگردان هنری : امیر صادقی، مدیر مالی : محمد احمدی،

وب و community : مسعود روحانی – رضا کیانراد، از عوامل تولید این بازی هستد.

به پیش بینی کارشناسان و دست اندرکاران تولید، بازی رایانه‌ای «شتاب در شهر» تابستان امسال به بازار عرضه خواهد شد.

منبع :gamefa

من خودم این بازی رو توی نمایشگاه امسال بازی کردم

تقریبا خوب بود ولی مقصد هایی که تو نقشه گذاشته بود رو نمی تونستی پیدا کنی

اولش با پراید باید بری Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ ، شکوفه م ، hate you but l love you ، B I N A M ، ✘ kArTeL ✘ ، امیررضا* ، mohpoolad
آگهی
نمیدونم این پراید چه چیز جالبی داره که تو بازی هم دست از سرش بر نمیدارن
تنها مزیتش اینه که راحت تر روونه ی اون دنیا میکندتHuh

یادمه چند سال پیش هم یه بازی این طوری ساخته بودن که خیلی هم مزخرف بود ولی این یکی رو نمیدونم شاید باحال باشه
بازی ایرانی شتاب در شهر 1
پاسخ
من که تو نمایشگاه بازی کردم ..مفت گرون بود

مسئولش می گفت بازی های سال گذشتمون اجازه ی ساخت نمی گرفت

اما این بازی 2 یا 3 هفته دیگه میاد بیرون
پاسخ
 سپاس شده توسط sp_go ، skh
بازیهای ایرانی بدرد نمیخوره
کل زندگیم زدبازیه
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘ kArTeL ✘
اصلا هم اینجور نیستExclamation

پاسخ
Rainbow 
خیلی خوب میباشد
پاسخ
آگهی
(03-08-2012، 11:06)1914 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم این پراید چه چیز جالبی داره که تو بازی هم دست از سرش بر نمیدارن
تنها مزیتش اینه که راحت تر روونه ی اون دنیا میکندتHuh

یادمه چند سال پیش هم یه بازی این طوری ساخته بودن که خیلی هم مزخرف بود ولی این یکی رو نمیدونم شاید باحال باشه

همین بود مسئولان تایید نکردنش
پاسخ
بازی ایرانیConfused
ایا خوبه؟یا مثل بازی حسن کچله؟
پاسخ
(26-10-2012، 14:28)MAMAD*ALONE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلا هم اینجور نیستExclamation

بازی های ایرانی چی دارن گارفیک پردازش چییییییییییییییییییییی بگو دیگه؟؟؟؟؟
یه چند مدت از خدا یه دوچرخه میخواستم

بعدش دیدم خدا به دعا های دیگه توجه میکنه
تصمیم گرفتم یه دوچرخه بدزدم

واز خدا طلب ببخشش کنمBig Grin
پاسخ
به نظر من چرته
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بازی ایرانی اتوبان آماده انتشار می باشد
  شایعه: بازی Resident Evil 8 سه شخصیت قابل بازی خواهد داشت
  سازندگان بازی The Division 2 فعلا برنامه‌ای برای عرضه این بازی بر روی Nintendo Switch
  سازندگان بازی Days Gone در حال توسعه‌ی یک بازی AAA جدید هستند
  استودیوی سازنده‌ی بازی No Man’s Sky از عرضه‌ی محتوای بلندپروازانه برای بازی در سال ۲۰
  لو رفتن کد‌های اصلی دو بازی CS:GO و TF2 باعث نگرانی بازی‌بازها شده است
  مصاحبه با سازندگان بازی Concrete Genie در مورد موجودات بازی
  عناوین ۸ بازی رایانه‌ای ایرانی فاقد مجوز اعلام شد
  بازی های رایگان PS Plus برای ژوئیه ۲۰۱۵ می تواند شامل بازی Batman باشد
  طرفداران بازی The Walking Dead این بازی را در ماه اکتبر می توانند برای کنسول های نسل

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان