امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نظرتون درباره اسکندر مقدونی چیه؟؟

(07-06-2014، 20:02)poorya0111 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برید بابا شما چی از شخصیت اسکندر میدونید. از بچگی و توی کتاب های ابتداییتون تو گوشتون خوندن که "یک خونخوار به اسم اسکندر توانست یونان رو متحد کند و تخت جمشید را با آتش کشید و نسل هخامنشیان رو درآورد"
به نظر من که خیلی هم مرد بزرگ و با عاطفه و عاقل و فهیمی بوده.
کلن عاشق شخصیتشم

من توی جاهای دیگه برا یه درس دیگمون دربارش تحقیق کردم به ویژگی های کثیف تریش پی بردم Big Grin
فقط زور زیادی و شمیر زن ماهری و خوشتیپ بوده همین
از ظاهرش خوبه ولی از باطنش داغونه Big Grin
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
پاسخ
آگهی
(07-06-2014، 20:02)poorya0111 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برید بابا شما چی از شخصیت اسکندر میدونید. از بچگی و توی کتاب های ابتداییتون تو گوشتون خوندن که "یک خونخوار به اسم اسکندر توانست یونان رو متحد کند و تخت جمشید را با آتش کشید و نسل هخامنشیان رو درآورد"
کلن عاشق شخصیتشم

از نظر من شما درباره اسکندر مقدونی نمیدانید.
در کتابهای یونانی معلومه که باید از اسکندر دفاع کنه چون پادشاهشون بود
ازنظر من اسکندر یک مرد وحشی بود که تخت جمشید را سوخت و کارهای دیگه....
و فقط کسانی از اسکندر خوششون میاد که مثل اون وحشی و ستمگر باشند.
نظرتون درباره اسکندر مقدونی چیه؟؟ 2

پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، Jack Daniel'ѕ ، . . . P oo R ! A . . .
(08-06-2014، 11:04)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلن عاشق شخصیتشم

از نظر من شما درباره اسکندر مقدونی نمیدانید.
در کتابهای یونانی معلومه که باید از اسکندر دفاع کنه چون پادشاهشون بود
ازنظر من اسکندر یک مرد وحشی بود که تخت جمشید را سوخت و کارهای دیگه....
و فقط کسانی از اسکندر خوششون میاد که مثل اون وحشی و ستمگر باشند.
ببخشید،ولی من به شما توهینی کردم؟
پس شما چرا به من دارید میگید وحشی؟اگه ب همون یه جمله ای هم که خودتون هم نوشتید توجه کنید تنها چیزی که درباره ی اسکندر نوشتید همین بود"تخت جمشید را سوخت"!!!!خو این ینی چی؟!؟!همون حرف من نیست!!فقط همینو تو گوشتون خوندن
در ضمن من یونانی نیستم...!

(07-06-2014، 22:39)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلن عاشق شخصیتشم

از دیدگاه من کسی که اطلاعات نداره شمایی!

البته چیزی هم که اشاره نشده تو کتاب های ابتدایی اسکندره
عه...!خو شما که اطلاع دارید یکم از اطلاعات خودتون درباره ی اسکندر واسمون بگو
بله...معلومه که شما هم الان همینو میگید:"اسکندر مردی خونخوار و فلان فلان کرده تخت جمشید را به آتش کشید و . . .. "

اینجا همتون فقط و فقط دارید از روی تعصب حرف میزنید
واقعن متاسفم.نه برای شما.برای جامعمون
اگه در مورد چیزی اطلاع ندارید اول برید بخونید بعد بیاید نظر های تخصصی بدید
DodgyDodgyDodgy
پاسخ
مثل هیتلر بود اما در زمان دیگه ای
نظرتون درباره اسکندر مقدونی چیه؟؟ 2
پاسخ
کم محتوا..
پاسخ
(12-07-2012، 14:10)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظرتون درباره اسکندر مقدونی چیه؟؟
مادر به خراب Big Grin
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان